Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V o februári 2016 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
123>>
1.2.ASTV: Guba o zápase proti Slavii SofiaSLS - TRE 0:0, 0.kolo | astvASTV vám prináša rozhovor s Dávidom Gubom o prvom prípravnom zápase v rámci sústredenia v Turecku. Zverenci trénera Martina Ševelu remizovali so Sláviou Sofia 0:0.
1.2.ASTV: Roman Hodál si nasadil brankárske rukaviceastvASTV vám prináša pohľad na brankárov Igora Šemrinca a Adriána Chovana počas prvého tréningu v rámci sústredenia v Turecku. V rukaviciach môžete vidieť aj trénera brankárov Romana Hodála, ktorý ukázal svoje kvality na bránkovej čiare.
1.2.ASTV: Cesta na sústredenie a prvé dojmy Gubu a KochanaastvASTV vám prináša video z cesty na sústredenie do Turecka a prvé dojmy Dávida Gubu a Patrika Kochana.
1.2.ASTV: Zostrih zo zápasu proti Slavii SofiaastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu zimného sústredenia v Turecku PFC Slavia Sofia - AS Trenčín (0:0).
3.2.Štetín nás vyškolil z efektivity, hoci prevaha bola na strane ASSZC - TRE 3:2, 0.kolo | mgZverenci trénera Martina Ševelu prehrali v druhom zápase v rámci zimného sústredenia v tureckom Kemeri, keď podľahli poľskému Pogoňu Štetín 2:3 (1:2). O góly AS Trenčín sa postarali Gino van Kessel a Matúš Bero. Hoci sme mali počas väčšiny stretnutia prevahu, súper sa presadil vďaka vyššej efektivite. Ďalší zápas je na programe v sobotu o 18.00 h SEČ proti Steaue Bukurešť.
3.2.ASTV: Umiestnenie tréningového centra v KemeriastvASTV vám prináša pohľad na umiestnenie tréningového centra v tureckom Kemeri. Výhľad na okolité dvojtisícovky je krásny.
3.2.ASTV: Živý prenos z prípravného zápasu proti Pogoňu ŠtetínastvASTV vám prináša živý prenos z prípravného zápasu Pogoň Štetín - AS Trenčín (18.00 h SEČ), ktorý sa hrá v tureckom Beleku.
4.2.Zmeny v programe sústredenia, v piatok proti PříbramuastnV zápasovom programe sústredenia v tureckom Kemeri nastali v priebehu dnešného dňa dve zmeny.
4.2.ASTV: Jančo o zápase proti Pogoňu ŠtetínastvASTV vám prináša rozhovor s Denisom Jančom o druhom prípravnom zápase v rámci sústredenia v Turecku. Zverenci trénera Martina Ševelu podľahli Pogoňu Štetín 2:3.
4.2.Páni Jankech a Hozlár pri zrode Siene slávy slovenského futbalumgDva roky po otvorení Siene slávy trenčianskeho futbalu (SSTnF) uzrie svetlo sveta aj Sieň slávy slovenského futbalu (SSSF). Prvých jedenásť laureátov spoznáme koncom marca počas galavečera pri príležitosti vyhlásenia výsledkov ankety Futbalista roka 2015. Hoci mená nám zostávajú doposiaľ utajené, už dnes vieme povedať, že pri zrode SSSF nechýbajú ani zástupcovia spod Čákovho hradu.
4.2.ASTV: Zostrih zo zápasu proti Pogoňu ŠtetínastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu zimného sústredenia v Turecku Pogoň Štetín - AS Trenčín (3:2).
5.2.ASTV: Zostrih zo zápasu proti 1. FK PříbramastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu zimného sústredenia v Turecku 1. FK Příbram - AS Trenčín (0:0).
5.2.Proti Příbramu bezgólová remízaPRI - TRE 0:0, 0.kolo | astnZverenci trénera Martina Ševelu remizovali v treťom prípravnom zápase zimného sústredenia s účastníkom najvyššej českej súťaže FK Příbram 0:0. Pokiaľ v prípade českého prvoligistu išlo o test pred štartom domácej ligy, my sme dali príležitosť všetkým novým tváram v mužstve a menej vyťažovaným hráčom. Už v sobotu (6. februára, ) o 14.00 h odohráme ďalší zápas v rámci sústredenia v Turecku. Našim súperom bude FC Steaua Bukurešť.
5.2.ASTV: Živý prenos z prípravného zápasu proti 1. FK PříbramastvASTV vám prináša živý prenos z prípravného zápasu 1. FK Příbram - AS Trenčín (17.00 h SEČ), ktorý sa hrá v tureckej Antalyi.
6.2.ASTV: Zostrih zo zápasu proti FC Steaua BukurešťastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu zimného sústredenia v Turecku FC Steaua Bukurešť - AS Trenčín (0:1).
6.2.Cenné víťazstvo nad Steauou BukurešťSTB - TRE 0:1, 0.kolo | astnZverenci trénera Martina Ševelu zdolali vo svojom štvrtom stretnutí zimného sústredenia v Turecku rumunskú Steau Bukurešť 1:0 (1:0). O jediný gól zápasu sa po akcii Gina van Kessela a Mitchella Scheta postaral Stefan Maierhofer. V drese AS Trenčín sa okrem tohto skúseného rakúskeho útočníka predstavil aj ďalší ofenzívny hráč Peter Nworah. Posledný zápas sústredenia v Kemeri odohráme v utorok (9. februára) proti NK Maribor.
6.2.ASTV: Živý prenos z prípravného zápasu proti FC Steaua BukurešťastvASTV vám prináša živý prenos z prípravného zápasu FC Steaua Bukurešť - AS Trenčín (13.45 h SEČ), ktorý sa hrá v tureckom Beleku.
6.2.ASTV: Chovan a Hodál nielen o zápase proti 1. FK PříbramastvASTV vám prináša rozhovor s Adriánom Chovanom a trénerom brankárov Romanom Hodálom nielen o treťom prípravnom zápase v rámci sústredenia v Turecku. Zverenci trénera Martina Ševelu v ňom remizovali s 1. FK Příbram 0:0.
7.2.ASTV: Skovajsa a Šemrinec o zápase proti FC Steaua BukurešťSTB - TRE 0:1, 0.kolo | astvASTV vám prináša rozhovor s Lukášom Skovajsom a Igorom Šemrincom o štvrtom prípravnom zápase v rámci sústredenia v Turecku. Zverenci trénera Martina Ševelu zdolali FC Steaua Bukurešť 1:0.
7.2.ASTV: Súťaž v hlavičkách aj s účasťou trénerovastvASTV vám prináša dobrú náladu z tréningov počas sústredenia v tureckom Kemeri. Do hry v hlavičkovaní sa zapojili aj asistent trénera Norbert Guľa a tréner brankárov Roman Hodál.
Ďalšie stránky
123>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus