Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V novembri 2015 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
12>>
30.11.ASTV: Zostrih zo zápasu FL proti SeniciastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy AS Trenčín - FK Senica (2:0).
29.11.S domácim prostredím sme sa rozlúčili víťazstvomTRE - SEN 2:0, 18.kolo | tasrZverenci trénera Martina Ševelu zdolali v poslednom domácom zápase jesennej časti sezóny FK Senica 2:0 (1:0). O góly AS sa postarali Gino van Kessel a Matúš Bero.
29.11.ASTV: Tlačová konferencia zo zápasu FL proti SeniciastvASTV vám prináša tlačovú konferenciu zo zápasu Fortuna ligy AS Trenčín - FK Senica (2:0).
29.11.Do pokladní 1500 vstupeniek, pred zápasom proti Senici bezpečnostné kontrolyastnPred každým domácim stretnutím vám prinášame dôležité informácie, ktoré by ste mali vedieť v súvislosti s daným zápasom. Tým najbližším je duel 18. kola Fortuna ligy proti FK Senica. Výkop zápasu je na programe dnes o 14.00 h.
29.11.ASTV: Deň pred zápasom proti SeniciTRE - SEN 2:0, 18.kolo | astvPeter Kleščík a Matúš Bero objektívom kamery ASTV deň pred zápasom proti FK Senica.
28.11.Do Siene slávy vstúpili Benc, Piaček a slovenskí majstriastnPri príležitosti 110 rokov futbalu pod Čákovým hradom vznikla v novembri minulého roka Sieň slávy trenčianskeho futbalu. Slávnostná inaugurácia piatich zakladajúcich nominantov sa uskutočnila v historických priestoroch hotela Elizabeth, kde sa 28. novembra 1904 uskutočnila ustanovujúca schôdza trenčianskeho športového klubu Trencséni Torna Egyesület (TTE), ktorý zastrešoval ako prvý v Trenčíne aj futbal. Po dvanástich mesiacoch vstúpili do Siene slávy ďalšie dve legendy trenčianskeho futbalu a premiérovo aj jeden tím.
27.11.Obhajca MikulAS Cupu v zostave s Van Kesselom a ŠemrincomastnUž počas budúceho týždňa sa uskutoční piaty ročník futbalového turnaja pre žiakov prvého až tretieho ročníka základných škôl MikulAS Cup 2015, ktorý organizuje AS Trenčín. V mestskej športovej hale Na Sihoti bude osem školských výberov bojovať nielen o putovnú trofej, ale aj o ďalšie hodnotné ceny. Obhajcom minuloročného prvenstva je ZŠ Novomeského, ktorá triumfovala po troch víťazstvách základnej školy na Hodžovej ulici v rade. Premiérovo sa v rámci programu predstaví aj Špeciálna základná škola.
26.11.Na zápas do Trnavy opäť špeciálnym vlakomastnPo úspešnom vlakovom výjazde na finále Slovnaft Cupu v Poprade organizuje klub AS Trenčín špeciálny vlak aj na posledný zápas jesennej časti aktuálneho ročníka do Trnavy. Súboj 19. kola Fortuna ligy hraný v sobotu 5. decembra má výkop o 18.20 h.
25.11.Tričká ako náhrada za zápas bez divákov vo fAnShope do nedeleastnAS Trenčín pre vás pripravil po zápase bez divákov špeciálnu súťaž. Spoločne sme hľadali návrh sloganu na tričko, ktoré klub pripravil ako reakciu na nezmyselné rozhodnutie o zatvorení štadióna. Dnes vám predstavujeme víťazný návrh a jeho grafickú podobu. Víťazom našej súťaže sa stal Alexander Brázda, ktorý získal návštevu v kabíne prvého mužstva a dres venovaný hráčmi.
25.11.ASTV: Hviezdy deťom podporili projekt Rozžiarme detské tváreastnCharitatívne podujatie „Hviezdy deťom“ prekročilo v siedmom roku svojho života hranicu 100 000 €. Náš futbalový klub pomohol počas tohto obdobia vďaka podpore viacerých spoločností, drobných firiem a jednotlivcov mnohým nielen v našom regióne.
24.11.ASTV: Hráči AS Trenčín podporili štvrtýkrát McHappy DayastvVo štvrtok podvečer ste v sieti reštaurácií McDonald´s po celom svete mohli stretnúť známe osobnosti v rámci charitatívneho programu McHappy Day 2015. Po dvanásty raz organizuje táto spoločnosť akciu, počas ktorej herci, speváci, televízne osobnosti a športovci budú obsluhovať zákazníkov. „Výťažok z predaja dostanú tí, ktorí to najviac potrebujú,“ píše sa v stanovisku McDonald´s. Po štvrtý raz ju podporili aj futbalisti AS Trenčín.
22.11.ASTV: Zostrih zo zápasu FL proti RužomberkuastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy MFK Ružomberok - AS Trenčín (0:3).
21.11.ASTV: Tlačová konferencia zo zápasu FL proti RužomberkuastvASTV vám prináša tlačovú konferenciu zo zápasu Fortuna ligy MFK Ružomberok - AS Trenčín (0:3).
21.11.Víťazstvom v Ružomberku potvrdená prvá priečka na jeseňRUZ - TRE 0:3, 17.kolo | tasrZverenci trénera Martina Ševelu si vysokým víťazstvom na ihrisku MFK Ružomberok (3:0) zabezpečili prvú priečku po jesennej časti Fortuna ligy. Dva góly dal Gino van Kessel a jeden pridal Mitchell Schet. Do konca jesennej časti súťaže nám zostáva domáci súboj proti Senici a zápas v Trnave.
20.11.ASTV: Všetko najlepšie k narodeninám pán trénerastvTréner AS Trenčín Martin Ševela oslavuje životné jubileum 40 rokov. Aj touto cestou mu gratulujeme, želáme veľa zdravia, pohody a množstvo pekných dní vo farbách AS. My sme Trenčania!
20.11.ASTV: Deň pred zápasom proti RužomberkuRUZ - TRE 0:3, 17.kolo | astvIgor Šemrinec a Jakub Holúbek objektívom kamery ASTV deň pred zápasom proti MFK Ružomberok.
18.11.Vlakový výjazd do Ružomberka, vstupenky vo fAnShopeastnAS Trenčín v spolupráci s občianskym združením Légia Laugaricio pripravil pre fanúšikov vlakový výjazd do Ružomberka. Zopakujme skvelú atmosféru spred dvoch rokov. Spoločný odchod z trenčianskej železničnej stanice je naplánovaný na sobotu o 11.26 h (R 605 Dargov).
18.11.Naši hráči vás opäť obslúžia počas McHappy DayastnVo štvrtok podvečer môžete v sieti reštaurácií McDonald´s po celom svete stretnúť známe osobnosti v rámci charitatívnej akcie McHappy Day 2015. Po dvanásty raz organizuje táto spoločnosť akciu, počas ktorej herci, speváci, televízne osobnosti a športovci budú obsluhovať zákazníkov. „Výťažok z predaja dostanú tí, ktorí to najviac potrebujú,“ píše sa v stanovisku McDonald´s.
16.11.Nemšová sa s jeseňou rozlúčila cenným víťazstvommjNáš partnerský klub FKS Nemšová vyhral záverečný zápas jesennej časti aktuálneho ročníka III. ligy (skupina Západ). Zverenci trénera Vladimíra Cifraniča triumfovali nad MŠK Púchov 2:0 (1:0). O góly sa postarali Peter Amrich a Aliko Bala. Nemšová sa v tabuľke dotiahla na svojho víkendového rivala. Po prvej polovici tohto ročníka skončí definitívne piata so stratou troch bodov na druhý Šamorín. Veľký Meder má rovnaký počet bodov, ale utorňajší domáci zápas proti Galante k dobru.
12.11.ASTV: Ďakujeme za podporu projektu Kopačky pre AfrikuastvVíkendový ligový zápas proti Dunajskej Strede bol venovaný charitatívnemu projektu „Kopačky pre Afriku“. Klub AS Trenčín vyzbierané kopačky odovzdá prostredníctvom Kingsleyho Madua a Ibrahima Rabiua deťom a mladým futbalistom v Nigérii. ASTV vám prináša krátku reportáž a poďakovanie od nigérijských hráčov AS. Ďakujeme!
Ďalšie stránky
12>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa