Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V júli 2017 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
123>>
1.7.Sieň slávy | Zomrel člen SSTnF a bývalý predseda Jednoty Rudolf TvaroškaastnVo veku 89 rokov zomrel v piatok 30. júna jeden zo zakladajúcich členov Siene slávy trenčianskeho futbalu (SSTnF) Rudolf Tvaroška.
1.7.Chcem byť dôležitou súčasťou tohto tímu, ČatakovičTRE - KUT 5:1, 0.kolo | mjNa jar žiaril strelecky v drese treťoligovej Nemšovej. V dvoch prípravných zápasoch pred štartom aktuálneho ročníka skóroval proti Maccabi Tel Aviv a MŠK Žilina. Gól zaznamenal aj v prvom zápase predkola Európskej ligy UEFA proti FC Torpedo Kutaisi. Bosniansky strelec Hamza Čatakovič rozbehol ideálnu druhopolčasovú štvrťhodinu v našom podaní. Výsledkom je napokon štvorgólový náskok do odvety.
2.7.Roman Šebeň mládežníckym hráčom mesiaca marecastn Mládežníckym hráčom AS Trenčín za mesiac marec sa stal Roman Šebeň z tímu do dvanásť rokov. V úspešnom projekte, ktorý sme odštartovali pred viac ako piatimi rokmi a je vzorom aj pre iné slovenské kluby, pokračujeme aj v tomto roku. Dnes oceňujeme už šiestu desiatku hráčov z našej mládežníckej základne.
3.7.Informácie pre médiá pred odvetným zápasom proti Torpedo KutaisiastnFutbalový klub AS Trenčín odohrá vo štvrtok 6. júla odvetný zápas 1. predkola Európskej ligy UEFA na ihrisku gruzínskeho FC Torpedo Kutaisi. Mužstvo odlieta do Gruzínska v stredu 5. júla z Letiska M. R. Štefánika v Bratislave.
5.7.ASTV: Desley Ubbink po tréningu v KutaisiastvASTV prináša rozhovor s Desleym Ubbinkom po oficiálnom tréningu na ihrisku FC Torpedo Kutaisi deň pred odvetným zápasom 1. predkola Európskej ligy UEFA.
5.7.ASTV: Tréner Martin Ševela pred tréningom v KutaisiastvASTV prináša rozhovor s trénerom Martinom Ševelom deň pred odvetným zápasom 1. predkola Európskej ligy UEFA pred oficiálnym tréningom na ihrisku FC Torpedo Kutaisi.
5.7.Tlačová konferencia pred odvetným zápasom EL UEFA proti Torpedo KutaisiastvASTV vám prináša tlačovú konferenciu pred odvetným zápasom 1. predkola Európskej ligy UEFA proti FC Torpedo Kutaisi, na ktorej sa zúčastnili tréner Martin Ševela a Giorgi Beridze (bez prekladu, iba v gruzínskom jazyku).
6.7.Proti Kutaisi víťazstvo aj na ihrisku súperaKUT - TRE 0:3, 0.kolo | tasrZverenci trénera Martina Ševelu postúpili do 2. predkola Európskej ligy UEFA 2017/2018. Po domácej výhre 5:1 nad gruzínskym tímom Torpedo Kutaisi sme triumfovali aj v odvete na ihrisku súpera, tentoraz výsledkom 3:0. Dva góly zaznamenal Hilary Gong a jeden pridal Giorgi Beridze. V 2. predkole EL UEFA si zmeriame sily s izraelským klubom Bnei Jehuda Tel Aviv. Prvý duel odohráme doma 13. júla, odveta je na programe o týždeň neskôr v Izraeli. Domáci zápas budeme hrať v Myjave s výkopom o 20.30 h.
6.7.Budeme hrať ofenzívny futbal, sľubuje BeridzeKUT - TRE 0:3, 0.kolo | mjV domácom zápase proti Torpedu Kutaisi odohral plnú porciu minút. Gruzínsky rýchlik Giorgi Beridze si na svoje konto pripísal gól a asistenciu. Napriek vysokému víťazstvu sa však necíti byť v pozícii účastníka ďalšieho predkola Európskej ligy. Vie, že v Kutaisi nás nečaká nič jednoduché.
7.7.Peter Kleščík po odvetnom zápase EL UEFA proti Torpedo KutaisiKUT - TRE 0:3, 0.kolo | astvASTV vám prináša reakciu Petra Kleščíka po odvetnom zápase 1. predkola Európskej ligy UEFA proti FC Torpedo Kutaisi (3:0).
7.7.Adrián Chovan po odvetnom zápase EL UEFA proti Torpedo KutaisiastvASTV vám prináša reakciu Adriána Chovana po odvetnom zápase 1. predkola Európskej ligy UEFA proti FC Torpedo Kutaisi (3:0).
7.7.Proti Bnei Jehuda Tel Aviv v Myjave, vstupenky v predajiastnDomáci zápas 2. predkola Európskej ligy UEFA, ktorý je na programe vo štvrtok 13. júla, odohráme na štadióne v Myjave. Výkop stretnutia proti izraelskému Bnei Jehuda Tel Aviv je naplánovaný na 20.30 h.
7.7.ASTV: Zostrih z odvetného zápasu EL UEFA proti Torpedo KutaisiastvASTV vám prináša zostrih z odvetného zápasu Európskej ligy UEFA FC Torpedo Kutaisi - AS Trenčín (0:3).
7.7.Tlačová konferencia po odvetnom zápase EL UEFA proti Torpedo KutaisiastvASTV vám prináša tlačovú konferenciu trénera Martina Ševelu po odvetnom zápase 1. predkola Európskej ligy UEFA proti FC Torpedo Kutaisi (3:0).
8.7.ASTV: Návrat k tohtoročnej charitatívnej akcii Hviezdy deťomastnASTV vám prináša návrat k tohtoročnej charitatívnej akcii Hviezdy deťom.
8.7.Fotogaléria z Hviezdy deťom 2017astnFotogaléria Petra Kapustu z charitatívneho podujatia Hviezdy deťom 2017.
8.7.Oznam o novinárskych akreditáciách na zápasy proti Bnei Jehuda Tel AvivastnZástupcovia médií môžu požiadať o akreditácie na zápasy 2. predkola Európskej ligy UEFA 2017/2018 vo futbale medzi AS Trenčín a Bnei Jehuda Tel Aviv do utorka 11. júla, resp. utorka 18. júla v prípade odvety hranej v Izraeli.
8.7.Hviezdy deťom je krásne podujatie, pre ešte krajšiu vecastn„Hviezdy deťom“ priniesli v deviatom roku života výťažok, ktorý sa zaradí medzi najvyššie v histórii. Charitatívne podujatie AS Trenčín vďaka podpore osobností športového a kultúrneho života, významných spoločností, drobných firiem a jednotlivcov pomohli mnohým nielen v našom regióne. Dnes neoddeliteľná súčasť komunitného programu nášho klubu získala počas svojej existencie na pomoc tým, ktorým osud postavil do cesty neľahké prekážky, finančnú podporu vo výške viac ako 100 000 €.
10.7.Desiatka vyhrala turnaje v Lovči, Kraľovanoch a BojkoviciachastnV záverečnom mesiaci uplynulého ročníka sa zverenci trénerov Romana Rýdzeho a Vratislava Mojžiša z tímu AS Trenčín U10 predstavili na viacerých turnajoch. Darilo sa im mimoriadne, keď si počas júna zavesili na krk hneď trikrát zlaté medaily. Triumfovali v Lovči, Kraľovanoch a taktiež na menšom turnaji proti starším hráčom v moravských Bojkoviciach.
11.7.V druhom kole Slovnaft Cupu proti Tatranu ChlebniceastnŽreb nového ročníka Slovnaft Cupu nám v druhom kole súťaže prisúdil za súpera TJ Tatran Chlebnice. V prvom kole domácej pohárovej súťaže budú mať zverenci trénera Martina Ševelu voľno. Zápas na ihrisku účastníka V. ligy je na programe v stredu 9. augusta.
Ďalšie stránky
123>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa