Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V marci 2016 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
123>>
1.3.ASTV: Situácia pred preloženým zápasom v ŽilineastvASTV vám prináša krátky pohľad na situácia na ihrisku v Žiline pred predloženým zápasom 21. kola Fortuna ligy.
1.3.Zápas proti Žiline presunutý pre zlý terén o týždeňastnUtorňajší duel 21. kola Fortuna ligy medzi MŠK Žilina a AS Trenčín sa neuskutočnil. Dôvodom bol nespôsobilý terén, ktorý niekoľko hodín pred výkopom (16.55 h) pokryl čerstvo napadnutý sneh. Duel sa v náhradnom termíne odohrá presne o týždeň. Hrať sa bude v utorok 8. marca s výkopom o 17.00 h.
1.3.ASTV: Deň pred zápasom proti ŽilineastvASTV vám prináša výpoveď Igora Šemrinca a Matúša Bera pred zápasom proti MŠK Žilina.
2.3.Fotogaléria zo zápasu proti Slovanu BratislavaastnFotogaléria Petra Kapustu a Tomáša Somra zo zápasu 20. kola Fortuna ligy proti Slovanu Bratislava (0:2).
3.3.Každý si v knihe k 110 rokom nájde to svojeastn, foto: tasrTrojica osobností futbalu pod Čákovým hradom Vojtech Masný, Jozef Jankech a Martin Fabuš pokrstila ešte pred vstupom mužstva AS Trenčín do jarnej časti najvyššej domácej súťaže publikáciu, ktorá mapuje 110 rokov trenčianskeho futbalu. Práca na knihe trvala približne štyri a pol roka.
5.3.Po kvalitnom polčase napriek vylúčeniu Rabia víťazstvo proti SkaliciSKA - TRE 1:2, 22.kolo | tasrZverenci trénera Martina Ševelu zdolali MFK Skalica 2:1 (2:0). O naše góly sa postarali Stefan Maierhofer a Matúš Bero. Zápas sa hral na štadióne v Senici, kde je skalický tím počas jari vo vynútenom exile. Už v utorok sa AS Trenčín predstaví v dohrávke 21. kola Fortuna ligy v Žiline.
5.3.ASTV: Deň pred zápasom proti SkaliciastvASTV vám prináša výpoveď Matúša Bera a Ryana Koolwijka pred zápasom proti MFK Skalica.
6.3.ASTV: Zostrih zo zápasu FL proti SkaliciastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy MFK Skalica - AS Trenčín (1:2).
6.3.ASTV: Tlačová konferencia zo zápasu FL proti SkaliciastvASTV vám prináša tlačovú konferenciu zo zápasu Fortuna ligy MFK Skalica - AS Trenčín (1:2).
6.3.Vstupenky a zájazd do Žiliny stále v predajiastnZverenci trénera Martina Ševelu odohrajú v utorok presunutý zápas 21. kola Fortuna ligy proti MŠK Žilina. Hoci viacerí z vás merali pred pár dňami zbytočnú cestu na štadión pod Dubňom, veríme, že prídete napriek tomu podporiť svoje mužstvo. V nasledujúcich riadkoch sa dozviete všetky potrebné informácie.
7.3.ASTV: Deň pred zápasom proti ŽilineZIL - TRE 2:3, 21.kolo | astvASTV vám prináša výpoveď Petra Kleščíka a Stefana Maierhofera pred zápasom proti MŠK Žilina, ale aj ich návrat k súboju proti Skalici.
7.3.Proti Slovanu sme nabehali o dva kilometre viac ako súperastnŠláger mesiaca február AS Trenčín – Slovan Bratislava (0:2) priniesol víťazstvo hosťujúceho tímu. Spoločnosť InStat priniesla netradičný pohľad na štatistiky zápasu, na ktoré ste zvyknutí z popredných európskych súťaží a Ligy majstrov.
8.3.Po góloch Scheta, Holúbeka a Bera dôležité víťazstvo v ŽilineZIL - TRE 2:3, 21.kolo | tasrZverenci trénera Martina Ševelu zvíťazili v utorňajšej dohrávke 21. kola Fortuna ligy nad MŠK Žilina 3:2 (2:1). Duel pod Dubňom sa mal pôvodne hrať už minulý týždeň, pre nespôsobilý terén ho však preložili na 8. marca. O góly AS sa postarali Mitchell Schet, Jakub Holúbek a Matúš Bero.
8.3.Projekt Hviezdy deťom podporil aj púchovský DSS NosiceastnCharitatívny projekt „Hviezdy deťom“ prekročil v siedmom roku svojho života hranicu 100 000 €. Náš futbalový klub pomohol počas tohto obdobia vďaka podpore viacerých spoločností, drobných firiem a jednotlivcov mnohým nielen v našom regióne. Dôkazom toho boli naše návštevy združení Provital vo Vyšehradnom a neinvestičného fondu Livka z Prievidze. Pred nedávnom sme navštívili na jednej z posledných zastávok odovzdávania výťažku z uplynulého roka nášho charitatívneho projektu púchovský Domov sociálny služieb Nosice.
9.3.ASTV: Zostrih zo zápasu FL proti ŽilineastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy MŠK Žilina - AS Trenčín (2:3).
9.3.ASTV: Tlačová konferencia zo zápasu FL proti ŽilineastvASTV vám prináša tlačovú konferenciu zo zápasu Fortuna ligy MŠK Žilina - AS Trenčín (2:3).
9.3.Holúbek trafil nechytateľne, tréneri s ním môžu rátaťZIL - TRE 2:3, 21.kolo | mjV základnej zostave sa objavil presne po roku a na rovnakom mieste. Aby bola symbolika utorňajšieho večera dokonalá, aj tentoraz skóroval. Jakub Holúbek poslal zverencov trénera Ševelu po druhý raz do vedenia a aj on prispel svojim dielom k triumfu na horúcej pôde Žiliny (3:2).
10.3.ASTV: Bero a Chovan diskutovali na FMK UCM v TrnaveastvMatúš Bero a Adrián Chovan sa vo štvrtok zúčastnili diskusie s názvom "Futbal, médiá a marketing sú spojené nádoby", ktorú pripravila Fakulta masmediálnej komunikácie UCM v Trnave. Okrem našich chlapcov boli prítomní aj asistent trénera futbalovej reprezentácie Slovenska Štefan Tarkovič a Tomáš Hučko s Alešom Mandousom z MŠK Žilina. ASTV vám prináša krátku reportáž z Trnavy.
12.3.Kleščík dostal ocenenie Osobnosť KysúcastnKapitán futbalistov AS Trenčín Peter Kleščík pred pár mesiacmi zdvihol nad hlavu najskôr pohár pre víťaza Slovnaft Cupu a následne aj majstrovskú trofej. Vtedy ešte ani len netušil, aký bude mať úspech jeho mužstva ohlas v jeho rodných Kysuciach. Začiatkom tohto roka si v kultúrnom dome v Čadci prevzal ocenenie „Osobnosť Kysúc“. V osemnásťročnej histórii tradičnej ankety bolo ocenených už šesťdesiatsedem Kysučanov a kysuckých rodákov.
12.3.ASTV: Deň pred zápasom proti MichalovciamMIC - TRE 1:3, 23.kolo | astvASTV vám prináša výpoveď Jakuba Holúbeka a Lukáša Skovajsu pred zápasom proti MFK Zemplín Michalovce, ale aj ich návrat k súboju proti Žiline.
Ďalšie stránky
123>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa