A-tím 14.1.2016

V prvom prípravnom zápase zimy deviatka v sieti Myjavy

Zverenci trénera Martina Ševelu odštartovali zápasovú časť prípravy na fortunaligovú jar vysokým víťazstvom nad Spartakom Myjava. Tretí tím jesennej časti najvyššej domácej súťaže sme zdolali 9:0 (5:0). Šiestimi gólmi sa blysol Matúš Bero. Po jednom pridali Wesley, Dávid Guba a Matúš Opatovský.
9:0 (5:0)
Trenčín
PRÍPRAVNÝ, 11:00
AS Trenčín - Spartak Myjava

AS Trenčín | Šemrinec (46. Vozár) – Šulek, Kleščík, Skovajsa (66. Šalata), Lawrence – Koolwijk (66. R. Tóth) – Van Kessel (66. S. Kalu), Bero, Rabiu (56. Opatovský), Holúbek (66. Bala) – Wesley (66. Guba)

Spartak Myjava | Solnička (81. Koníček) – Múdry (59. Jastráb), Karlík (46. Černáček), Banovič, Pecha (46. Švec) – Kóňa – Kolár, Duga, Marček, Bílovský (76. Flamík) – Ferenčič (46. Copko)

Góly: 4., 9., 27. (11 m), 30., 45. a 82. Bero, 53. Wesley, 67. Guba, 70. Opatovský

Rozhodovali: Jaška – Tarabus, Ježík

Diváci: 100

Do zápasu sme vstúpili bez rešpektu. Úvodné oťukávanie skončilo už v 4. min, kedy dostal loptu za obranu Bero a bez vážnejších problémov osamotený pred gólmanom Myjavy nezaváhal – 1:0. O päť minút vyslal Holúbek kolmicou do brejku Bera a ten si s vyloženou šancou poradil aj po druhý raz v zápase. O minútu na to mohol tretí gólový pozdrav „kopaničiarom“ poslať Wesley, ale loptu z 11 m dobre netrafil. Hra sa následne presunula prevažne do medzišestnástkového priestoru, aktivita však patrila nám. Do náznakov šancí sa dostávali aj hostia, ale ich aktivita zväčša končila pred pokutovým územím. V 27. min bol faulovaný v pokutovom území Van Kessel a z bieleho bodu zavŕšil hetrik Bero. Galapredstavenie Bera pokračovalo aj naďalej. Po polhodine hry preukázal individuálne majstrovstvo, dostal sa na dostrel a z vnútra šestnástky nezaváhal – 4:0. V 37. min posunul Wesley loptu Berovi. Ten z uhla trafil iba pripraveného Solničku. V samom závere polčasu pridal piaty gól Bero, keď si nabehol na prihrávku do päťky.

Aj po prestávke sme pokračovali v aktívnom výkone. V 53. min sa po nedorozumení obrany dostal do zakončenia Holúbek. Jeho pokus zblízka ešte brankár vyrazil, ale iba rovno pred Wesleyho a bolo 6:0. O desať minút ponúkol Bero gólovú šancu striedajúcemu Opatovskému. Ten z voleja trafil iba brániaceho hráča. V 65. min mal druhý gól v zápase na kopačke Wesley. Opustenú bránu však prestrelil. V 67. min po minúte pobytu na ihrisku pridal siedmy gól Guba. O tri minútu sa Berove zakončenie odrazilo k Opatovskému a ten už nemal problém pridať ôsmy presný zásah. A to ešte nebolo všetko. V 82. min napálil loptu do siete Bero a zavŕšil skóre na konečných 9:0.

Fanúšikovia | Počas prestávky ligových zápasov prichádza Pepsi trefa

AS Trenčín prináša v spolupráci s partnerom pitného režimu klubu novú...

ASTV 16.4.2024

Gól mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších gólov za mesiac marec

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Gól mesiaca v ročníku...

Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších zákrokov mesiaca marec

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Zákrok mesiaca. Pozrite si...

Fotogalérie 15.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC ViOn Zlaté Moravce

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 5. kola nadstavby Niké ligy proti FC ViOn...

Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa