Aktuálne 11.6.2024

Hodnotenie sezóny 2023/24 - Mladší minižiaci U11

Družstvo mladších minižiakov zložené z chlapcov do 11 rokov viedla v sezóne 2023/24 trénerka Dominika Kubová, asistoval jej Roman Marčok. Ku koncu sezóny sa od tímu trénerka odpojila kvôli študijným povinnostiam a družstvo prevzala Nela Hlávková s Michalom Mucskom.

Počas sezóny odohrali chlapci, občas doplnení aj dievčatami, dokopy 20 súťažných zápasov, ktoré hrávali prevažne vo forme dvojzápasov. Z výhry sa naši hráči tešili 7x a bodovým rekordmanom bol v zápase proti Bratislave Jakub Baláž s nastrieľanými 24 bodmi. Naši hráči sa umiestnili na 4.mieste ich skupiny tímov mimo súťaž.


O zhodnotenie sezóny sme poprosili trénerku a kapitána tímu.

Dominika Kubová - trénerka

"Sezóna s mladšími minižiakmi bola pre mňa veľkou výzvou. Toto družstvo bolo moje prvé z pozície hlavnej trénerky. Či už z môjho pohľadu alebo pohľadu detí, to bola veľká príležitosť posunúť sa vpred. Niektorí chlapci prešli z prípravky, ale niektorí boli úplne noví, no aj napriek tomu sa vedeli rýchlo začleniť. Chvíľu im to trvalo, ale po chvíli z nich vzniklo skvelé družstvo, ktoré dávalo do toho úplne všetko. S chlapcami sme si zažili veľa krásneho a pomohlo nám to viac sa spoznať. Taktiež sme sa aj nacestovali. V Komárne a Bratislave, tam sme boli už ako doma. Chlapci spravili neskutočný pokrok a dávali do toho srdce, taktiež za podpory rodičov. Bohužiaľ tieto krásne chvíle museli skončiť s koncom sezóny a to taktiež znamenalo môj odchod. Rozlúčka ako vždy bola veľmi smutná a celý deň bol náročný. Chlapci boli aj v ťažkých chvíľach mojou oporou a nádejou. Zvládli to perfektne. Bola to sezóna, v ktorej aj keď sme prehrali, aj tak bola veľmi pozitívna."

Marek Podkovič - kapitán U11

"Sezóna sa mi veľmi páčila, niektoré zápasy sme hrali veľmi dobre. Sme dobrí kamaráti, som rád, že viacerí mohli byť kapitánom. Myslím, že na tréningoch sa všetci snažia, asistent trénerky je prísny, ale veľa nás naučí. Najviac sa mi v sezóne páčilo na turnaji v Ostrave, kde sme získali tretie miesto. Ďakujem trénerke Dominike. Teším sa na novú sezónu."Hráči a hráčky, ktorí nastúpili v aspoň jednom zápase v tejto sezóne (za menom súčet strelených bodov v sezóne):

Jakub Baláž 84, Jakub Beták 67, Matteo Popovič 64, Marek Podkovič 51, Michal Žiak 43, Nela Dedíková 38, Samuel Hirtl 31, Jakub Kaduk 28, Peter Kimle 27, Filip Zubo 25, Martin Zlatoš 20, Matej Kraisl 18, Alexander Tuba 15, Max Nesvadba 14, Lukáš Nemec 9, Šimon Mokriš 9, Sebastián Bložon 8, Eliška Kučmínová 6, Matej Daňo 6, Nathaniel Veľký 6, Norbert Lahučký, Timon Trunec, Nina Pšenková, Linda Parasková, Nela Hubináková.

Rozpis zápasov

Prečítajte si tiež

archív novinek
Aktuálne 12.7.2024

Rozhovor | Marek Marčok nový šéftréner nášho klubu

Počas letnej prestávky prichádza náš klub s novinkou. Prečítajte si rozhovor s novým...

Mercedes  DMD  Mesto Trenčín  Bassta  SunBus  Biohem  zts  lizard  Antes  GreenWay  Farma Kameničany  Qex  Trenčiansky Štandard  Kúpele Trenčianske Teplice  Araver  Yellow Point  JUMA  Lucka