Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V novembri 2017 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
123>>
3.11.ASTV: Tlačová konferencia po zápase proti PodbrezovejPOB - TRE 1:8, 15.kolo | astvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy FK Železiarne Podbrezová - AS Trenčín (1:8).
3.11.Vysoké víťazstvo na ihrisku v PodbrezovejPOB - TRE 1:8, 15.kolo | tasrZverenci trénerov Romana Marčoka a Vladimíra Cifraniča zvíťazili v zápase 15. kola Fortuna ligy na ihrisko FK Železiarne Podbrezová vysoko 8:1 (5:0). Po dva góly zaznamenali Rangelo Janga a Desley Ubbink, jeden pridali Achraf El Mahdioui, Philip Azango, Martin Šulek a jeden bol vlastný.
3.11.ASTV: Achraf El Mahdioui pred zápasom proti PodbrezovejPOB - TRE 1:8, 15.kolo | astvASTV vám prináša rozhovor s Achrafom El Mahdiouim pred zápasom 15. kola Fortuna ligy proti FK Železiarne Podbrezová (piatok, 3. októbra, 17.00 h).
4.11.ASTV: Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti PodbrezovejastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy FK Železiarne Podbrezová - AS Trenčín (1:8).
6.11.Mladý florbalista z Topoľčian ďalšou novou tvárou v kabíne ASastnDávid Baroš prišiel z Topoľčian na hosťovanie do konca sezóny. Prečítajte si rozhovor s týmto mladým útočníkom. Aké sú jeho ambície a súčasné pocity po príchode do klubu AS Trenčín.
7.11.AS Trenčín rozvíja internú formu vzdelávania trénerovastvTréneri AS Trenčín si zvyšujú svoju kvalifikáciu nielen na školeniach organizovaných trénerskou úniou a Slovenským futbalovým zväzom, ale klub rozvíja aj internú formu vzdelávania.
8.11.Azango nespokojný s miestom na lavičke...mgSpolupráca s nigérijskou akadémiou GBS Academy priviedla pod Čákov hrad viacero výborných futbalistov. Nezabudnuteľní zostávajú najmä Moses Simon, Kingsley Madu alebo Samuel Kalu. Avšak aj Aliko Bala, Abdul Zubairu a Hilary Gong prišli z rovnakej futbalovej školy. Ďalším, ktorý nasleduje kroky svojich krajanov, je Philip Azango.
9.11.Prehra proti Mattersburgu po zlom prvom polčaseMAT - TRE 5:2, 0.kolo | astnZverenci trénerov Romana Marčoka a Vladimíra Cifraniča prehrali v prípravnom zápase proti SV Mattersburg 2:5 (1:4). O výsledku stretnutia rozhodol nevydarený prvý polčas. Góly AS Trenčín zaznamenali Philip Azango a Abdul Zubairu.
9.11.Dnes prípravný zápas proti Mattersburgu, naživo na ASTVmgZverenci trénerov Romana Marčoka a Vladimíra Cifraniča odohrajú v rámci reprezentačnej prestávky prípravný zápas proti prvoligovému rakúskemu klubu SV Mattersburg. Zápas je na programe dnes na štadióne vo Frauenkirchene neďaleko slovensko-rakúskej hranice. Výkop stretnutia je na programe o 15.30 h.
10.11.V rámci 25 rokov zápasy áčka proti fanúšikom, veteránov a Sieň slávyastnHoci sa počas víkendu neuskutoční ligové kolo, čaká fanúšikov AS Trenčín a trenčianskeho futbalu zaujímavá sobota. Futbalový štadión na Sihoti ponúkne hneď dva atraktívne zápasy. Presne na poludnie narazia na seba fanúšikovia zo združenia Légia Laugariciou a ligový tím AS Trenčín na čele s kapitánom Petrom Kleščíkom. Hneď po tomto zápase je od 13.00 h na programe súboj veteránov AS Trenčín a 1.FC Slovácko.
10.11.ASTV: Zostrih z prípravného zápasu proti MattersburguastvASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu SV Mattersburg - AS Trenčín (5:2).
12.11.Sieň slávy | Do Siene slávy vstúpili Blanár, Čemez a AlbrechtastnNovými členmi Siene slávy trenčianskeho futbalu (SSTnF) sa počas uplynulého víkendu stali Jozef Blanár, Miroslav Čemez a Milan Albrecht. Už štvrtý slávnostný inauguračný večer sa uskutočnil v sobotu v spolupráci SSTnF, klubu AS Trenčín a Trenčianskeho samosprávneho kraja v priestoroch kasární Trenčianskeho hradu.
13.11.ASTV: Čemez, Albrecht a Hankoci počas večera Siene slávy 2017astvNovými členmi Siene slávy trenčianskeho futbalu (SSTnF) sa počas uplynulého víkendu stali Jozef Blanár, Miroslav Čemez a Milan Albrecht. Už štvrtý slávnostný inauguračný večer sa uskutočnil v sobotu v spolupráci SSTnF, klubu AS Trenčín a Trenčianskeho samosprávneho kraja v priestoroch kasární Trenčianskeho hradu. Viac v reportáži ASTV.
14.11.Fotogaléria z večera Siene slávy 2017astnFotogaléria Petra Kapustu z večera Siene slávy 2017.
15.11.Dve hádzanárky v reprezentácii, tím zavíta aj do TrenčínaastnHK AS Trenčín má vo svojom strede dvojicu reprezentantiek Slovenska. Pozvánku do národného tímu dostali Terézia Takáčová a Kristína Pastorková. Obe sa zúčastnia nielen nadchádzajúceho zrazu, ale aj prípravných stretnutí, ktoré družstvo čakajú. Zverenky trénera Dušana Poloza narazia postupne na Srbsko, Nemecko a Island. Jedno z dvojice naplánovaných stretnutí proti Islandu je na programe v Trenčíne (28. novembra, 17.00 h).
15.11.ASTV: Tuchyňa a Bratko počas večera Siene slávy nielen o začiatkoch Ozety DuklaastvPočas uplynulého víkendu sa uskutočnil už po štvrtý raz inauguračný večer Siene slávy trenčianskeho futbalu (SSTnF). Súčasťou slávnostného ceremoniálu bola aj spomienka na 25. výročie založenia klubu AS Trenčín, ktorý v roku 1992 prišiel na svetlo sveta pod značkou Ozeta Dukla Trenčín. Dnes vám prinášame spomienky dvoch kľúčových mužov v tom čase Genplk. Ing. Jozefa Tuchyňu a Ing. Štefana Bratka.
15.11.Mladšie dorasty vyhrali v Trnave, ženy pokorili lídraastnV priebehu minulého týždňa pokračovali mládežnícke futbalové súťaže. Starší dorast si so Senicou body podelil. Darilo sa mladším dorastom, ktoré z Trnavy priviezli všetky body. Žiacke výbery si poradili s Petržalkou. Ženy zdolali Prievidzu.
16.11.ASTV: Rozhodnite o tom, kto strelil gól mesiaca október, Vailing víťazom za septemberastvASTV vám prináša októbrovú edíciu ankety o najkrajší gól za uplynulý mesiac v podaní strelcov AS Trenčín. Aj tentoraz rozhodnete svojimi hlasmi o víťazovi. Za mesiac september získal najviac hlasov Tadeáš Vailing (52%). Celkové výsledky nájdete nižšie.
16.11.Večer Siene slávy trenčianskeho futbalu objektívom kamery ASTVastvNovými členmi Siene slávy trenčianskeho futbalu (SSTnF) sa počas uplynulého víkendu stali Jozef Blanár, Miroslav Čemez a Milan Albrecht. Už štvrtý slávnostný inauguračný večer sa uskutočnil v sobotu v spolupráci SSTnF, klubu AS Trenčín a Trenčianskeho samosprávneho kraja v priestoroch kasární Trenčianskeho hradu. Viac v súhrnej reportáži ASTV.
18.11.ASTV: Cifranič a Kleščík o rozhodnutí odložiť zápas proti MichalovciamastvASTV vám prináša rozhovory s trénerom Vladimírom Cifraničom a kapitánom mužstva Petrom Kleščíkom k rozhodnutiu o odložení ligového zápasu proti Michalovciam.
Ďalšie stránky
123>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa