Aktuálne 8.2.2019

Zhodnotenie jesennej časti sezóny a zimnej prípravy mladších dorasteniek

Trénerka Iveta Mičiníková zhodnotila jesennú časť a zimnú prípravu mladších dorasteniek HK AS Trenčín.

V minulej sezóne dievčatá získali titul MSR a vedeli sme, že vstúpiť do dorasteneckej súťaže bude náročnejšie ako to, na čo sme boli zvyknuté so žiackej súťaže. Stále je väčšina dievčat ročníkovo mladšia a táto sezóna je pre nás obrovská škola, dievčatá získavajú skúsenosti a aj napriek tomu sa nemáme za čo hanbiť, práve naopak som s ich hrou prístupom a herným prejavom spokojná. Ako každý tréner, niekedy očakávam viac, ale bez toho by to nebolo ono. Nemôžeme sa uspokojiť s tým čo je a chceme mať stále dôvod zlepšovať sa.

Jesennú časť sezóny sme zvládli veľmi dobre. Hráme celoslovenskú súťaž a momentálne nám patrí 4. miesto z 12 tímov. Prvé štyri tímy majú rovnaký počet bodov a o postavení v tabuľke rozhoduje iba skóre. Jarná časť sezóny bude veľmi zaujímavá, keďže začíname v podstate od nuly.

Zimnú prípravu sme absolvovali klasicky v domácich podmienkach, dievčatá si užili aj zaslúžené voľno a oddýchnuté mohli s chuťou začať prípravu na jarnú časť. Vyvrcholením zimnej prípravy bol turnaj v Šali, zmerali sme si sily so zahraničnými tímami a s hrou dievčat som bola spokojná. Myslím, že máme systém fungovania, trénovania a vzájomného rešpektovania sa nastavený veľmi dobre a to je to najdôležitejšie pre to, aby z nás bol kolektív a tím, ktorý si ide za svojim cieľom.

Väčšina dievčat sa objavuje na reprezentačných zrazoch Kadetiek SR a majú možnosť ukázať, čo v nich je. Blížia sa ME v Slovinsku a každá má šancu zabojovať o miesto v zostave, je už len na nich, ako k tomu pristúpia.

Autor: hadzana
Rozpis zápasov

Prečítajte si tiež

archív novinek
Mládež 13.6.2019

Hodnotenie sezóny 2018/2019: Staršie dorastenky

Vedúci družstva Igor Bukovič hodnotí sezónu starších dorasteniek.

Aktuálne 12.6.2019

Hodnotenie sezóny 2018/2019: Mladšie dorastenky

Trénerka Iveta Mičiníková hodnotí sezónu mladších dorasteniek.

Mládež 11.6.2019

Hodnotenie sezóny 2018/2019: Staršie žiačky

Trénerka Katarína Paulínyová hodnotí sezónu starších žiačok.

Aktuálne 7.6.2019

Hodnotenie sezóny 2018/2019: Mladšie žiačky

Trénerka Alena Hrubinová hodnotí sezónu mladších žiačok.

Ibo  MSM  SWAN  RONA  TOP SERVIS IT  Interway  Atak  Misakspol  BONA fem. n.o.  Chorvan Autodoprava  Lekaren Puchov  ZTS-OTS  Šintavan  Mesto Trenčín  Four Foodservice