A-tím 17.3.2018

Proti Ružomberku sme viedli, ale napokon prehrali

Zverenci trénera Vladimíra Cifraniča prehrali v druhom zápase ligovej nadstavby na ihrisku MFK Ružomberok 1:2 (1:0). Jediný gól AS zaznamenal Desley Ubbink hneď v úvode stretnutia. Domáci tím však v druhom polčase skóre stretnutia otočil vo svoj prospech.
2:1 (0:1)
24. kolo, 17:00
MFK Ružomberok - AS Trenčín

MFK Ružomberok | Macík – P. Maslo, J. Maslo, Jonec, Kupec – Qose, B. Ľupták – Daniel, Gešnábel (63. Gerec), Gál-Andrezly (90+. Takáč)– Čapek (73. Haskič)

AS Trenčín | Šemrinec – Čögley, Šulek, Kleščík, Julien - El Mahdioui – Gong (70. Beridze), Paur (53. Siegers), Ubbink, Azango – Mance (76. Čatakovič)

Góly: 64. Jonec (11 m), 78. Gál-Andrezly - 4. Ubbink

Žlté karty: 33. Daniel, 47. Gešnábel, 79. Gál-Andrezly

Rozhodovali: Somoláni – E. Weiss, Kováč

Diváci: 967

Gong potiahol už po necelých štyroch minútach hry po pravej strane prvú akciu AS. Nasledoval center a nikým nekrytý Ubbink otvoril skóre stretnutia – 1:0. V 17. min Gál-Andrezly poslal zdiaľky len pozdrav na Šemrinca. V 24. min Azango ukradol loptu Ľuptákovi a prízemnou strelou tesne minul bránu. Až po polhodine hry sa v prvej šanci Liptákov ocitol B. Ľupták, ale Šemrinec ho skvele vychytal. Vzápätí na druhej strane Macík efektne skrotil Paurov strelecký pokus. V 37. min P. Maslo nebezpečne centroval pred bránu AS, lenže k zakončeniu sa už jeho spoluhráči nedostali.

V 50. min spoza šestnástky vo výhodnej palebnej pozícii napriahol Qose, jeho rane však chýbala presnosť. O päť minút neskôr sa do šance dostal Mance, ale Macík vytiahol skvelý zákrok. V 59. min diváci videli peknú Danielovu individuálnu akciu, no pravačkou netrafil. Liptáci v druhom dejstve pridali. S pribúdajúcimi minútami sa čoraz viac snažili o vyrovnanie a napokon sa vytúženého gólu dočkali. V 63. min Julien vo vlastnej šestnástke fauloval Daniela a Jonec z jedenástky nekompromisne trafil – 1:1. V 75. min po hlavičke P. Masla bol Šemrinec už prekonaný, no na bránkovej čiare ratoval Čögley. Na opačnej strane MFK vystrašila koncovka Azanga. O minútu na to Gál-Adnrezly presnou strelou k žrdi rozhodol o víťazstve domáceho mužstva.

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti 1. FC TATRAN Prešov

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti 1. FC TATRAN Prešov.

ASTV 21.3.2024

Gól mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších gólov za mesiac február

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Gól mesiaca v ročníku...

Fotogalérie 19.3.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti MFK Skalica

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 2. kola nadstavby Niké ligy proti MFK Skalica (1:3).