Aktuálne 8.4.2024

CBK Košice si ustrážili zápas a v sérii vedú 1:0

V sobotu 6.4.2024 odohrali naše ženy ďalší zápas Play off extraligy na pôde CBK Košice.

Do zápasu vstúpili naše hráčky veľmi dobre a držali so súperkami krok. V polovici prvej desaťminútovky bol stav 12:11, potom však prišla nepríjemná bodová šnúra domácich a viedli 21:11. Do konca štvrtiny sa stav navýšil na 26:13 v prospech domácich. Úvod druhej časti hry zachytili lepšie Košičanky, potom sa však naše hráčky chytili a do polčasu bol rozdiel 51:30. Tretia štvrtina bola už celkovo na body chudobnejšia, avšak v poslednej sa naše hráčky dokázali presadiť a túto časť hry vyhrali o 6 bodov. Oba celky sa stretnú v druhom zápase už túto stredu 10.4. o 18:30 na domácej palubovke.

• CBK Košice - BK AS Trenčín 83:60

Body AS: Barboričová 17, Mihaljevičová 12, Mamráková 9 (13 doskokov), Bučková 9, Seifertová 5, Hlávková 4, Šoltésová 2, Urbanová 2.

Ohlasy po zápase:

Richard Ďorďai - tréner AS

"V sobotu sme odohrali dobrý zápas. Bohužiaľ nám ušla krátka pasáž na konci prvej štvrtiny a už sa to potom ťažko dobiehalo. Musím ale povedať, že dievčatá sa opäť posunuli ďalej. Dokázali sa výborne popasovať pod košom s výškovou prevahou dievčat z CBK. Hra bola dobrá aj vďaka nízkemu počtu strát a aj vďaka slušným útočným doskokom. V stredu nás čaká odveta, tak určite urobíme všetko preto, aby sa séria vrátila v sobotu do Košíc."

Aktuálne 7.5.2024

REPORT MLÁDEŽE - 4.5.2024 - DIEVČATÁ

V sobotu odohrali staršie minižiačky dva zápasy nadstavby o umiestnenie na turnaji vo Vrábľoch.

REPORT MLÁDEŽE - 4.5.2024 - CHLAPCI

V sobotu odohrali mladší minižiaci dva zápasy na turnaji v Bratislave.

Aktuálne 6.5.2024

Výsledkový sumár | 4.5.2024

Minikategórie majú za sebou ďalšie zápasy, z výhry sa tešili iba dievčatá.

Aktuálne 3.5.2024

Program zápasov | 4.5.2024

V sobotu odohrajú naše mládežnícke tímy zápasy na palubovkách súperov. Držíme palce.

Mercedes  DMD  Mesto Trenčín  Bassta  SunBus  Biohem  zts  lizard  Antes  GreenWay  Farma Kameničany  Qex  Trenčiansky Štandard  Kúpele Trenčianske Teplice  Araver  Yellow Point  JUMA  Lucka