Mládež 8.6.2017

Pohodlné víťazstvá žiakov nad Levicami

Starší dorastenci nestačili na Bardejov. Výbery starších žiakov si s prehľadom poradili s Levicami. Podobne sa darilo aj mladším žiakom. Ženy zakončili sezónu pohodlným víťazstvom na Orave.

Devätnástka prehrala na pôde Bardejova (1:2), keď v polčasovej prestávke prehrávala o dva góly. V 72. min vykresal nádej gólom Marek Mišák, ale zverencom trénera Juraja Ančica sa už vyrovnať nepodarilo.

Starší žiaci si s prehľadom poradili s Levicami (7:0). O osude zápasu bolo rozhodnuté už do polčasu, keď sa mladíci z Trenčína presadili štyrikrát. Podobne sa darilo aj štrnástke. Tá s rovnakým súperom zvíťazila 7:1.

Ženské družstvo v poslednom zápase ročníka zvíťazili nad Oravským Podzámkom (6:3). V konečnom zúčtovaní obsadili štvrtú priečku, keďže pri rovnosti bodov s Topoľčanmi mali „žochárky“ lepšie vzájomné zápasy.

Starší dorast (U19, I. liga) – 25. kolo
Partizán Bardejov – AS Trenčín 2:1 (2:0)
Góly: 19. Sad, 37. Gduľa (11 m) – 72. Mišák

AS: Švajka (46. Filípek) – Sekerka, Čačko, išák, Kotras, Svečula, Laco, Špaček, Rechtorík (46. Bednár), Ambrož (58. Mrva), Klemens

Starší žiaci (U15, I. liga) – 25. kolo
FK Slovan Levice – AS Trenčín 0:7 (0:4)
Góly AS: Prekop 2, Majkút 2, Borčin 2, Demitra

AS: Kukučka – Frťala (36. Mikulaj), Minárik, Mazanovský (50. Fabuš), Plšek, Šimlovič, Demitra (50. Murárik), Majkút, Prekop (36. Bryndziar), Ďurec, Borčin

Starší žiaci (U14, I. liga) – 25. kolo
FK Slovan Levice – AS Trenčín 1:7 (0:4)
Góly AS: Horniak 3, Machara 2, Hudek, Gogora

AS: Lapoš – Mičuda, Vyšlan, Ovšonka, Škultéty, Hudek, Horniak, Veselý (48. Gogora), Pavlíček (36. Zaťko), Machara, Bulko (48. Ďorďai)

Mladší žiaci (U13, I. liga) – 25. kolo
AS Trenčín – FK Slovan Levice 19:8 (7:4)
Góly AS: Zaťko 6, Gogora 5, Murko 4, Škultéty 2, Machara 2

AS: Slezák – Pavlíček, Vyšlan, Zaťko, Hudek, Cobori, Machara, Ďorďai, Škultéty, Gogora, Lokšík, Sivák, Bobot, Pávek, Murko, Polák, Hájovský, Chmelina, Eliaš

Mladší žiaci (U12, I. liga) – 25. kolo
AS Trenčín – FK Slovan Levice 23:5 (8:2)
Góly AS: Mikulaj 6, Tučka 4, Ďurčo 4, Polčák 3, Kapuš 2, Brandis, Šubert, Kebísek, Ragan

AS: Sochuľák – Brandis, Šebeň, Mikulaj, Šubert, Tučka, Polčák, Wijnands, Kebísek, Ciran, Juráček, Gupta, Micka, Ragan, Azari, Samuhel, Ďurčo, Baláž, Kapuš

Starší žiaci B (U15, II. liga) – 30. kolo
MFK Topvar Topoľčany – AS Trenčín 2:1 (1:0)
Gól AS: Žákech

AS: Šmulík – Šikula, Chlpek (36. Machara), Šebeň, Hlavatý (54. Kubiš), Gaži, Žákech, Hasoň, Turčánik, TOmík (36. Michalec), Svečula (36. Kapuš)

Mladší žiaci B (U13, II. liga) – 30. kolo
MFK Topvar Topoľčany – AS Trenčín B 9:0 (3:0)

AS: Kučera – Kozic, Prekop, Habánik, Gabrhel, Šamaj, Zubo, Jurkovec, Birás, Miakiš

Ženy (II. liga B) – 18. kolo
AS Trenčín – FC TJ Oravský Podzámok 6:3 (1:2)
Góly AS: Horváthová 4, Petrúšková, Repková

AS: Bátkyová – Horváthová, Opatovská (35. Lišková), Laginová (59. Laudová), Šišková, Repková, Harušťáková, Levaiová (84. Valová), Kendralová (55. Benková), Petrúšková (71. Chovancová), Gomulecová

ASTV 24.4.2024

Akadémia | Gatorade hráčom mesiaca Nicolas Nižňanský

Gatorade hráčom mesiaca mládežníckej akadémie AS Trenčín sa stal Nicolas Nižňanský z...

ASTV 23.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Spartak Trnava

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Spartak Trnava (2:2).

ASTV 22.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Petržalka

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Petržalka (1:0).

Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).