Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V o februári 2018 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
12>>
1.2.Nič lepšie sa mi nemohlo stať, povedal nádejný brankár Chudý mgNajmladším hráčom na sústredení v tureckom Beleku je brankár Denis Chudý. Opora našej devätnástky sa počas jesene niekoľkokrát ocitla na tréningu s prvým mužstvom a tréner Marek Dobiáš si ho vybral aj na tradičný zimný tréningový kemp prvého mužstva v Turecku. Vo štvrtok oslávil svoje osemnáste narodeniny. Ako inak, dvojfázovým tréningom.
2.2.Fotogaléria zo zápasu proti Napredaku KruševacastnFotogaléria zo zápasu proti FK Napredak Kruševac (3:1) na sústredení v tureckom Beleku.
2.2.ASTV: Zostrih z prípravného zápasu proti Napredaku KruševacastvASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu Napredak Kruševac - AS Trenčín (1:3).
2.2.Na záver sústredenia víťazstvo proti Napredaku KruševacNAP - TRE 1:3, 0.kolo | mgAS Trenčín uzavrel sústredenie v tureckom Beleku víťazstvom nad srbským FK Napredak Kruševac 3:1 (1:0). Góly AS zaznamenali Hilary Gong, Joey Sleegers a Philip Azango.
2.2.ASTV: Záznam z prípravného zápasu proti Napredaku KruševacastvASTV vám prináša záznam z prípravného zápasu FK Napredak Kruševac - AS Trenčín zo sústredenia v tureckom Beleku (1:3).
2.2.Na záver sústredenia srbský Napredak, priamy prenos na ASTV o 13.00 hNAP - TRE 1:3, 0.kolo | astnV treťom a zároveň poslednom prípravnom zápase na zimnom sústredení v tureckom Beleku narazíme na Napredak Kruševac. Zápas je na programe dnes od 13.00 h SEČ. Stretnutie proti srbskému súperovi budete môcť sledovať v priamom prenose na klubovej televízii ASTV.
3.2.ASTV: Peter Čögley po zápase proti Napredaku KruševacNAP - TRE 1:3, 0.kolo | astvASTV vám prináša rozhovor Petrom Čögleyom po zápase proti Napredaku Kruševac (3:1).
3.2.ASTV: Deň masérskeho tímu na sústredení v BelekuastvExkluzívne reportážne video prinášajúce deň masérskeho tímu AS Trenčín na sústredení v Beleku. V hlavných úlohách Jozef Liška a Peter Gašperák.
5.2.ASTV: Vladimír Cifranič po sústredení v TureckuastvASTV vám prináša rozhovor Vladimírom Cifraničom po sústredení v tureckom Beleku.
6.2.ASTV: Kto bol lepší na PS4, Chovan alebo Skovajsa?astvPočas sústredenia v tureckom Beleku bol čas nielen na dvojfázový tréning a regeneráciu, ale aj na zábavu. V batožine nechýbal darček od partnera klubu PlayStation. Na hernej konzole PS4 si to rozdali Adrián Chovan a Lukáš Skovajsa. Kto bol v zápase Manchester City proti Chelsea FC lepší? Vyhral reprezentačný brankár Slovenska do 21 rokov, alebo jeho klubový a reprezentačný kolega z obrany?
6.2.V stredu proti druholigovému SC Wiener NeustadtastnZverenci trénera Vladimíra Cifraniča odohrajú v stredu ďalší prípravný zápas pred štartom jarnej časti aktuálneho ročníka. Ich súperom bude SC Wiener Neustadt. Zápas proti druhému tímu druhej rakúskej ligy je na programe o 14.00 h v Eggendorfe neďaleko Viedne. Po prvý raz po dlhej dobe to bude bez asistencie kamery ASTV. Domácemu tímu sa nepodarilo zabezpečiť podmienky na zosnímanie plnohodnotného prenosu, resp. záznamu.
7.2.Čo hovoria o futbale na snehu Abdul, Kvocera, Julien a ďalšíastvRakúsky druholigový klub SC Wiener Neustadt zrušil pre sneh na dnes naplánovaný prípravný zápas. Tréner Vladimír Cifranič sa tak rozhodol postaviť proti sebe v rámci tréningu dva tímy, ktoré si to rozdali na Sihoti napriek hustému sneženiu. Príležitosť dostal aj len sedemnásťročný Dávid Machara. Ako si chlapci užili zápas nájdete v reportáži ASTV.
7.2.Zápas proti Wiener Neustadt pre sneženie zrušenýastnNa dnes naplánovaný prípravný zápas AS Trenčín proti druholigovému rakúskemu mužstvu SC Wiener Neustadt je pre sneženie v Rakúsku a nespôsobilú terén zrušený.
9.2.Dnes generálka proti Interu Bratislava, priamy prenos na ASTV o 13.00 hTRE - IBR 7:0, 0.kolo | astnZverenci trénera Vladimíra Cifraniča odohrajú dnes posledný prípravný zápas pred štartom jarnej časti aktuálneho ročníka. Na generálku pred prvým ligovým súbojom jari sme si pozvali Inter Bratislava. Zápas proti štrnástemu tímu druhej ligy je na programe o 13.00 h na štadióne na Sihoti. Prinesieme aj priamy prenos prostredníctvom klubovej televízie ASTV.
9.2.Polčák mládežníckym hráčom mesiaca AS TrenčínastnMládežníckym hráčom AS Trenčín za mesiac november sa stal Filip Polčák z tímu do trinásť rokov. V úspešnom projekte, ktorý sme odštartovali pred viac ako piatimi rokmi a je vzorom aj pre iné slovenské kluby, sme doposiaľ ocenili viac ako päťdesiatku hráčov a hráčok z našej akadémie - This is my sen Academy.
10.2.Na záver prípravy sedmička v bráne InteruTRE - IBR 7:0, 0.kolo | astnZverenci trénera Vladimíra Cifraniča vyhrali záverečný zápas zimnej prípravy, keď na domácom ihrisku zdolali druholigový Inter Bratislava 7:0 (1:0). Po dva góly zaznamenali Joey Sleegers a Hamza Čatakovič, po jednom pridali Abdul Zubairu, Antonio Mance a Hilary Gong.
10.2.ASTV: Záznam z prípravného zápasu proti Interu BratislavaastvASTV vám prináša záznam z prípravného zápasu AS Trenčín - FK Inter Bratislava (7:0).
11.2.ASTV: Peter Kleščík po zápase proti Interu BratislavaTRE - IBR 7:0, 0.kolo | astvASTV vám prináša rozhovor Petrom Kleščíkom po zápase proti Interu Bratislava (7:0).
11.2.ASTV: Zostrih z prípravného zápasu proti Interu BratislavaastvASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu AS Trenčín - Inter Bratislava (7:0).
13.2.Venujte 2% na podporu mládeže AS Trenčínastn​Vážení priatelia trenčianskeho futbalu. Obraciame sa na Vás so žiadosťou o venovanie 2% z daní v prospech akadémie AS Trenčín - This is my sen Academy. Náš futbalový klub sa dlhodobo úspešne venuje práci s mládežou. AS Trenčín patrí každoročne do elitnej desiatky v Európe podľa počtu vlastných odchovancov v kádri prvého mužstva. Vyplýva to z tradičnej analýzy Medzinárodného centra pre športové štúdie (CIES) so sídlom vo švajčiarskom Neuchateli.
Ďalšie stránky
12>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus