3. kolo, 14:00
FbO Florpédo ZTHŠ Bratislava vs FBK AS Trenčín

FbO Florpédo ZTHŠ Bratislava: Kelecsényi – Šimo, Jančovič, Madunický, Slávik, Filípek, Šíma, Král, Chovan, Machotka, Poljak, Ranto, Balogh, Černý.

FBK AS Trenčín: Orel – Kusenda, Jankovec, Mišák, Bábik, Habánek, Kožušník, Strieženec, Daniš, Vranikovič, Preťo, Stopka, Oboňa, Michalec, Jastrabík, Pavlík.

Góly : 6. Filípek (Madunický), 15. Chovan (Filípek), 22. Filípek (Chovan), 44. Madunický (Filípek), 49. Balogh (Šimo), 60. Šimo (Balogh) – 9. Mišák (Kusenda), 11. Pavlík (Oboňa), 16. Kusenda (Mišák), 18. Mišák(Stopka), 33. Mišák (Kusenda), 44. Kusenda(Stopka), 51. Mišák(Stopka), 56. Kusenda (Mišák), 59. Pavlík (Michalec)

Vylúčenia : 1:2 Presilovky :0:0 Oslabenia : 0:0

Diváci: 15

Tretí tohto sezónny zápas juniorov AS Trenčín v Bratislave proti miestnemu Florpédu bol ako na hojdačke. Trenčania v ňom dokázali na konci prvej tretiny odskočiť súperovi na rozdiel dvoch gólov – 2:4 a v druhej tretine udržiavať pohodlný náskok – 3:5. V tretej tretine sa ale akoby roztrhlo vrece s gólmi čo najskôr znamenalo vyrovnanie skóre v 48. minúte na 6:6. Od tohto momentu zapli florbalisti AS akoby na vyššie obrátky a štyrmi zlepenými gólmi v rozmedzí 7 minút doviedli zápas do víťazného konca. Darilo sa predovšetkým prvej formácii Mišák-Kusenda-Pavlík ktorá sa postarala o 8 z desiatich gólov v sieti súpera.

3:2 MŠH Detva
4. kolo, 1.10.2023
DTF team Detva Joxers - FBK AS Trenčín

Aktuálne 29.9.2023

Florbalistky mamičky - pridajte sa k nám!

Nová aktivita, najmä pre členky florbalového klubu AS Trenčín, sa uchytila a mamičky našich...

Mládež 13.9.2023

VÝNIMOČNÝ PRESTUP ! NAJLEPŠÍ STRELEC ČESKEJ JUNIORSKEJ CE LIGY PRESTUPUJE DO FBK AS TRENČÍN

Florbalovému klubu AS Trenčín sa ešte pred...

Kora  Salming  M-Šport  Terajšok  Mesto Trenčín  Dalno  delta medical  square_tn