posledných 30

V októbri 2024 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
12>>
24.10.ASTV | Zostrih z úvodného stretnutia Mládežníckej Ligy Majstrov astvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Mládežníckej ligy Majstrov proti FC Zbrojovka Brno (3:2).
24.10.Fanúšikovia | Druhú polovicu základnej časti odštartujeme doma, vstupenky na Trnavu v predajiastnA-tím vstupuje do druhej polovice základnej časti Niké ligy. Tú odštartuje domácim stretnutím proti celku z malého Ríma. Trnavský Spartak v aktuálnom ligovom ročníku prehral len raz a to v derby s majstrovským Slovanom. Veríme, že náš celok sa bude po výhre nad Skalicou opäť tešiť z plného bodového zisku už v neďelnajšom zápase. Úvodný výkop je naplánovaný na 15.30 h. Vstupenky dostupné na Predpredaj.sk.
24.10.Hájovský | Nezachytili sme začiatok druhého polčasu, čo nás mrzíastnHráč A-tímu Tadeáš Hájovský vedie v Mládežníckej lige majstrov tím do devätnásť rokov z pozície kapitána. Skúsenosti z najvyššej mužskej futbalovej súťaže tak pretavil aj do mládeže. V úvodnom stretnutí sa stal jedným z hráčov, ktorí sa z klubovej akadémie dostali až do prvého tímu. Okrem neho sa na tímovom úspechu upísali aj iní hráči A-tímu ako Lukáš Mikulaj, Adrián Fiala a Alex Húdok.
24.10.Adamkovič | Je krásne, keď fanúšikovia kričia vaše menoastnV úvodnom stretnutí Ligy majstrov sa náš tím tešil z troch vsietených gólov a až dva z nich zaznamenal stále len sedemnásťročný Denis Adamkovič. K zajtrajším osemnástim narodeninám tak dostal najlepší darček vo forme dvoch vsietených gólov, tímového úspechu a cenného mečbalu v úvodnom kole najprestížnejšej súťaže.
24.10.Ďanovský | Víťazstvo nebolo o individualitách, ale o tímovom výkoneastnDevätnástka pod taktovkou trénera Mareka Ďanovského vstúpila do Ligy majstrov víťazne. Pod Čákovým hradom zdolala FC Zbrojovka Brno tesne 3:2. Do zápasu sme vstúpili výborne a podarilo sa nám vsietiť dva góly už v prvom polčase. Súper však stav ešte zrovnal, no následne prišiel gól Adamkoviča, ktorý rozhodol o výhre.
23.10.UEFA Youth League | Víťazný vstup do Ligy majstrovastn Naša majstrovská devätnástka vstúpila do Ligy majstrov víťazstvom, keď na domácej pôde zdolala Zbrojovku Brno 3:2. Do zápasu sme vstúpili vynikajúco a po polčase sme sa tešili z dvojgólového náskoku po góloch Mikulaja a Adamkoviča. V druhom polčase prebral iniciatívu súper, ktorý stav zrovnal. No vynikajúco hrajúci Adamkovič zabezpečil výhru nášho celku.
22.10.UEFA Youth League | Súper má veľmi úspešný ročníkastn Našu majstrovskú „devätnástku“ čaká už tento týždeň 2. kolo Mládežníckej Ligy Majstrov. V ňom vyzveme na domácom trávniku Štadióna Sihoť v československej konfrontácií tím FC Zbrojovka Brno U19. Úvodný výkop stretnutia je naplánovaný na stredu o 18.00 h.
20.10.Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti MFK SkalicaTRE - SKA 2:1, 11.kolo | astnFotogaléria Petra Kapustu zo stretnutia 11. kola Niké ligy proti MFK Skalica (2:1).
20.10.ASTV | Zostrih z 11. kola Niké ligy proti MFK SkalicaTRE - SKA 2:1, 11.kolo | astvASTV vám prináša zostrih zo zápasu 11. kola Niké ligy AS Trenčín - MFK Skalica (2:1).
19.10.Holúbek | Teraz sú najdôležitejšie bodyastnNáš tím si po obetavom výkone celého mužstva pripísal druhú výhru v tejto sezóne. Jedným z hrdinov bol okrem gólových strelcov i Jakub Holúbek. V 84. minúte sa mu podarilo zabrániť čistému gólu v našej sieti, kedy na čiare zastúpil brankára Katiča a loptu vyhlavičkoval mimo troch žrdí.
19.10.ASTV | Tlačová konferencia po 11. kole Niké ligy proti MFK SkalicaTRE - SKA 2:1, 11.kolo | astnASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Niké ligy proti MFK Skalica (2:1).
19.10.Niké liga | Druhé víťazstvo v sezóne prišlo proti SkaliciTRE - SKA 2:1, 11.kolo | astnMužstvo okolo kapitána Damiána Bariša si pripísalo druhú výhru v aktuálnom ligovom ročníku, kedy na domácej pôde zdolalo Skalicu 2:1. Všetky góly padli v druhom polčase. Góly AS strelili Ibrahim a Emeka, za hostí už len korigoval stav Černek.
18.10.Katič | Musíme ukázať charakterTRE - SKA 2:1, 11.kolo | astnNáš tím spod Čákovho hradu čaká už tento víkend návrat do ligového kolotoča. V ňom v rámci 11. kola Niké ligy vyzveme na domácom trávniku Štadióna Sihoť tím MFK Skalica. Úvodný výkop stretnutia je naplánovaný na sobotu o 15.30 h. Z pozície hlavného arbitra ho povedie Peter Ziemba.
17.10.Fotogaléria | Zápas Slovnaft cupu proti OFK Baník Lehota pod VtáčnikomOFK - TRE 1:2, 4.kolo | astnFotogaléria zo stretnutia 4. kola Slovnaft cupu proti OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom (2:1).
17.10.ASTV | Zostrih zo 4. kola Slovnaft Cupu proti OFK Baník Lehota pod VtáčnikomOFK - TRE 1:2, 4.kolo | astvASTV vám prináša zostrih zo zápasu 4. kola Slovnaft Cupu proti OFK Lehota pod Vtáčnikom (2:1).
17.10.Fanúšikovia | Mládežnícka Liga majstrov opäť pod Čákovým hradom, vstupenky na devätnástku v predajiastnPo dvoch rokoch sa naša "devätnástka" opäť predstaví v prestížnej Mládežníckej Lige majstrov. V 2. kole vyzveme v derby český tím FC Zbrojovka Brno. Prídťe podporiť naše mladé talenty už v stredu 23. októbra o 18.00 h na Štadión Sihoť. Vstupenky dostupné na Predpredaj.sk
16.10.Bariš | Musíme dať do zápasu väčšiu kvalituastnV 4. kole Slovnaft Cupu sme zdolali OFK Lehotu pod Vtáčnikom tesne 2:1. Celok okolo kapitána Bariša sa do vedenia dostal koncom prvého polčasu. Súper ešte stav zrovnal, no Ibrahimov gól nam zabezpečil postup.
16.10.Slovnaft Cup | Postup v pohárovej súťaži po výhre nad Lehotou pod VtáčnikomOFK - TRE 1:2, 4.kolo | astnTím okolo kapitána Damiána Bariša zvíťazil v 4. kole Slovnaft Cupu, keď vyradil OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom. V závere prvého polčasu nás do vedenia dostal Emeka. Súper v druhom polčase pritom vyrovnal, no o postupe rozhodol napokon Ibrahim, ktorý upravil skóre na 2:1.
14.10.Slovnaft Cup | V 4. kole proti Lehote pod VtáčnikomOFK - TRE 1:2, 4.kolo | astn foto: OFK Baník Lehota pod VtáčnikomNáš tím spod Čákovho hradu čaká po reprezentačnej prestávke zápas Slovnaft Cupu. V ňom v rámci 4. kola vycestujeme do Prievidze, kde nás vyzve OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom. Úvodný výkop stretnutia, ktoré povedie z pozície hlavného arbitra Andrej Chromý je naplánované na stredu o 15.00 h.
13.10.Fanúšikovia | Po reprezentačnej prestávke opäť na domácej pôde, vstupenky na Skalicu v predajiastnNáš tím čaká po reprezentačnej prestávke návrat do ligového kolotoča. V ďalšom kole Niké ligy sa predstavíme opäť na domácej pôde, keď vyzveme MFK Skalica. Úvodný výkop stretnutia je naplánovaný na sobotu o 15.30 h. Vstupenky dostupné na Predpredaj.sk.