Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V marci 2021 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
12>>
1.3.Čatakovič | Mal som dobrý prvý dotyk a to rozhodloastn„Pred dvoma mesiacmi by sme takýto zápas prehrali,“ povedal už po druhý raz v rade na tlačovej konferencii tréner Stijn Vreven. Jeho tím sa dokázal vyrovnať s nepriaznivým vývojom skóre na trávniku Senice a počas uplynulého víkendu aj s ťažkým terénom v Žiari nad Hronom.
4.3.TiMS | Alexej Košík ďalším hráčom mesiaca, ktorý trénoval s prvým tímomastnJedným z nosných mládežníckych projektov This is my sen Academy je už takmer desať rokov trvajúce vyhlasovanie „Hráčov mesiaca“. Pandemický rok poznamenal aj priebeh oceňovania talentovaných futbalistov a futbalistiek z našej akadémie. Dnes vám prinášame posledné video, ktoré sme mali pripravené v archíve. To ale neznamená, že projekt sa končí. Akonáhle nám situácia dovolí, budú trénovať s mužstvo všetci, ktorí to doposiaľ nestihli. Navyše, už čoskoro vám predstavíme nové informácie spojené s oceňovaním chlapcov a dievčat z futbalovej školy AS Trenčín.
5.3.Kmeť | Musíme sa pozerať na seba a nie dobrú formu TrnavyTRE - TRN 2:0, 22.kolo | astnV záverečnom 22. kole základnej časti Fortuna ligy privítame na Štadióne Sihoť aktuálne tretí tím tabuľky Spartak Trnava. Úvodný hvizd stretnutia zaznie z píšťalky hlavného rozhodcu Ladislava Prešinského v sobotu o 14.30 h.
5.3.eSports | Doli97 opäť v prestížnej FIFA PRO LeagueastnPäť slovenských a českých futbalových klubov v spoločnosti dvoch ešportových organizácií zabojuje o cenný pohár v druhom ročníku prestížnej FIFA PRO League. Prvá profesionálna ešportová liga na Slovensku privíta po úspešnom minuloročnom štarte opäť desiatku najlepších slovenských a českých FIFA hráčov. Chýbať nebude ani AS Trenčín, ktorý reprezentuje naša stálica Petr „Doli97“ Doležal.
6.3.ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti TrnaveastvASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 22. kola základnej časti Fortuna ligy 2020/2021 proti FC Spartak Trnava (2:0).
6.3.ASTV | Tlačová konferencia po zápase proti TrnaveTRE - TRN 2:0, 22.kolo | astvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti FC Spartak Trnava (2:0).
6.3.FL | Postup do šestky o titul sme potvrdili triumfom proti TrnaveTRE - TRN 2:0, 22.kolo | astnZverenci trénera Stijna Vrevena potvrdili postup do hornej šestky Fortuna ligy triumfom proti silnému Spartaku Trnava 2:0 (1:0). Naše góly dali Hamza Čatakovič a Eduvie Ikoba. Už o týždeň v nedeľu privítame na domácom trávniku úradujúceho majstra Slovan Bratislava.
7.3.Kukučka | Ustáli sme úvod a to bolo najdôležitejšieastnTím Stijna Vrevena bol na začiatku decembra po šestnástich odohraných kolách bližšie k zostupu ako k priečke zaručujúcej miesto v nadstavbe o titul. So ziskom štrnástich bodov sme boli na desiatom mieste s náskokom dvoch bodov na posledné Pohronie a sedembodovou stratou za šiestym Ružomberkom. V nasledujúcich šiestich zápasoch sme získali rovnaký počet bodov, vďaka čomu nás po základnej časti delí od Liptákov päť bodov.
7.3.Fotogaléria | Zápas Fortuna ligy proti TrnaveastnFotogaléria zo stretnutia Fortuna ligy proti FC Spartak Trnava (2:0).
9.3.A-tím | Ramón k dispozícii na nadstavbu, podpísal zmluvu do konca sezónyastnTrénerovi Stijnovi Vrevenovi bude v zápasoch nadstavby o titul k dispozícii už aj skúsený stopér Ramón Rodrígues da Silva. Skúsený veterán podpísal v závere minulého týždňa zmluvu do konca aktuálneho ročníka. Do tímu sa vrátil po viac ako piatich rokoch.
9.3.Jedna otázka | Križan má najradšej StudenkovúastvASTV odštartovala pod hlavičkou „Halftime“ výrobu nadčasových materiálov, ktoré nie sú previazané so zápasovým režimom a bežným futbalovým životom klubu a This is my sen Academy.
10.3.Ramón | Som doma a doma je vždy dobreastnPo podpise zmluvy do konca aktuálneho ročníka je trénerovi Stijnovi Vrevenovi k dispozícii už aj skúsený stopér Ramón Rodrígues da Silva. Do tímu sa vracia po viac ako piatich rokoch. Nastúpiť môže už v nedeľňajšom prvom kole nadstavby o titul proti Slovanu Bratislava.
11.3.SC | Spišskému Pohradiu nechceme zostať dlžníastnRozhodnutie zodpovedných orgánov o zúžení aktuálneho ročníka Slovnaft Cupu na tímy prvej a druhej ligy chápeme a rešpektujeme. Cítime však s mužstvami, pre ktorých zápasy proti prvoligovým tímom sú často vrcholom za veľmi dlhé obdobie. Profesionálny futbal nemôže žiť bez amatérskeho a naopak.
12.3.Marketing | Regionálnym mediálnym partnerom terajsok.skastnExkluzívnym regionálnym mediálnym partnerom AS Trenčín sa stal terajšok.sk. Progresívna a rastúca mediálna spoločnosť bude pokrývať spravodajsky život nášho klubu vrátane mládežníckej This is my sen Academy.
13.3.El Mahdioui | Chceme pokračovať v nastolenom trendeTRE - SLO 2:6, 23.kolo | astvV úvodnom kole nadstavbovej časti o titul privítame v našom domovskom stánku úradujúceho majstra a aktuálneho lídra Fortuna ligy Slovan Bratislava. Oficiálny začiatok stretnutia je naplánovaný na nedeľu 16.00 h a povedie ho Erik Gemzický.
14.3.Fotogaléria | Zápas Fortuna ligy proti Slovanu BratislavaastnFotogaléria zo stretnutia Fortuna ligy proti ŠK Slovan Bratislava (2:6).
14.3.ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Slovanu BratislavaastvASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 1. kola nadstavby Fortuna ligy 2020/2021 proti ŠK Slovan Bratislava (2:6).
14.3.ASTV | Tlačová konferencia po zápase proti Slovanu BratislavaTRE - SLO 2:6, 23.kolo | astvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti ŠK Slovan Bratislava (2:6).
14.3.FL | V prvom polčase sme sa do zápasu vrátili, v druhom sa nám to už nepodariloTRE - SLO 2:6, 23.kolo | tasrZverenci trénera Stijna Vrevena prehrali v úvodnom kole nadstavby o titul doma proti ŠK Slovan Bratislava 2:6 (2:2). Naše góly strelili Lucas Demitra a Milan Corryn.
15.3.Križan | Využil asi všetky naše chybyastvNajdlhšia séria bez prehry od septembra 2018 sa skončila. Po štyroch víťazstvách a dvoch remízach zabezpečujúcich postup do šestky o titulu prišla lekcia v podaní Slovana Bratislava. Náš tím inkasoval v nedeľu rovnaký počet gólov ako v predchádzajúcom poltucte zápasov. Po podobných stretnutiach sa len málokomu chce predstúpiť pred kamery. Túto úlohu napokon na seba vzal líder našej defenzívy Richard Križan.
Ďalšie stránky
12>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa