Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V januári 2018 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
123>>
31.1.ASTV: Z tréningu priamo do moraastvAS Trenčín uzavrie sústredenie v tureckom Beleku piatkovým stretnutím proti srbskému Napredaku Kruševac. Zverenci trénera Vladimíra Cifraniča absolvujú s výnimkou zápasových dní dvojfázovú prípravu. Pri zvýšenom zaťažení je vhodnou regeneráciou krátky pobyt v mori, ktoré má aktuálne teplotu 17 stupňov. Regenerácia občas končí trochou zábavy. Viac v reportáži ASTV.
31.1.ASTV: Jakub Paur a Igor Šemrinec po zápase proti Dinamu MoskvaDMS - TRE 3:1, 0.kolo | astvASTV vám prináša rozhovory s Jakubom Paurom a Igorom Šemrincom po zápase proti Dinamu Moskva (1:3).
31.1.ASTV: Zostrih z prípravného zápasu proti Dinamu MoskvaastvASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu Dinamo Moskva - AS Trenčín (3:1).
30.1.Prehra proti Dinamu Moskva, hoci Paur otvoril skóreDMS - TRE 3:1, 0.kolo | astnZverenci trénera Vladimíra Cifraniča prehrali aj druhý zápas na zimnom sústredení v tureckom Beleku. Dinamu Moskva podľahli 1:3 (1:1). Jediný gól AS zaznamenal hneď v úvode stretnutia Jakub Paur. Zimný kemp uzavrieme v piatok stretnutím proti srbskému Napredaku Kruševac.
30.1.ASTV: Záznam z prípravného zápasu proti Dinamu MoskvaastvASTV vám prináša záznam z prípravného zápasu Dinamo Moskva - AS Trenčín zo sústredenia v tureckom Beleku (3:1).
30.1.Dnes proti Dinamu Moskva, priamy prenos na ASTV o 15.30 hDMS - TRE 3:1, 0.kolo | astnV druhom prípravnom zápase na zimnom sústredení v tureckom Beleku narazíme na Dinamo Moskva. Zápas je na programe dnes popoludní. Stretnutie budete môcť sledovať v priamom prenose na klubovej televízii ASTV. Úvodný výkop je na programe o 15.30 h SEČ.
30.1.Tréning v Beleku ponúkol zaujímavé kúskyastvASTV vám prináša zopár zaujímavých kúskov z tréningu počas sústredenia v tureckom Beleku.
29.1.AS Trenčín povedie Cifranič, Ančic, Wee a DobiášastnAS Trenčín povedie v zápasoch jarnej časti najvyššej domácej súťaže dvojica Vladimír Cifranič – Juraj Ančic. Trénerom brankárov je naďalej Marek Dobiáš a v realizačnom tíme zostáva aj Gideon van der Wee. Roman Marčok sa vracia k mládežníckym tímom, ale naďalej bude v prípade potreby vypomáhať v prvom tíme ako analytik.
29.1.Fotogaléria z nedeľného tréningu v tureckom BelekuastnFotogaléria z nedeľného tréningu v tureckom Beleku v rámci zimného sústredenia pred štartom jarnej časti ročníka 2017/2018.
28.1.Výborný vstup trinástky AS Trenčín do halovej sezónyastnTím AS Trenčín do trinásť rokov dominoval v Púchove a v Bratislave. Navyše, na oboch halových turnajoch sa prezentovali skvelými výkonmi.
28.1.ASTV: Vladimír Cifranič a Martin Šulek po zápase proti SplituHAJ - TRE 4:2, 0.kolo | astvASTV vám prináša rozhovory s trénerom Vladimírom Cifraničom a Martinom Šulekom po zápase proti Hajduku Split (2:4).
27.1.ASTV: Zostrih z prípravného zápasu proti Hajduku SplitastvASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu Hajduk Split - AS Trenčín (4:2).
27.1.Na úvod sústredenia prehra proti Hajduku SplitHAJ - TRE 4:2, 0.kolo | astnAS Trenčín prehral úvodný zápas zimného sústredenia v tureckom Beleku proti Hajduku Split 2:4 (1:1). O naše góly sa postarali Peter Kleščík z pokutového kopu a Antonio Mance. Ďalší zápas odohráme v utorok 30. januára proti Dinamu Moskva.
27.1.ASTV: Záznam z prípravného zápasu proti Hajduku SplitastvASTV vám prináša záznam z prípravného zápasu Hajduk Split - AS Trenčín zo sústredenia v tureckom Beleku (4:2).
27.1.Dnes proti Hajduku Split, priamy prenos na ASTV o 15.00 hHAJ - TRE 4:2, 0.kolo | astnV prvom prípravnom zápase na zimnom sústredení v tureckom Beleku narazíme na Hajduk Split. Zápas je na programe dnes popoludní. Stretnutie budete môcť sledovať v priamom prenose na klubovej televízii ASTV. Úvodný výkop je na programe o 15.00 h SEČ.
25.1.ASTV: Vladimír Cifranič a Igor Šemrinec na úvod sústredenia v BelekuastvASTV vám prináša rozhovory s trénerom Vladimírom Cifraničom a Igorom Šemrincom na úvod sústredenia v tureckom Beleku.
24.1.AS Trenčín odcestoval na sústredenie do TureckaastnAS Trenčín odcestoval na tradičné zimné sústredenie v tureckom Beleku. Realizačný tím bude mať k dispozícii dvadsať hráčov do poľa a troch brankárov. Okrem dvojfázovej tréningovej záťaže odohráme tri prípravné zápasy. Postupne narazíme na Hajduk Split (27. januára), Dinamo Moskva (30. januára) a Napredak Kruševac (2. februára). Návrat je naplánovaný na 3. februára.
23.1.Machara v nominácii na florbalovú kvalifikáciu majstrovstiev svetaastnObranca florbalového klub AS Trenčín Matúš Machara sa predstaví v drese reprezentácie Slovenska na blížiacom sa kvalifikačnom turnaji budúcoročných majstrovstiev sveta v Prahe. V tíme Petra Koutného odohrá turnaj na domácej palubovke v Nitre (31. januára – 4. februára).
23.1.Haško mládežníckym hráčom mesiaca AS TrenčínastnMládežníckym hráčom AS Trenčín za mesiac október sa stal Nicolas Haško z tímu do desať rokov. V úspešnom projekte, ktorý sme odštartovali pred viac ako piatimi rokmi a je vzorom aj pre iné slovenské kluby, sme doposiaľ ocenili viac ako päťdesiat hráčov a hráčok z našej mládežníckej základne.
21.1.ASTV: Joey Sleegers po zápase proti Novému Mestu nad VáhomTRE - NMV 9:0, 0.kolo | astvASTV vám prináša rozhovor s Joeym Sleegersom po zápase proti AFC Nové Mesto nad Váhom (9:0).
Ďalšie stránky
123>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa