Aktuálne 22.11.2023

Mladší minižiaci v Komárne bodovali naplno

V sobotu 18.11. vycestovali hráči U11 na dva zápasy do Komárna.

Zverenci trénerky Dominiky Kubovej, posilnení o hráčov od mladších žiakov, ktorí stále spadajú do tejto kategórie, začali prvý zápas proti BC Komárno síce pomalšie, kedy bol stav 4:2, potom však prišla bodová šnúra našich hráčov a prvá štvrtina skončila 22:4. AJ v druhej časti hry mali nad domácimi prevahu a skóre na polčase narástlo už na 44:6. Aj v tretej štvrtine mali zápas naši hráči pod svojou kontrolou a na jej konci bol stav 61:7. Keďže v minikategóriách je pravidlo, pokiaľ rozdiel v skóre je viac ako 50 bodov, tak sa zápis prestane písať a zapisuje sa toto skóre ako konečné. Zápas sa však dohráva do konca, avšak skóre sa už ďalej oficiálne nezapisuje. Naši hráči mimo záznam nakoniec tento súboj vyhrali 81:8.

• BC Komárno - BK AS Trenčín 7:61

Body AS: Zubo 13, Dedíková 10, Žiak 10, Kraisl 10, Kaduk 7, Daňo 6, Podkovič 5.

V druhom zápase proti BBA Komárno sme mohli vidieť veľmi podobný scenár. Po prvej štvrtine viedli naši hráči 25:4, na polčase 43:6. V tretej časti hry sa domáci dokázali s našimi hráčmi držať a stav bol na jej konci 58:12. V poslednej štvrtine trafili naši hráči dva koše, čím sa opäť oficiálny zápis zastavil na stave 62:12 a zápas sa dohrával už bez zápisu. Mimo neho vyhrali naši chlapci - posilnení o minižiačku Nelku Dedíkovú - tento zápas 74:21.

• BBA Komárno - BK AS Trenčín 12:62

Body AS: Žiak 24, Zubo 12, Kaduk 9, Kraisl 8, Dedíková 7, Baláž 2.

Ohlasy po zápasoch:

Dominika Kubová - trénerka AS

"Sobotné zápasy v Komárne dopadli veľmi kvalitne. Oba skončili s veľmi slušným a vysokým skóre. Pomohli nám taktiež aj chlapci od pána trénera Marčoka, ktorí sa pekne dopĺňali s mojimi hráčmi a vedeli si navzájom pomôcť. Veľkým pozitívom boli rýchle vniky do koša a prihrávky do rýchleho protiútoku. Občas sme nestíhali v obrane, ale vždy sa nám akýmsi spôsobom podarilo hráčov ubrániť. Oba zápasy prebiehali pomerne podobne, no druhý zápas bol rýchlejší, taktiež aj súper bol technicky zručnejší pod košom. Ale aj tak nás zopár vnikov súpera nezastavilo, hráči spolupracovali, boli tímoví a podporovali sa navzájom."

Aktuálne 3.5.2024

Program zápasov | 4.5.2024

V sobotu odohrajú naše mládežnícke tímy zápasy na palubovkách súperov. Držíme palce.

Aktuálne 30.4.2024

REPORT MLÁDEŽE - 27.- 28.4.2024 - DIEVČATÁ

Počas posledného víkendu sa z dievčenských kategórií predstavili v poslednom zápase staršie...

REPORT MLÁDEŽE - 27.- 28.4.2024 - CHLAPCI

V sobotu 27.4. odohrali posledné zápasy sezóny naši mladší žiaci.

Aktuálne 29.4.2024

Výsledkový sumár | 27. - 28.4.2024

Mladší žiaci sa so sezónou rozlúčili s výhrou, staršie žiačky s dobrým výkonom a úsmevom na tvári.

Mercedes  DMD  Mesto Trenčín  Bassta  SunBus  Biohem  zts  lizard  Antes  GreenWay  Farma Kameničany  Qex  Trenčiansky Štandard  Kúpele Trenčianske Teplice  Araver  Yellow Point  JUMA  Lucka