A-tím 24.4.2018

Víťazstvo v príprave na ihrisku Senice

AS Trenčín vyhral v utorňajšom prípravnom stretnutí na ihrisku FK Senica 4:3 (2:1). O naše góly sa postarali Armando Mance, Imran Oulad Omar, Philippe van Arnhem a Olexander Vojťuk.
3:4 (1:2)
PRÍPRAVNÝ, 15:00
FK Senica - AS Trenčín

FK Senica | Milošovič (46. Vozár) – Medvedev, Podhorin, Lupták – Ševčík, Kováč, Suchan, Zezinho (69. Herrera), Ďungel – Kitambala, Chacón (65. Vaščák)

AS Trenčín | Chovan (69. Morgos) – Slávik (46. Čögley), Pišoja, Ejike (46. Petro), Julien – Van Arnhem – Oulad Omar (82. Kadák), Kadák (46. Paur) – Kvocera, Armando Mance (57. Vojťuk), Sleegers (57. Petráš)

Góly: 35. Chacón, 57. Kitambala, 77. Quadros - 5. Armando Mance, 7. Oulad Omar, 53. Van Arnhem, 62. Vojťuk

Už v 5. min dorazil Armando Mance strelu Oulada Omara, ktorá domácemu brankárovi vypadla z rúk – 1:0. Už o dve minúty neskôr našiel center Slávika nabehnutého Oulada Omara a bolo 2:0. Po necelej štvrťhodine sme mohli vyhrávať ešte výraznejšie, ale Mance a Sleegers dobré šance nevyužili. Na opačnej strane namieril po rýchlom prechode stredom ihriska Chacón zo šestnástich metrov nad bránu. V 23. min našiel Kadák v pokutovom území Manceho, no tomu chýbali centimetre k tomu, aby dobre trafil loptu. V 35. min sa na hranici postavenia mimo hru uvoľnil Chacón a nechytateľne trafil pod brvno – 1:2. V závere prvého polčasu netrafil do poloprázdnej brány Kvocera a na opačnej strane Ejike zblokoval strelu Kitambalu z vnútra šestnásty.

V 53. min sa po rohovom kope zorientoval najlepšie Van Arnhem – 3:1. O štyri minúty neskôr chyboval pred vlastným brankárom Pišoja a Kitambala to využil na zníženie – 2:3. Naďalej sme hrali aktívne vpredu a po spolupráci dorastencov Petráša a Vojťuka to bolo opäť o dva góly – 4:2. V 77. min znížil na konečných 3:4 Quadros, keď sa dostal k odkopu z nášho pokutového územia. V posledných minútach Čögley zastavil pred čiarou Ďungelovu strelu a Kadák nezužitkoval gólovú prihrávku Paura.