Nemšová 9.8.2015

Nemšová vyhrala aj na ihrisku Komárna, rozhodol Vlček

Náš partnerský klub FKS Nemšová vyhral aj v druhom zápase nového ročníka III. ligy (skupina Západ). Zverenci trénera Vladimíra Cifraniča triumfovali na ihrisku KFC Komárno 1:0 (0:0) zásluhou gólu Martina Vlčeka v samom závere stretnutia.

Obe mladé mužstvá odohrali zápas napriek úmornej horúčave vo vysokom tempe. V poli bola od začiatku zápasu lepšia Nemšová, ktorá sa prezentovala veľmi technickým futbalom. FKS si do polčasu vypracoval tri čisté gólové príležitosti, ktoré však zmaril vynikajúci Kürti v bránke domácich. Ani príležitosti Komárna v podaní Mészárosa a Kosťukeviča gólom neskončili. Po zmene strán sa obraz hry príliš nezmenil. Nemšová pôsobila sebavedome a čakala na svoju príležitosť. Tá prišla osem minút pred koncom, keď jeden z najlepších hráčov KFC v tomto zápase brankár Kürti chyboval. Loptu zle rozohral. Následne zlyhali aj dvaja domáci strední obrancovia a tak Vlček rozhodol o osude stretnutia.

KFC Komárno – FKS Nemšová 0:1 (0:0)
Gól: 82. Martin Vlček
Žlté karty: 34. Szántó, 56. Podlucký, 66. Szórád – 82. Schiszler
Rozhodovali: Pecek – Obertová, Hodoško, 165 divákov

Komárno: Kürti – Baksics (86. Kuruc), Mihálik, Podlucký, Tóth, Szántó, Gonzáles, V. Kosťukevič, Szórád (79. Zvoncsár), Uzola, Mészáros (55. Taibl)
Nemšová: Vozár - Rolinec (88. Dzurilla), Ranko, Kresánek, Richtárech, Holíček (80. Kromka), Schiszler, Kvasnička (65. Komorovský), Martin Vlček, Jančo, Holiš