Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V januári 2019 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
1234>>
3.1.Rybníček: Chceme iba tých, ktorí budú bojovať za svoje meno a klubmgHoci futbalový rok nekoliduje s kalendárnym, dáva nám práve toto obdobie priestor na bilancovanie. O to viac, že rok 2018 bol v živote AS Trenčín jedným z tých najkontrastnejších. Úspešné letné pôsobenie v Európskej lige vystriedal veľmi rýchlo neúspešný záver ligovej jesene. Pri tejto príležitosti sme sa porozprávali s generálnym manažérom klubu Róbertom Rybníčkom.
7.1.ASTV: Kleščík s novinármi pred začiatkom zimnej prípravyastvASTV vám prináša rozhovor médií s obrancom AS Trenčín Petrom Kleščíkom pred štartom zimnej prípravy.
7.1.ASTV: Cifranič s novinármi pred začiatkom zimnej prípravyastvASTV vám prináša rozhovor médií s trénerom AS Trenčín Vladimírom Cifraničom pred štartom zimnej prípravy.
7.1.ASTV: Rybníček s novinármi pred začiatkom zimnej prípravyastvASTV vám prináša rozhovor médií s generálnym manažérom AS Trenčín Róbertom Rybníčkom pred štartom zimnej prípravy.
7.1.Fotogaléria z prvého tréningu v zimnej prípraveastnFotogaléria z prvého tréningu v zimnej príprave v ročníku 2018/2019.
7.1.Zimnú prípravu odštartoval obmenený realizačný tímastnAS Trenčín odštartoval zimnú prípravu na jarnú časť ročníka 2018/2019 pod vedením trénera Vladimíra Cifraniča. V realizačnom tíme nastali dve zmeny. Juraja Ančica vystriedal v pozícii asistenta trénera Richard Slezák pôsobiaci naposledy na lavičke Interu Bratislava. Realizačný tím rozšíril nemecký tréner Matthias Kohler, ktorý bude pôsobiť v pozícii konzultanta. Trénerom brankárov zostáva Tomáš Belic a technickým asistentom Gideon van der Wee.
8.1.ASTV: Krátky film z prvého tréningu v zimnej prípraveastvASTV vám prináša krátky film z prvého tréningu v zimnej príprave v ročníku 2018/2019.
8.1.Florbaloví starší žiaci zatiaľ na skvelom druhom miesteastnVianočné prázdniny rozdelili florbalovú sezónu na dve polovice. Dali tak priestor na krátke bilancovanie uplynulých mesiacov nielen v prvom tíme, ale aj v mládežníckych družstvách FBK AS Trenčín.
8.1.Slezák: Prvý tréning ukázal, že futbalová kvalita je vysokáastnNovým asistentom trénera Vladimíra Cifraniča sa po odchode Juraja Ančica k mužom Interu Bratislava stal Richard Slezák.
9.1.Z troch nových tvárí najviac zaujme ľavák KawayamgPrípravu s prvým tímom AS Trenčín odštartovala aj trojica nových tvárí. O miesto v mužstve pod vedením trénera Vladimíra Cifraniča zabojujú krídelníci Andy Kawaya, Alvin Fortes a obranca Jeffrey Neral. Rodák z Bruselu a dvaja z Rotterdamu sa predstavia v našom drese už v sobotu, keď odohráme dva prípravné zápasy proti Sigme Olomouc na domácom ihrisku štadióna na Sihoti (11.00 a 13.00 h).
9.1.Florbaloví muži nespokojní, cieľom naďalej účasť v play-offastnExtraligový mužský tím FBK AS Trenčín nenapĺňa predsezónne očakávania. Sériu štyroch prehier v závere roka vystriedali tri víťazstvá pred Vianocami. Po novoročných sviatkoch však prišla už ôsma bodová strata zo štrnástich zápasov. Kolísavá forma z úvodu sezóny naďalej pretrváva.
9.1.Straňák ďalším mládežníckym hráčom mesiaca AS TrenčínastnĎalším „Mládežníckym hráčom mesiaca AS Trenčín“ sa stal Patrik Straňák z tímu do dvanásť rokov. V úspešnom projekte, ktorý odštartoval pred siedmimi rokmi, sme ocenili už niekoľko desiatok hráčov a hráčok z našej akadémie - This is my sen Academy.
10.1.Fotogaléria z tréningu hráča mesiaca Straňáka s prvým tímomastnFotogaléria z tréningu hráča mesiaca Patrika Straňáka (U12) s prvým tímom AS Trenčín.
10.1.AS Trenčín ulovil legendu českého a svetového florbaluastn, foto: xflorbal.czV bránkovej sieti Florbalového klubu AS Trenčín skončil pred poslednou tretinou základnej časti mužskej extraligy kapitálny úlovok. Novým gólmanom klubu z trenčianskeho „ostrova“ sa stala legenda českého florbalu a historicky najúspešnejší brankár v krajine našich západných susedov Tomáš Kafka.
11.1.V sobotu dvojzápas proti Olomoucu a tradičné fotenie fanúšikov s hráčmiastnPrvý tím AS Trenčín čaká v sobotu zápasový štart zimnej prípravy. Zverenci trénera Vladimíra Cifraniča privítajú na domácom ihrisku na Sihoti prvoligovú českú Sigmu Olomouc. Na programe sú hneď dve stretnutia proti štrnástemu tímu najvyššej českej súťaže. Výkopy zápasov sú naplánované na 11.00 a 13.00 h.
11.1.Kohler: Cieľom je atraktívny futbal a rozvoj hráčovmgNovým členom realizačného tímu prvého mužstva AS Trenčín sa stal nemecký tréner Matthias Kohler. Iba dvadsaťsedemročný odborník prichádzajúci na pozíciu konzultanta má napriek svojmu mladému veku zaujímavý profil.
12.1.ASTV: Tréner Cifranič po dvoch zápasoch proti OlomoucuastvASTV vám prináša rozhovor s trénerom AS Trenčín Vladimírom Cifraničom po dvojzápase proti Sigme Olomouc (0:3 a 5:2).
12.1.V druhom zápase proti Olomoucu víťazstvoTRE - OLO 5:2, 0.kolo | astnAS Trenčín zvíťazil v druhom z dvojice prípravných stretnutí proti Sigme Olomouc 5:2 (3:0). Dva góly strelil Ante Roguljič a po jednom pridali Desley Ubbink, Hamza Čatakovič a Philippe van Arnhem.
12.1.ASTV: Záznam z druhého prípravného zápasu proti OlomoucuastvASTV vám prináša záznam z druhého prípravného zápasu AS Trenčín - Sigma Olomouc (5:2).
12.1.V prvom zápase proti Sigme Olomouc prehraTRE - OLO 0:3, 0.kolo | astnAS Trenčín prehral v prvom z dvojice prípravných stretnutí proti Sigme Olomouc 0:3 (0:1).
Ďalšie stránky
1234>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  casspennant  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa