Aktuálne 24.10.2023

Mladší žiaci po víkende s ďalšou výhrou aj s prvým malým zakopnutím

V sobotu 21.10. odohrali chlapci do 13 rokov dva zápasy na domácej palubovke.

Zverenci trénera Mareka Marčoka sa v prvom zápase predstavili proti Považskej Bystrici. Začiatok stretnutia patril našim hráčom, keď vyhrávali 7:2, následne do konca tejto časti to súper skorigoval na 11:8. Počas druhej štvrtiny dokázali naši hráči vyhrávať 25:10, hosťom sa však podarilo dobehnúť náskok do polčasového stavu 25:22. Po prestávke stále naši chlapci držali bodový náskok a do poslednej časti hry išli s 8-bodovým náskokom 38:30. Posledná štvrtina našim chlapcom kvôli obmedzeniu v striedaní nevyšla a nakoniec sa z výhry tešil súper.

• BK AS Trenčín - IMC Slovakia Považská Bystrica 44:47

Body AS: Pilko 9, Zubo 9, Kraisl 8, Kyselica 6, Valach L. 6, Žiak 2, Daňo 2, Valach R. 2.

V druhom stretnutí proti Žiline boli naši chlapci odhodlaní napraviť predošlý zápas a už po prvej časti hry vyhrávali 20:6. Do polčasovej prestávky svoj náskok ešte navýšili na 35:12. V dobrej rýchlej hre pokračovali aj v druhom polčase a zápas zaslúžene vyhrali.

• BK AS Trenčín - MBK Victoria Žilina 71:27

Body AS: Pilko 26, Kraisl 13, Daňo 8, Zubo 6, Valach R. 6, Valach L. 4, Kaduk 4, Žiak 4.

Ohlasy po zápase:

Marek Marčok - tréner AS

"V oboch zápasoch sme predviedli pekný basketbal. Zápas s Považskou Bystricou bol od začiatku vyrovnaný. Mali sme problémy pri bránení, nestíhali sme zachytávať nábehy hráčov, no postupne sme sa zlepšovali aj v tejto hernej činnosti. V zápase sme boli o niečo lepším družstvom, o víťazstvo nás pripravila neznalosť pravidiel, podľa ktorých jeden hráč môže v zápase nastúpiť len v 3 štvrtinách. Prehru beriem na seba ako tréner.

Všetko sme si vynahradili v druhom zápase, kedy sme ešte dokázali posunúť na herný výkon vyššie a od začiatku sme diktovali tempo zápasu. Dobrý výkon podporený aj peknou kombinačnou hrou nám priniesol zaslúžené víťazstvo. O dva týždne nás čakajú Levice a Handlová, čo sú určite zaujímaví súperi. Bude to pre nás výzva."

Aktuálne 30.4.2024

REPORT MLÁDEŽE - 27.- 28.4.2024 - DIEVČATÁ

Počas posledného víkendu sa z dievčenských kategórií predstavili v poslednom zápase staršie...

REPORT MLÁDEŽE - 27.- 28.4.2024 - CHLAPCI

V sobotu 27.4. odohrali posledné zápasy sezóny naši mladší žiaci.

Aktuálne 29.4.2024

Výsledkový sumár | 27. - 28.4.2024

Mladší žiaci sa so sezónou rozlúčili s výhrou, staršie žiačky s dobrým výkonom a úsmevom na tvári.

Aktuálne 26.4.2024

Program zápasov | 27. - 28.4.2024

Sezóna nám pomaly finišuje, v posledných zápasoch sa predstavia v Komárne mladší žiaci a v poslednom...

Mercedes  DMD  Mesto Trenčín  Bassta  SunBus  Biohem  zts  lizard  Antes  GreenWay  Farma Kameničany  Qex  Trenčiansky Štandard  Kúpele Trenčianske Teplice  Araver  Yellow Point  JUMA