Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V decembri 2014 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
12>>
1.12.ASTV: Zostrih zo zápasu proti MyjaveMYJ - TRE 2:1, 19.kolo | astvASTV vám prináša zostrih zo zápasu 19. kola Fortuna ligy Spartak Myjava - AS Trenčín 2:1 (0:1).
2.12.V múzeu výstava k 110 rokom futbalu v TrenčíneastnPri príležitosti 110 rokov futbalu pod Čákovým hradom vznikla nielen Sieň slávy trenčianskeho futbalu (SSTnF), ale v priestoroch trenčianskeho múzea sa koná výstava venovaná tomuto okrúhlemu výročiu. Navštíviť ju môžete denne s výnimkou pondelkov v čase medzi 9.00 a 17.00 h.
2.12.Fotogaléria zo zápasu proti MyjaveastnFotogaléria zo zápasu 19. kola Fortuna ligy Spartak Myjava - AS Trenčín 2:1 (0:1).
3.12.NAPÍSALI O NÁS na Profutbal.skastnInternetová stránka Profutbal.sk priniesla zaujímavý článok o piatich mladíkov z Fortuna ligy, ktorí robili na jeseň vietor na ihriskách. Medzi nimi sú aj naši Moses Simon a Haris Hajradinovič.
3.12.Vo štvrtok filmový večer a stretnutie s hráčmi a tréneromastnArtkino Metro a AS Trenčín prinášajú deviate pokračovanie obľúbenej série „Futbal na filmovom plátne“. Súčasťou filmového večera bude tradičná diskusia s členmi prvého mužstva AS Trenčín.
3.12.ASTV: Reportáž z vernisáže výstavy 110 rokov futbaluastvASTV vám prináša krátku reportáž z vernisáže výstavy venovanej 110 rokom futbalu v Trenčíne, ktorá je do 22. januára umiestnená v múzeu na Mierovom námestí v Trenčíne.
5.12.ASTV: Ševelovci si vo štvrtok zahrali florbalastvASTV vám prináša krátku reportáž zo štvrtkového florbalového tréningu v podaní hráčov AS Trenčín.
7.12.ASTV: Karol Blaško mládežníckym hráčom mesiaca októberastvOficiálna internetová stránka astrencin.sk vám prináša meno ďalšieho mládežníckeho hráča mesiaca. Za október sa ním stal Karol Blaško z tímu do osem rokov.
8.12.ASTV: AS Trenčín podporil klub FK Melčice-LieskovéastvAS Trenčín podporil počas nedávneho regionálneho mládežníckeho turnaja FK Melčice-Lieskové. Manažér mládeže Pavol Cobori spoločne s hráčmi Matúšom Berom a Patrikom Mišákom odovzdali v sprievode odchovanca miestneho klubu a niekdajšieho hráča nášho AS Tomáša Maleca dvadsať nových lôpt a sadu rozlišovacích dresov.
8.12.AS Trenčín podporil klub FK Melčice-LieskovémgAS Trenčín podporil počas nedávneho regionálneho mládežníckeho turnaja FK Melčice-Lieskové. Manažér mládeže Pavol Cobori spoločne s hráčmi Matúšom Berom a Patrikom Mišákom odovzdali v sprievode odchovanca miestneho klubu a niekdajšieho hráča nášho AS Tomáša Maleca dvadsať nových lôpt a sadu rozlišovacích dresov.
8.12.Ševela sa sústreďuje najmä na analýzu záveru jesenemjJesenná časť súťaže je za nami a zverenci trénera Martina Ševelu zimujú na druhej priečke. Ako videl šéf realizačného tímu uplynulé mesiace sa dočítate v nasledujúcom rozhovore.
8.12.Najvyťaženejším hráčom bol Lobotka, najtrestanejší je KleščíkmjDruhý najlepší útok a tretia najkvalitnejšia obrana v lige, dvaja strelci medzi najlepšími kanoniermi. Taká je bilancia AS Trenčín po skončení jesennej časti Fortuna ligy. Prinášame vám pohľad na čísla po práve skončenej časti aktuálneho ročníka.
9.12.ASTV: Takto sme prežili ASTN Movember 2014astvNovember sa v kabíne AS Trenčín niesol nielen v znamení rozlúčky s jesennou časťou súťaže. Pätica hráčov Igor Šemrinec, Peter Kleščík, Karol Mondek, Patrik Mišák a Ramón da Silva podporená masérom tímu Jozefom Liškom sa zapojila do každoročnej charitatívnej akcie „Movember“. Kampaň je zameraná na prevenciu rakoviny semenníkov, prostaty a na podporu mužského zdravia všeobecne. Hlavným cieľom je zvýšiť informovanosť a dôležitosť osvety. Kampaň má jednoduché pravidlá. Na začiatku mesiaca sa musíte oholiť a počas nasledujúcich tridsiatich dní si pestujete fúzy.
11.12.Čögley, Kleščík a ďalšie v ideálnych zostavách slovenských médiímjKoniec jesennej časti súťaže prináša čas na bilancovanie úvodnej pasáže Fortuna ligy. AS je po devätnástich kolách na druhej priečke a úspech kolektívu dáva možnosť vyniknúť jednotlivcom. Médiá ponúkli pohľad na ideálne jedenástky, v ktorých sa nachádzajú aj naši hráči.
11.12.Na štadióne sme otvorili nový fanshop s celkom novou ponukouastnAS Trenčín otvoril svoj prvý oficiálny fanshop výhradne s tovarom pre fanúšikov nášho klubu. Nachádza sa priamo na našom futbalovom štadióne vpravo od schodiska v strede tribúny.
11.12.Hlasuj za gól mesiaca november, hlasuj za Harisa HajradinovičaastnStredopoliar AS Trenčín Haris Hajradinovič sa už po štvrtý raz uchádza o cenu za Gól mesiaca Fortuna ligy. V októbri na tretí pokus uspel a vaše hlasy mu môžu pomôcť, aby sa zo zisku cennej trofeje radoval aj za gól do siete Senice v novembri.
12.12.ASTV: Máme za sebou vydarený MikulAS Cup 2014astvAS Trenčín pripravil pre žiakov prvého stupňa základných škôl spod Čákovho hradu už štvrtý ročník mikulášskeho futbalového turnaja. V mestskej športovej hale Na Sihoti sa stretlo osem výberov. Víťazstvo z tradičného MikulAS Cupu putovalo po troch víťazstvách základnej školy na Hodžovej ulici na novú adresu. Po prvý raz sa z triumfu radovali žiaci ZŠ Novomeského.
12.12.Víťazom turnaja MikulAS Cup po prvý raz NovomeskéhomgAS Trenčín pripravil pre žiakov prvého stupňa základných škôl spod Čákovho hradu už štvrtý ročník mikulášskeho futbalového turnaja. V mestskej športovej hale Na Sihoti sa stretlo osem výberov. Víťazstvo z tradičného MikulAS Cupu putovalo po troch víťazstvách základnej školy na Hodžovej ulici na novú adresu. Po prvý raz sa z triumfu radovali žiaci ZŠ Novomeského.
15.12.AS Trenčín na nových sociálnych sieťachastnViacerí z fanúšikov komunikácie prostredníctvom sociálnych sietí pravdepdobne spozorovali, že AS Trenčín sa ocitol na ďalších dvoch komunikačných prostriedkoch tohto druhu.
16.12.V príprave aj proti Sparte, Slavii, Libercu a opäť do TureckamgZverenci trénera Martina Ševelu absolvujú prvý tréning zimnej prípravy na jarnú časť Fortuna ligy v stredu 7. januára predpoludním na domácom trávniku na Sihoti. O tri dni neskôr je na programe tréningový zápas dvoch jedenástok AS Trenčín.
Ďalšie stránky
12>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  casspennant  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa