U19 St. dorast

Fabuš | Hoci je výsledok hrateľný, z výkonu som sklamaný

ASTV, Mládež 16.9.2022

Naša „devätnástka“ má za sebou historický vstup do pohárovej Európy. V prvom zápase prvého kola majstrovskej vetvy UEFA Youth League sa predstavila na pôde litovského FK Žalgiris Vilnius (1:2). Po skvelom vstupe do zápasu a góle Artura Gajdoša však prišiel obrat domáceho tímu a zverenci trénera Martina Fabuša tak budú musieť v odvete zmazať jednogólové manko.

Celý článok

UYL | Devätnástka do odvety s jednogólovým mankom

Mládež, Mládež 14.9.2022

Zverenci trénera Martina Fabuša prehrali v prvom zápase prvého kola UEFA Youth League na ihrisku FK Žalgiris Vilnius 1:2 (1:1). O náš gól sa postaral premeneným pokutovým kopom Artur Gajdoš. Odveta hraná na Štadióne Sihoť je na programe 5. októbra o 18.00 h.

Celý článok

UYL | Tréner Fabuš a Bednár pred zápasom proti Žalgirisu

ASTV, Mládež 14.9.2022

Tím AS Trenčín do devätnásť rokov čaká dnes úvodný zápas prvého kola majstrovskej vetvy UEFA Youth League (UYL). Žreb vo švajčiarskom sídle UEFA v Nyone určil za nášho súpera litovského šampióna Žalgiris Vilnius. Zápas odohráme v Alytuse s výkopom o 18.00 h SELČ. Po predzápasovom tréningu sme vyspovedali trénera Martina Fabuša a stredopoliara Samuela Bednára.

Celý článok

UYL | Devätnástka odcestovala do Litvy

Mládež, Mládež 12.9.2022

Tím AS Trenčín do devätnásť rokov odcestoval na úvodný zápas prvého kola majstrovskej vetvy UEFA Youth League (UYL). Žreb vo švajčiarskom sídle UEFA v Nyone určil za nášho súpera litovského šampióna Žalgiris Vilnius. Prvý zápas odohráme už v stredu v litovskom Alytuse. Odveta je na programe 5. októbra na Štadióne Sihoť. Oba zápasy majú výkop o 18.00 h SELČ.

Celý článok

Youth League | V stredu o 13.00 h žreb UEFA Youth League

Mládež, Mládež 30.8.2022

V stredu popoludní o 13.00 h sa vo švajčiarskom sídle UEFA v Nyone uskutoční žreb majstrovskej vetvy UEFA Youth League (UYL) neoficiálne nazývanej mládežnícka Liga majstrov. V osudí bude aj náš majstrovský tím do 19 rokov, ktorého 14. septembra a 5. októbra čakajú zápasy úvodného kola súťaže.

Celý článok

TiMS | Devätnástka podľahla v dobrom zápase Legii

ASTV, Mládež 1.2.2022

Týždeň po štarte jarnej časti Fortuna ligy sa na ligové trávniky vrátia aj hráči našej „devätnástky“. Aktuálne štvrté mužstvo ligy staršieho dorastu bojujúce o medailové priečky privítalo na domácom ihrisku rovesníkov z Legie Varšava. Tím jednej z najúspešnejších poľských akadémií vyhral najtesnejším rozdielom 1:0 a oplatil nám tak prehru spred dvoch rokov (0:5).

Celý článok

7DAYS v AS Trenčín objektívom kamery ASTV

ASTV, Mládež 7.12.2018

ASTV vám prináša už šieste vydanie nového televízneho formátu, ktorý mapuje týždeň v AS Trenčín. Už po štvrtý raz pod názov „7DAYS v AS Trenčín“ vďaka vstupu nového reklamného partnera spoločnosti 7DAYS.

Celý článok

Fotogaléria zo zápasu proti FK Senica U19 v lige dorastu

Fotogalérie, Mládež 30.11.2018

Fotogaléria zo stretnutia ligy staršieho dorastu AS Trenčín U19 proti FK Senica U19 (5:0).

Celý článok

Chudý ďalším z akadémie so zmluvou v AS Trenčín

ASTV, Mládež 21.11.2018

Osemnásťročný brankár Denis Chudý bol pred rokom najmladším účastníkom zimného sústredenia v tureckom Beleku. Neuplynulo ani dvanásť mesiacov a ďalší z odchovancov This is my sen Academy podpísal s klubom viacročný profesionálny kontrakt. V priebehu necelého roka to je už piaty hráč z akadémie, ktorý dostal šancu bojovať o miesto v prvom mužstve AS Trenčín. Už dávnejšie podpísali zmluvy Lukáš Letenay, Jakub Kadák, Marián Pišoja a Adrián Slávik.

Celý článok

Dorastenci v príprave proti Interu nesklamali. Dres áčka pre mladíkov motiváciou

A-tím, Mládež 17.11.2018

Kvarteto dorastencov Dominik Danko, Michal Petráš, Jakub Párkaň a Nikolas Valo sa predstavilo v piatkovom prípravnom stretnutí proti druholigovému Interu Bratislava (3:2). Ani jeden z nominovaných mladíkov nesklamal. Prví dvaja menovaní dokonca poslali skúsenejším spoluhráčom finálne prihrávky pred gólmi Hamzu Čatakoviča a Philippa van Arnhema.

Celý článok
Ďalšie stránky
123>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa aarsleff  msport