Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V marci 2019 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
12>>
1.3.7DAYS | Sedem dní v AS Trenčín objektívom kamery ASTVTRE - POB 1:1, 21.kolo | astvASTV vám prináša ďalšie tohtoročné vydanie magazínu, ktorý mapuje týždeň v AS Trenčín. Je tak aj vďaka podpore značky 7DAYS.
1.3.Straka ďalším mládežníckym hráčom mesiaca v tréningu s prvým mužstvomastnĎalším „Mládežníckym hráčom mesiaca AS Trenčín“ sa stal Dávid Straka z tímu do trinásť rokov. V úspešnom projekte, ktorý odštartoval pred siedmimi rokmi, sme ocenili už niekoľko desiatok hráčov a hráčok z našej akadémie - This is my sen Academy.
2.3.Po domácej remíze proti Podbrezovej definitívne v dolnej šestkeTRE - POB 1:1, 21.kolo | tasrZverenci trénera Vladimíra Cifraniča remizovali v zápase 21. kolo Fortuna ligy v zápase proti Železiarňam Podbrezová 1:1 (1:0). Náš jediný gól zaznamenal Mohammed Lamine. Hamza Čatakovič mohol zvýšiť z penalty na rozdiel dvoch gólov, ale netrafil bránu. Následne sme pykali, keď súper vyrovnal.
3.3.ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti PodbrezovejastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy AS Trenčín - Železiarne Podbrezová (1:1).
3.3.Fotogaléria zo zápasu proti PodbrezovejastnFotogaléria zo stretnutia Fortuna ligy proti FK Železiarne Podbrezová (1:1).
3.3.ASTV | Tlačová konferencia po zápase proti PodbrezovejTRE - POB 1:1, 21.kolo | astvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy AS Trenčín - Železiarne Podbrezová (1:1).
6.3.Čatakovič | Chcel som urobiť to najlepšiemgPredposledné kolo základnej časti Fortuna ligy definitívne zaradilo náš klub do nadstavby o siedme až dvanáste miesto. Definitívne o tom rozhodli tri body Serede proti Nitre. Nevydarená sezóna vyvrcholí bojom o siedmu priečku, ktorá pri zhode okolností môže znamenať účasť v play-off o účasť v Európskej lige. „Musíme sa o to pokúsiť. Ešte dôležitejšie však je, aby sme sa vrátili k hre z leta,“ hľadal po sobotňajšej remíze proti Podbrezovej slová Hamza Čatakovič.
8.3.Hlasuj za Gól roka 2018, pre víťaza cena od adidasuastvASTV vám prináša šancu podieľať sa na hlasovaní, ktoré rozhodne o Góle roka 2018. Prinášame vám sedem víťazov mesačných ankiet v uplynulom roku. Jeden z nich sa stane autorom najkrajšieho gólu v prevedení strelcov AS Trenčín počas uplynulého roka. Pre víťaza pripravil adidas pár kopačiek podľa vlastného výberu! Hlasovať môžete jedenkrát za deň. Hlasovanie uzavrieme 15. marca.
9.3.Posledné kolo základnej časti iba potvrdilo sezónny trendMIC - TRE 4:2, 22.kolo | tasrZverenci trénera Vladimíra Cifraniča prehrali aj v záverečnom kole základnej časti Fortuna ligy, keď na ihrisku Zemplínu Michalovce podľahli 2:4 (1:3). Mužstvo tak čaká desať kôl v nadstavbe o šieste až dvanáste miesto a tým aj boj o zotrvanie v súťaži.
9.3.7DAYS | Sedem dní v AS Trenčín objektívom kamery ASTVMIC - TRE 4:2, 22.kolo | astvASTV vám prináša ďalšie tohtoročné vydanie magazínu, ktorý mapuje týždeň v AS Trenčín. Je tak aj vďaka podpore značky 7DAYS.
10.3.ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti MichalovciamastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy MFK Zemplín Michalovce - AS Trenčín (4:2).
10.3.ASTV | Tlačová konferencia po zápase proti MichalovciamMIC - TRE 4:2, 22.kolo | astvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy MFK Zemplín Michalovce - AS Trenčín (4:2).
11.3.V prvom kole nadstavby v sobotu proti Spartaku TrnavaastnSériu desiatich zápasov v rámci nadstavby tohto ročníka Fortuna ligy odštartujeme už v sobotu domácim stretnutím proti aktuálnemu majstrovi Spartaku Trnava (16. marca, 17.00 h). Následne privítame na štadióne v Myjave postupne Senicu, Zlaté Moravce, Nitru a Podbrezovú.
13.3.Najmladší futbalisti potešili vystúpením na Inter CupeastnNaši najmladší futbalisti sa počas víkendu predstavili na turnaji Inter Cup U7 v Bratislave. V konkurencii Slovana Bratislava, Kalinkova, Dunajskej Stredy, Senca, Petržalky, Karlovej Vsi a domáceho tímu sa nestratili.
15.3.Ubbink | Chcel som zostať s mužstvommgPočas jarnej časti aktuálneho ročníka Fortuna ligy sa realizačný tím musí zaobísť bez Achrafa El Mahdiouiho a v zápase proti Zlatým Moravciam sa zranil Desley Ubbink. Najlepšie prihrávajúci hráč uplynulého ročníka našej ligy si na ťažkom teréne zranil koleno.
16.3.Fotogaléria zo zápasu proti TrnaveastnFotogaléria zo stretnutia Fortuna ligy proti FC Spartak Trnava (0:1).
16.3.ASTV | Tlačová konferencia po zápase proti TrnaveTRE - TRN 0:1, 23.kolo | astvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy AS Trenčín - FC Spartak Trnava (0:1).
16.3.Herná prevaha na Spartak Trnava nestačilaTRE - TRN 0:1, 23.kolo | tasrTím Vladimíra Cifraniča podľahol v prvom kole nadstavby Spartaku Trnava 0:1 (0:1). Napriek hernej prevahe a viac ako šesťdesiatpercentnému držaniu lopty sme do druhej časti sezóny vstúpili prehrou.
16.3.7DAYS | Sedem dní v AS Trenčín objektívom kamery ASTVTRE - TRN 0:1, 23.kolo | astvASTV vám prináša ďalšie tohtoročné vydanie magazínu, ktorý mapuje týždeň v AS Trenčín. Je tak aj vďaka podpore značky 7DAYS.
17.3.ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti TrnaveastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy AS Trenčín - FC Spartak Trnava (0:1).
Ďalšie stránky
12>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa