U12 Ml. žiaci

TiMS | MŠK Žilina víťazom This is my sen 2021

This is my sen, Mládež 7.9.2021

Víťazom prestížneho medzinárodného mládežníckeho turnaja „This is my sen 2021“ sa stal tím MŠK Žilina. Druhé miesto obsadili neúspešný finalista Spartak Trnava a tretí skončil FC DAC 1904 Dunajská Streda. Výbery AS Trenčín obsadili v konkurencii dvanástich mužstiev ôsme a desiate miesto.

Celý článok

ASTV | This is my sen 2021 naživo

This is my sen, Mládež 4.9.2021

ASTV vám prináša priamy prenos z turnaja This is my sen U12.

Celý článok

TiMS | Tohtoročný This is my sen ako neoficiálne majstrovstvá Slovenska

This is my sen, Mládež 31.8.2021

Prestížny medzinárodný mládežnícky turnaj „This is my sen“ pokračuje rovnako ako pred rokom v skromnejšom prevedení. Napriek chýbajúcej špičkovej medzinárodnej konkurencii nás čaká skvele obsadený turnaj doplnený o jediný zahraničný tím 1.FC Slovácko. Z piatich prestížnych slovenských akadémií nechýba ani jedna.

Celý článok

TiMS | Jedenástku čaká kvalitný Visegrad Cup

Mládež, Mládež 17.8.2021

Tím AS Trenčín do jedenásť rokov čaká v závere mesiaca tradičný Visegrad Cup v mestečku Kravaře neďaleko Opavy. Počas víkendu 28. a 29. augusta zabojujú zverenci trénera Miroslava Karasa o cennú trofej v konkurencii ďalších devätnástich tímov.

Celý článok

TiMS | Alexej Košík ďalším hráčom mesiaca, ktorý trénoval s prvým tímom

ASTV, Mládež 4.3.2021

Jedným z nosných mládežníckych projektov This is my sen Academy je už takmer desať rokov trvajúce vyhlasovanie „Hráčov mesiaca“. Pandemický rok poznamenal aj priebeh oceňovania talentovaných futbalistov a futbalistiek z našej akadémie. Dnes vám prinášame posledné video, ktoré sme mali pripravené v archíve. To ale neznamená, že projekt sa končí. Akonáhle nám situácia dovolí, budú trénovať s mužstvo všetci, ktorí to doposiaľ nestihli. Navyše, už čoskoro vám predstavíme nové informácie spojené s oceňovaním chlapcov a dievčat z futbalovej školy AS Trenčín.

Celý článok

TiMS | Víťazom turnaja This is my sen inak domáci AS Trenčín

This is my sen, Mládež 22.9.2020

Pandémia koronavírusu stojí za zrušením viacerých športových podujatí nielen na Slovensku. Prestížny mládežnícky turnaj „This is my sen“ sa napriek tomu uskutočnil aj tento rok, hoci s prívlastkom „inak“. Pôvodný aprílový termín sa zmenil na septembrový a medzinárodnú účasť sme museli oželieť. Napriek tomu sedem zúčastnených tímov odohralo množstvo skvelých zápasov. Víťazom turnaja sa stal domáci AS Trenčín pred Slovanom Bratislava a Spartakom Trnava. Podstatné však zostáva, že napriek všetkému sa turnaj uskutočnil.

Celý článok

TiMS | Malík ďalším hráčom mesiaca, ktorý trénoval s prvým tímom

ASTV, Mládež 16.7.2020

Ďalším „Hráčom mesiaca TiMS academy“ sa stal Lukáš Malík z tímu žiakov do dvanásť rokov. V úspešnom projekte, ktorý odštartoval pred niekoľkými rokmi, sme ocenili už takmer stovku hráčov a hráčok z našej akadémie - This is my sen Academy.

Celý článok

TiMS | Skvelá U12 na Minirepublike v Olomouci

Mládež,   12.11.2019

Tím AS Trenčín U12 sa vo výbornom svetle predstavil na turnaji Minirepbliky v Olomouci. Zverenci trénerov Michala Vereša a Miroslava Uhrina vyhrali štyri z piatich zápasov proti tímom českej a slovenskej špičky.

Celý článok

TiMS | Dvanástka tretia na turnaji vo Vsetíne

Mládež,   10.5.2019

Tím AS Trenčín do dvanásť rokov obsadil tretiu priečku na kvalitne obsadenom turnaji O pohár hejtmana Zlínskeho kraja vo Vsetíne.

Celý článok
Ďalšie stránky
123>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa