Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V decembri 2015 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
12>>
1.12.Fotogaléria zo zápasu proti SeniciastnFotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 18. kola Fortuna ligy 2015/2016 medzi AS Trenčín a FK Senica (2:0).
1.12.Výhru si zaslúžili najmä fanúšikovia, povedal BeroTRE - SEN 2:0, 18.kolo | mjS domácim prostredím v jesennej časti aktuálneho ročníka Fortuna ligy sme sa rozlúčili úspešne. Na Sihoti sme porazili aj zlepšujúcu sa Senicu (2:0) a vyhrali už ôsmy zápas v sérii. Domáca derniéra bola zároveň ideálnou pozvánkou na posledný zápas tohto roka v Trnave.
2.12.Predaných viac ako 1100 vstupeniek, zápas v Trnave o 18.20 hastnFanúšikov AS Trenčín čaká rekordný výjazd. V sobotu podvečer ich bude na štadióne Antona Malatinského v Trnave viac ako tisíc. Do sektoru hostí je v stredu večer predaných 1100 vstupeniek a predpredaj pokračuje.
2.12.Van Kessel by si rád užil ďalšie doublemjPo horšom období je opäť jedným z ťahúňov mužstva. Holandský rýchlik Gino van Kessel zaokrúhlil počet gólov už na desať a spolu s Matúšom Berom je druhým najlepším strelcom súťaže.
3.12.Fotogaléria z inaugurácie do Siene slávy trenčianskeho futbaluastnFotogaléria Petra Kapustu zo slávnostnej inaugurácie nových členov Siene slávy trenčianskeho futbalu, ktorá sa uskutočnila s podporou Trenčianskeho samosprávneho kraja v kasárňach Trenčianskeho hradu.
4.12.Organizačné pokyny k zápasu v TrnaveastnPrinášame vám dôležité organizačné informácie, ktoré sa viažu k zápasu AS Trenčín na štadióne Spartaka Trnava. Vzhľadom na vypredaný sektor pre fanúšikov AS Trenčín (približne 2000 ľudí) je potrebné dodržiavať všetky pokyny a prísť v dostatočnom predstihu.
4.12.ASTV: Inaugurácia nových členov Siene slávy objektívom kameryastvInaugurácia nových členov do Siene slávy trenčianskeho futbalu (SSTnF) objektívom kamery ASTV.
4.12.ASTV: Deň pred zápasom proti TrnaveTRN - TRE 1:1, 19.kolo | astvIgor Šemrinec, Lukáš Skovajsa a Dávid Guba objektívom kamery ASTV deň pred zápasom proti Spartaku Trnava.
4.12.#BojujČišo znie aj z kabíny z AS TrenčínastnDo charitatívnej dražby „Kopeme pre Čiša“ na pomoc a podporu bývalého slovenského reprezentanta Mariána Čišovského sa zapojila ja kabína AS Trenčín.
5.12.Jesenná rozlúčka pred skvelou kulisou sa skončila nerozhodneTRN - TRE 1:1, 19.kolo | tasrZverenci trénera Martina Ševelu zakončili jesennú časť remízovým výsledkom v Trnave. Po góle Trnavy v prvom polčase z pokutového kopu zrovnal po prestávke skóre Wesley.
6.12.ASTV: Zostrih zo zápasu FL proti TrnaveastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy Spartak Myjava - AS Trenčín (1:1).
6.12.ASTV: Tlačová konferencia zo zápasu FL proti TrnaveastvASTV vám prináša tlačovú konferenciu zo zápasu Fortuna ligy Spartak Trnava - AS Trenčín (1:1).
7.12.Ďakujeme všetkým za skvelú podporu a zážitok v TrnaveastnFutbalový klub AS Trenčín, mužstvo okolo kapitána Petra Kleščíka spoločne s realizačným tímom pod vedením Martina Ševelu ďakuje všetkým fanúšikom za podporu počas zápasu na ihrisku Spartaka Trnava. Špeciálne poďakovanie patrí Légii Laugaricio, hnaciemu motoru nášho sektoru.
7.12.Klobúk dolu pred našimi fanúšikmi, ďakoval KleščíkTRN - TRE 1:1, 19.kolo | mjOsemzápasovú sériu víťazstiev uťal duel v Trnave (1:1). Stretnutie na štadióne Antona Malatinského pred parádnou diváckou kulisou nenadchol, čo si uvedomoval aj kapitán AS Peter Kleščík.
7.12.Tričká k dispozícii vo fAnShopeastnNevyzdvihnuté tričká, ktoré sme pripravili ako reakciu na rozhodnutie o zatvorení štadióna, si môžete prevziať vo fAnShope umiestnenom v zadnej časti krytej tribúny vpravo od vstupu do útrob štadióna.
7.12.Fotogaléria zo zápasu proti TrnaveastnFotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 19. kola Fortuna ligy 2015/2016 medzi Spartakom Trnava a AS Trenčín (1:1).
8.12.Víťazom MikulAS Cupu po penaltovej dráme premiérovo BezručovaastnAS Trenčín pripravil pre žiakov prvého stupňa základných škôl spod Čákovho hradu už piaty ročník mikulášskeho futbalového turnaja. V mestskej športovej hale na Sihoti sa stretlo osem výberov. Víťazstvo z tradičného MikulAS Cupu putovalo po troch víťazstvách základnej školy na Hodžovej ulici a minuloročnom triumfe ZŠ Novomeského premiérovo na Bezručovu ulicu.
8.12.V stredu diskusia v kine s Rybníčkom, Ševelom a Kleščíkom, pre prvých aj darčekastnAS Trenčín a Artkino Metro prinášajú ďalšie pokračovanie obľúbenej série „Futbal na filmovom plátne“. Podstatnou súčasťou filmového večera bude tradičná diskusia. Tentoraz medzi vás zavítajú generálny manažér klubu Róbert Rybníček, tréner Martin Ševela a kapitán mužstva Peter Kleščík (prípadne Igor Šemrinec). Pre prvých tridsať návštevníkov je pripravený aj malý darček.
9.12.ASTV: Gól mesiaca november strelil Gino van KesselastvASTV vám prináša novembrovú edíciu relácie prinášajúcej najkrajšie góly za uplynulý mesiac v AS Trenčín. Po októbrovom a novembrovom vydaní ankety prinesieme ďalší diel tejto rubriky začiatkom apríla, kedy budú ligové súťaže už v plnom prúde. Pri vyhlásení najkrajšieho gólu za mesiac marec plánujeme zapojiť do hlasovania aj fanúšikov.
9.12.Kalu a Udeh podpísali dvojročné kontraktymgAS Trenčín podpísal kontrakty s dvojicou z troch nigérijských futbalistov, ktorí boli počas uplynulých mesiacov na skúške pod Čákovým hradom. Krídelník Samuel Kalu a stopér Maduka Christopher Udeh sa klubu upísali na dva roky.
Ďalšie stránky
12>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa