Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V januári 2022 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
12>>
2.1.Coffee Sheep Halftime | Fryšták zabojoval, na Ikobu to však nestačiloastnASTV vám na prelome rokov prináša už tretiu sériu krátkych videí s nefutbalovou tématikou. Po programoch s názvami „Jedna otázka“ a „3x12 sekúnd“ prichádza „Národný kvíz“. Desať hráčov z kabíny prvého mužstva odpovedá na desať otázok. Ako druhý sa do horúceho kresla posadil Tomáš Fryšták reprezentujúci Česko. Hoci bojoval, na Eduvieho Ikobu to nestačilo. Kde stratil môžete vidieť vo videu. Halftime vám prinášame vďaka podpore prvej trenčianskej pražiarne kávy Coffee Sheep.
3.1.A-tím | Fryšták odchádza do SlováckaastnTomáš Fryšták uzavrel svoje pôsobenie v drese AS Trenčín. Skúsený český brankár odchádza do materského 1.FC Slovácko.
4.1.Komunita | Hviezdy deťom priniesli na charitu opäť viac ako 20 000 eurastnTrinásty ročník charitatívneho podujatia Hviezdy deťom priniesol výťažok vo výške 21 680 €. Klub AS Trenčín vďaka podpore partnerov a mnohých osobností športového a spoločenského života smeroval prostredníctvom tohto projektu na charitatívne účely už viac ako 260 000 €.
7.1.A-tím | Odštartovali sme zimnú prípravuastnFortunaligový tím AS Trenčín vstúpil do zimnej prípravy na druhú polovicu aktuálneho ročníka. Mužstvo povedie Juraj Ančic, ktorý sedel na lavičke v pozícii hlavného trénera na záver jesene. Vedenie klubu zatiaľ definitívne nepotvrdilo jeho zotrvanie v tejto pozícii počas priebehu jari. Viac nájdete na klubovej ASTV. Pred kamery predstúpili generálny manažér Róbert Rybníček, tréner Juraj Ančic a Erik Jendrišek.
10.1.Klub | Galád opäť v AS Trenčín, Ančic hlavným tréneromastnAS Trenčín sa vracia k pozícii poradcu pre realizačný tím prvého mužstva. Stal sa ním skúsený tréner Ivan Galád, ktorý bude jedným z najbližších spolupracovníkov Juraja Ančica. Ten povedie tím počas najbližšieho polroka v pozícii hlavného trénera. V minulosti pôsobili ako konzultanti našich mladých trénerov úspešní holandskí odborníci Leo van Veen a Peter Huistra.
11.1.Coffee Sheep Halftime | Ramón zabojoval v kvíze o popredné umiestnenieastnASTV vám na prelome rokov prináša už tretiu sériu krátkych videí s nefutbalovou tématikou. Po programoch „Jedna otázka“ a „3x12 sekúnd“ tu je „Národný kvíz“. Desať hráčov z kabíny prvého mužstva odpovedalo na desať otázok. Ako tretí sa do horúceho kresla posadil Ramón reprezentujúci Brazíliu. Podarilo sa mu zosadiť Eduvieho Ikobu z prvej priečky? Halftime vám prinášame vďaka podpore prvej trenčianskej pražiarne kávy Coffee Sheep.
13.1.Ančic | Čaká nás súper, ktorý bude vysoko napadaťTRE - OLO 1:0, 0.kolo | astnZverenci trénera Juraja Ančica odštartujú piatkovým zápasom zimnej Tipsport ligy hernú časť prípravy na jar aktuálneho ročníka. Na domácom Štadióne Sihoť privítame desiaty tím jesene najvyššej českej súťaže Sigmu Olomouc. Výkop zápasu je naplánovaný na 15.00 h. Sledovať ho môžete naživo na našom štadióne alebo v priamom prenose výhradne na Tipsport TV. Viac nám pred stretnutím povedal tréner tímu Juraj Ančic.
13.1.Príprava | Informácie pre fanúšikov pred zápasom proti OlomoucuastnFortunaligový tím AS Trenčín odštartuje v piatok prípravu na jarnú časť najvyššej súťaže. Na Štadióne Sihoť privítame v zápase Tipsport ligy účastníka najvyššej českej súťaže Sigmu Olomouc. Výkop zápasu je naplánovaný na 15.00 h. Po zmene pandemických opatrení opäť otvárame brány štadióna. Tribúny s kapacitou 4000 divákov môžeme využiť na 25%. Všetky potrebné informácie nájdete v nasledujúcich riadkoch.
14.1.ASTV | Tréner Ančic, Jendrišek a Mičuda po zápase Tipsport ligy proti Sigme OlomoucTRE - OLO 1:0, 0.kolo | astvASTV vám prináša rozhovory s trénerom Jurajom Ančicom, strelcom gólu Erikom Jendrišekom a nádejným obrancom Šimonom Mičudom po zápase zimnej Tipsport ligy proti Sigme Olomouc (1:0).
14.1.ASTV | Zostrih zo zápasu Tipsport ligy proti OlomoucuastvASTV vám prináša zostrih zo stretnutia zimnej Tipsport ligy 2022 proti SK Sigma Olomouc (1:0), zdroj o2sport.cz.
14.1.Príprava | Na úvod prípravy sme zdolali Sigmu OlomoucTRE - OLO 1:0, 0.kolo | astnZverenci trénera Juraja Ančica vstúpili do zimnej prípravy víťazstvom. V úvodnom zápase zimnej Tipsport ligy zdolali na domácom trávniku Sigmu Olomouc 1:0 (1:0). Jediný gól zápasu strelil z pokutového kopu Erik Jendrišek.
15.1.Fotogaléria | Zápas Tipsport ligy proti OlomoucuastnFotogaléria zo zápasu zimnej Tipsport ligy proti SK Sigma Olomouc (1:0).
17.1.Coffee Sheep Halftime | Madu vie koľko ľudí žije v Trenčíne, ale Pelého civilné meno nespoznalastnASTV vám na prelome rokov prináša už tretiu sériu krátkych videí s nefutbalovou tématikou. Po programoch „Jedna otázka“ a „3x12 sekúnd“ tu je „Národný kvíz“. Desať hráčov z kabíny prvého mužstva odpovedalo na desať otázok. Ako štvrtý sa do horúceho kresla posadil Kingsley Madu reprezentujúci Nigériu. Podarilo sa mu zosadiť Eduvieho Ikobu z prvej priečky? Halftime vám prinášame vďaka podpore prvej trenčianskej pražiarne kávy Coffee Sheep.
18.1.Ančic | Našej hre chýbalo väčšie tempoTRE - VYS 1:1, 0.kolo | astvASTV vám prináša rozhovor s trénerom Jurajom Ančicom po zápase zimnej Tipsport ligy proti MFK Vyškov (1:1).
18.1.Príprava | V druhom zápase Tipsport ligy remíza proti VyškovuTRE - VYS 1:1, 0.kolo | astnZverenci trénera Juraja Ančica remizovali v zápase zimnej Tipsport ligy s českým druholigovým MFK Vyškov 1:1 (0:0). Náš gól strelil Ahmad Ghali.
18.1.Príprava | Dnes doma proti Vyškovu v druhom zápase Tipsport ligyTRE - VYS 1:1, 0.kolo | astnZverencov trénera Juraja Ančica čaká druhé vystúpenie v rámci zimnej Tipsport ligy. Po trojbodovom zápise proti Sigme Olomouc privítame na domácom trávniku Štadióna Sihoť druholigový MFK Vyškov. Výkop zápasu je naplánovaný na 18.00 h. Sledovať ho môžete naživo na štadióne alebo v priamom prenose Tipsport TV.
19.1.Pirinen | Náročná zimná príprava nás neospravedlňujeastvPo víťazstve proti Sigme Olomouc čakali naši fanúšikovia trojbodový zápis aj v druhom vystúpení tímu Juraja Ančica v rámci zimnej Tipsport ligy. V zápase proti MFK Vyškov sa však zrodila remíza (1:1). Na našom mužstve bolo cítiť nielen náročný zápas proti Hanákom, ale aj dvojfázový tréning, ktorý mali hráči naordinovaní deň pred zápasom.
19.1.Fotogaléria | Zápas Tipsport ligy proti VyškovuastnFotogaléria zo zápasu zimnej Tipsport ligy proti MFK Vyškov (1:1).
19.1.ASTV | Zostrih zo zápasu Tipsport ligy proti VyškovuastvASTV vám prináša zostrih zo stretnutia zimnej Tipsport ligy 2022 proti MFK Vyškov (1:1), zdroj Tipsport TV.
20.1.Fanúšikovia | Kedy a kde si môžete prevziať benefity z očkovacej kampaneastnV poslednom mesiaci minulého roka sa klub AS Trenčín prihlásil k podpore očkovania a boju s pandémiou koronavírusu. Oslovili sme najzraniteľnejšiu skupinu a časť aktivity sme spoločne s našimi partnermi zamerali na lekárov, ktorí sú už dlho pod veľkým tlakom.
Ďalšie stránky
12>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa