A-tím 16.3.2024

Niké liga | Domáca prehra proti Skalici

Zverenci trénera Iliju Stolicu prehrali v zápase nadstavby Niké ligy proti MFK Skalica 1:3, keď o výsledku stretnutia rozhodol už prvý polčas. Náš jediný gól strelil Artur Gajdoš.
1:3 (1:3)
24. kolo, 15:00

AS Trenčín | Kukučka – Kmeť, Bondarenko, Stojsavljevič, Kozlovský – Ibrahim (46. Emeka), Bariš (89. Hájovský), Gajdoš (84. Djerlek) – Gong (46. Uchegbu), Kupusovič (69. Donkor), Sunday

MFK Skalica | Junas – Krčík, Hradecky, Podhorin, Černek – M. Nagy, Hollý – Morong (86. Haša), Sobczyk (62. Mášik), Matejov (62. Gaži) – Smékal (82. Ranko)

Góly | 39. Gajdoš – 13. Matejov, 31. Černek, 45. Morong

Žlté karty | 22. Kmeť, 45. Gajdoš, 49. Emeka, 84. Kozlovský – 41. Sobczyk, 49. Hradecky, 56. Junas, 61. Hollý, 64. Smékal, 90. Mášik

Rozhodovali | Ziemba – Zemko, Košecký

Diváci | 752

Hoci sme od úvodných minút boli aktívnejším tímom, skóre stretnutia otvorili hostia. Matejov zostal na ľavej strane celkom sám a krížnou strelou prekonal Kukučku – 1:0. O dve minúty neskôr sa za obranou ocitol Gong, avšak vystrelil nedôrazne. V 20. min našiel Gong skvelým centrom na „päťke“ Kozlovského, no jeho hlavičku zastavilo brvno. Následne Ibrahim našiel spätnou prihrávkou Gajdoša. Jeho strela z hranice pokutového územia však letela vedľa ľavej žrde. Po necelej polhodine hry Skalica zopakovala svoju gólovú akciu. Po našom tlaku prišla brejková situácia a Černek aj s prispením šťastia nedal Kukučkovi šancu – 2:0. V 36. min Sunday vyzval k skórovaniu Kupusoviča, ale jeho skvelú strelu Junas chytil. Ešte pred odchodom do kabín sa nám podarilo znížiť. Akciu začal Sunday a na jej konci bol skvele zorientovaný Gajdoš – 1:2. V nadstavenom čase prvého polčasu sme však opäť inkasovali, keď za chrbát Kukučku prešla strela z uhla z kopačky Moronga – 1:3. Hneď v úvode druhého polčasu to skúsil z diaľky Bariš, no Junas bol pozorný. Hra následne skĺzla do množstva osobných súbojov a faulov, takže sa viac nehralo, než hralo. Šance neprichádzali. Hoci sme súpera v druhej polovici druhej časti hry opäť zatlačili pred jeho šestnástku, ďalší gól sme už nestrelili.

A-tím 27.4.2024

Niké liga | Vysoké víťazstvo na ihrisku Skalice zásluhou štyroch rôznych strelcov

Zverenci trénera Iliju Stolicu vyhrali na ihrisku MFK...

ASTV 26.4.2024

Bariš | Čaká nás nepríjemné mužstvo s dobrou obranou

Mužstvo pod vedením trénera Iliju Stolicu čaká tento víkend 7. kolo nadstavbovej časti...