A-tím 12.8.2023

NL | Po nepremenených šanciach prehra pod Dubňom

Zverenci trénera Iliju Stolicu prehrali v zápase 3. kola Niké ligy na ihrisku MŠK Žilina 2:5 (0:3). Naše góly strelil Rahim Ibrahim. Pod výsledok zápasu sa podpísalo najmä množstvo nepremenených gólových príležitostí nášho mužstva.
5:2 (3:0)
Žilina
3. kolo, 18:00
MŠK Žilina - AS Trenčín

MŠK Žilina | Belko – Minárik, Stojčevski, Nemčík – Rusnák (70. Javorček), Sauer (80. Kopas), Gidi (59. Myslovič), Bari – Kaprálik (80. Essomba), Ďuriš, Iľko (59. Addo)

AS Trenčín | Vozinha – Kmeť, Bondarenko (73. Bagín), Stojsavljevič, Kozlovský – Ibrahim, Bariš, Gajdoš (46. Hollý) – Dos Santos (64. Gong), Kupusovič (82. Akila), Soares (89. Jude)

Góly | 11. Iľko, 36. Ďuriš, 43. Kaprálik, 83. Ďuriš, 90. Addo – 61. Ibrahim, 90. Ibrahim

Žlté karty | 49. Rusnák – 62. Hollý

Rozhodovali | Smolák – Pozor, Pacák

Diváci | 1568

V 7. min pohrozil Kupusovič. Z hranice pokutového územia hľadal miesto pri pravej žrdi domácej brány, ale Žilinčania zrazili loptu na rohový kop. Zmena skóre prišla o pár minút neskôr po akcii na opačnej strane. Iľko si zasekol loptu a strelou k zadnej žrdi otvoril skóre stretnutia – 1:0. V nasledujúcich minútach sme síce držali loptu, ale do šance sme sa nedostali. Naopak, opäť udrela Žilina. Na loptu za obranu si nabehol Ďuriš a strelou k žrdi bez problémov skóroval – 2:0. Z nasledujúceho protiútoku pohrozil Soares, ale Belko loptu vytlačil na roh. Ešte pred odchodom do šatní prišla ďalšia lopta za obranu. Kaprálik na konci akcie už posielal loptu do prázdnej brány – 3:0. Ešte pred odchodom do šatní išla ďalšia lopta za chrbát našich obrancov, ale Vozinha vychytal Kaprálika. Hneď v úvode druhého polčasu pohrozil Gong, no namiesto strely z dobrej pozície zvolil nepresnú prihrávku. V 58. min sme mohli znížil po akcii Gonga, ale najskôr pre trafili konštrukciu brány a následne Soaresa v stopercentnej šanci vychytal Belko. O pár momentov neskôr skóroval po rohovom kope Ibrahim – 1:3. V 66. min mohlo byť už len o gól. Akciu naštartoval Gong, ale Soares zahodil ďalšiu skvelú príležitosť. V 83. min sa pošmykol Bagín, Žilina sa dostala do prečíslenia a Ďuriš potvrdil tri body pre svoje mužstvo – 4:1. V poslednej minúte stretnutia znížil Ibrahim - 2:4. Náš tím hral naďalej s vysokým rizikom a ešte pred záverečným hvizdom nás potrestal Addo - 5:2.

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Skalica

ASTV vám prináša zostrih z nadstavbovej časti Niké ligy proti MFK Skalica (4:0).

A-tím 28.4.2024

Skovajsa | Bol to kvalitný tímový výkon

V zápase proti MFK Skalica sa až dvakrát presadili naši obrancovia. Po otváracom góle Samuela...