A-tím 2.7.2022

Príprava | Prvé víťazstvo v príprave, zdolali sme Púchov

Zverenci trénera Petra Hyballu porazili v treťom stretnutí letnej prípravy MŠK Púchov rozdielom triedy 3:0 (2:0). O naše góly sa postarali Matúš Kmeť, Kelvin Pires a Njegoš Kupusovič.
0:3 (0:2)
Krásna Ves
PRÍPRAVNÝ, 15:30
MŠK Púchov - AS Trenčín

MŠK Púchov | Strelčík - Ozimý, Slovák, Pavlovič, Lacko - Biricz, Kopičár, Puchel - Martinček, Mráz, Holíš, striedali: Valik, Šeroň, Kapusniak

AS Trenčín | Kukučka (74. Sláviček) – Kozlovský (66. Šebeň), Stojsavljevič (66. Bagín), Pires (74. Kerkez), Yem (66. Mazanovský) – Bainovič (66. Madu) – Kmeť (66. Soares), Lavrinčík (66. Murko), Ibrahim (66. Bednár), Azango (66. Demitra) – Kupusovič (66. Letenay)

Góly | 16. Kmeť, 41. Pires, 65. Kupusovič

Hneď od úvodu zápasu sme súpera zavreli na jeho polovici a snažili sa rozbiť jeho obranný val. Skóre sme otvorili po štvrťhodine stretnutia. Po dobrom napadaní si odrazenú loptu prebral Kmeť. Zasekávačkou sa zbavil obrancov a strelou do protipohybu nedal brankárovi Púchova šancu – 1:0. V nasledujúcej dvadsaťminútovke sa hra presunula do stredu ihriska. Súper hrozil najmä po štandardných situáciách. V 38. min mieril Chupáň tesne vedľa. Z následnej akcie zakončil Lavrinčík nad bránu. Štyri minúty pred koncom polčasu sme pridali druhý gól, keď sa po Kmeťovom rohu presadil hlavou Pires – 2:0. Polčas uzavrel ďalší priamy kop Chupáňa. Loptu musel spod brvna vyškriabať Kukučka. V druhom polčase pokračovala naša ofenzívna aktivita. V 52. min Bainovič našiel Kupusoviča, no srbský zakončovateľ v čistej šanci prestrelil. Tesne pred uplynutím hodiny hry vystrelil z 25 metrov Kmeť. Strelu smerujúcu pod brvno vytesnil mimo troch žrdí brankár Púchova. O päť minút na to aktívny Kmeť našiel v pokutovom území Kupusoviča, ktorý tentoraz nezaváhal a loptu umiestnil k ľavej žrdi – 3:0. Následne sme vymenili takmer celú základnú jedenástku. V 69. min potiahol loptu takmer od stredu ihriska striedajúci Soares. Sólo však zakončil len do brankára. Z ďalšej akcie našiel Šebeň krásny pasom Demitru. Mladý krídelník ale rozvnil len bočnú sieť.

Ohlasy po zápase

Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších zákrokov mesiaca marec

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Zákrok mesiaca. Pozrite si...

Fotogalérie 15.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC ViOn Zlaté Moravce

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 5. kola nadstavby Niké ligy proti FC ViOn...