Aktuálne 25.10.2023

Mladší minižiaci odštartovali sezónu v Komárne

Chlapci do 11 rokov sa v sobotu 21.10. po prvýkrát predstavili v súťažných zápasoch.

Zverenci trénerky Dominiky Kubovej vycestovali do Komárna za pomoci dvoch dievčat od starších minižiačok, aby mali menšie problémy so striedaním. V prvom zápase držali vyrovnané skóre takmer po celú prvú štvrtinu, kedy na jej konci bol stav 14:11 pre domácich. V druhej časti hry sa našim nedarilo strelecky a súper nám bodovo odbehol do polčasu na 29:13. V tretej aj štvrtej štvrtine si to naši hráči opäť na ihrisku užívali a tento polčas bol vyrovnaný. Aj napriek prehre nezanechali vôbec zlý dojem.

Druhý zápas proti rovnakému súperovi prebehol takmer rovnako, kedy sa hráči už poznali, ale aj napriek tomu zabojovali na ihrisku o každý jeden bod. Veríme, že aj vďaka týmto zápasom získavajú naši hráči a hráčky nové skúsenosti.

• BC Komárno - BK AS Trenčín 54:32

Body AS: Dedíková 9, Kimle 5, Kučmínová 4, Popovič 4, Podkovič 4, Beták 2, Baláž 2, Nesvadba 2.

• BC Komárno - BK AS Trenčín 50:33

Body AS: Dedíková 12, Baláž 11, Popovič 4, Kimle 2, Podkovič 2, Tuba 2.

Ohlasy po zápase:

Dominika Kubová - trénerka AS

"Nakoľko zápasy v Komárne nás prekvapili veľmi skoro a to už po 3 spoločných treningoch, tak aj cez to sa hráči a hráčky nenechali odradiť a trénovali naplno. Prvý zápas začal veľmi kvalitne, predviedli sme niekoľko pekných vnikov do koša, taktiež  sa nám darilo aj na doskokoch a aj množstve získaných lôpt. No prišla druhá a tretia štvrtina, kde sme si nechali domácich veľmi ujsť. Taktiež sme nechali súpera utiecť aj v druhom zápase, kde prvá štvrtina nebola tak ružová, no videla som veľkú bojovnosť hráčov, ktorí chceli bodový rozdiel dobehnúť a každý tam nechal kus seba. Ideme spolu ďalej bojovať a tvrdo makať, aby sme si domov doniesli aj víťazstvo."

Aktuálne 3.5.2024

Program zápasov | 4.5.2024

V sobotu odohrajú naše mládežnícke tímy zápasy na palubovkách súperov. Držíme palce.

Aktuálne 30.4.2024

REPORT MLÁDEŽE - 27.- 28.4.2024 - DIEVČATÁ

Počas posledného víkendu sa z dievčenských kategórií predstavili v poslednom zápase staršie...

REPORT MLÁDEŽE - 27.- 28.4.2024 - CHLAPCI

V sobotu 27.4. odohrali posledné zápasy sezóny naši mladší žiaci.

Aktuálne 29.4.2024

Výsledkový sumár | 27. - 28.4.2024

Mladší žiaci sa so sezónou rozlúčili s výhrou, staršie žiačky s dobrým výkonom a úsmevom na tvári.

Mercedes  DMD  Mesto Trenčín  Bassta  SunBus  Biohem  zts  lizard  Antes  GreenWay  Farma Kameničany  Qex  Trenčiansky Štandard  Kúpele Trenčianske Teplice  Araver  Yellow Point  JUMA  Lucka