2. kolo, 10:00
TJ FBK Hornets Mútne vs FBK AS Trenčín

TJ FBK Hornets Mútne: Judiak(Jurana) – Kubala, Kapičák, Babečka, Kšenzulák, Durčák, Straka, Jakubjak, Bolek.

FBK AS Trenčín: Orel – Strieženec, Pavlík, Jastrabík, Mišák – Žiaček, Bábik, Habánek – Kusenda, Jankovec, Stopka Matej, Stopka Lukáš.

Góly: 9. Kubala, 14.Straka(Judiak), 16. Kubala(Babečka), 16. Jakubjak(Kubala), 19. Babečka (Kubala), 29.Jakubjak, 31. Straka (Judiak), 55. Jakubjak (Kšenzulák) – 6. Žiaček (Mišák), 16. Kusenda ( Matej Stopka) 18. Matej Stopka (Lukáš Stopka), 22. Kusenda (Matej Stopka), 27. Kusenda (Žiaček), 39. Kusenda (Pavlík), 41. Žiaček (Kusenda)

Vylúčení: 3:0 ,Presilovky:0:2, Oslabenia:0:0 ,15 divákov

Vo svojom druhom zápase cestovali juniori v skorých ranných hodinách na Oravu, konkrétne do Mútneho. Len 9 hráčov miestneho TJ FBK dokázalo ale umne prekvapiť hosťujúcich Trenčanov a svojou drzosťou pri hre jeden na jedného a prekvapivo aktívnou hrou odskočiť už v prvej tretine na rozdiel dvoch gólov – 5:3. S výsledkom sa snažil niečo spraviť agilný Kusenda, autor 4 gólov a jednej prihrávky, ktorý na konci druhej tretiny znižoval na 7:6. Keď Žiaček, hneď na začiatku tretej tretiny vyrovnal na 7:7 začali sa taktické šachy ktorý vydržali až do 55. minúty. Skrytou strelou sa dokázal presadiť domáci Jakubjak, ktorý tak vystrelil chlapcom z Oravy 3 body.

Juniori AS ale rozhodne počas prvého hracieho víkendu nesklamali a ukázali, že sa s nimi v boji o play off musí počítať.

3:2 MŠH Detva
4. kolo, 1.10.2023
DTF team Detva Joxers - FBK AS Trenčín

Aktuálne 29.9.2023

Florbalistky mamičky - pridajte sa k nám!

Nová aktivita, najmä pre členky florbalového klubu AS Trenčín, sa uchytila a mamičky našich...

Mládež 13.9.2023

VÝNIMOČNÝ PRESTUP ! NAJLEPŠÍ STRELEC ČESKEJ JUNIORSKEJ CE LIGY PRESTUPUJE DO FBK AS TRENČÍN

Florbalovému klubu AS Trenčín sa ešte pred...

Kora  Salming  M-Šport  Terajšok  Mesto Trenčín  Dalno  delta medical  square_tn