Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V apríli 2019 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
123>>
30.4.Rybníček | Generálny manažér pre Trenčianske novinyastnAS Trenčín sa počas aktuálneho ročníka po skvelom štarte sezóny dostal do komplikovanej situácie. Tú sa snaží klub zvládnuť popri výstavbe nového štadióna a zlepšovaní zázemia akadémie This is my sen Academy. Aktuálny stav, jeho vnímanie vo vnútri klubu a východiská chcú počuť všetci fanúšikovia. Preto sme využili záujem mediálneho partnera klubu týždenníka My Trenčianske noviny o rozhovor s generálnym manažérom klubu Róbertom Rybníčkom, ktorý zodpovedal na otázky redaktora nezávislého média Martina Jurča. Rozhovor z pondelkového vydania novín a plateného spravodajského webu vám prinášame aj na astrencin.sk.
30.4.Hádzanárky z ​#PHC19 bez medaily, ani jeden tím ale nesklamalastnHádzanárky AS Trenčín sa počas veľkonočného víkendu predstavili na špičkovo obsadenom mládežníckom turnaji Prague Handball Cup 2019. Na jednom z najväčších mládežníckych turnajoch v Európe štartovalo viac ako 600 družstiev z dvadsaťdeväť krajín. Hoci ani jeden z troch tímov nesiahol na medaily, dievčatá v Prahe nesklamali. Opäť potvrdili vysoký kredit mládežníckej dievčenskej hádzanej.
29.4.Kleščík | Bude to veľmi náročnémgTím Matthiasa Kohlera schytal počas víkendu debakel na trávniku FK Senica (0:4). V tabuľke je síce stále nad čiarou zostupu, ale od posledných Zlatých Moraviec nás delia len dva body.
28.4.ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti SeniciastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy FK Senica - AS Trenčín (4:0).
27.4.ASTV | Tlačová konferencia po zápase proti SeniciSEN - TRE 4:0, 28.kolo | astvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy FK Senica - AS Trenčín (4:0).
27.4.FL | Vysoká prehra proti Senici skomplikovala našu situáciuSEN - TRE 4:0, 28.kolo | astnZverenci trénera Matthiasa Kohlera prehrali na ihrisku FK Senice 0:4 (0:1). Napriek dominantnému držaniu lopty v prvom polčase sme inkasovali, keď sa nám nepodarilo skórovať ani z vyložených príležitostí. V tabuľke nás od posledných Zlatým Moraviec delia už len dva body.
26.4.7DAYS | Sedem dní v AS Trenčín objektívom kamery ASTVSEN - TRE 4:0, 28.kolo | astvASTV vám prináša ďalšie tohtoročné vydanie magazínu, ktorý mapuje týždeň v AS Trenčín. Je tak aj vďaka podpore značky 7DAYS.
25.4.Šulek | Bojujeme o meno klubu a svoju budúcnosťastnTím pod vedením Matthiasa Kohlera zastavil sériu šiestich stretnutí bez víťazstva, v ktorých získal len dva body za remízy proti Podbrezovej a Nitre. V tomto období mužstvo inkasovalo priemerne 2,3 gólu na zápas. V posledných dvoch ligových kolách sa nám podarilo získať štyri body a brankár Denis Chudý si dvakrát udržal čisté konto.
25.4.ASTV | Do výzvy #trashtag sa zapojili všetky deti v Asociácii športovastnNielen mládežníci z This is my sen Academy sa zapojili do celosvetovej výzvy #trashtag. Výzvu sme poslali ďalej a postupne sa do nej zapojili všetky športy združené v spoločnej Asociácii športov. Pri príležitosti Dňa Zeme, ktorý bol v pondelok 22. apríla vám prináša ASTV reportáž z čistenia okolia našich športovísk.
25.4.ASTV | Návrat za oponu finále florbalovej extraligyastvASTV vám prináša pohľad za oponu dramatickej finálovej série florbalovej extraligy, ktorá sa skončila premiérovým triumfom FBK AS Trenčín. Nielen o súbojoch proti Tsunami Záhorská Bystrica nám porozprávali najlepší hráč finále Matúš Machara, česká brankárska legenda Tomáš Kafka a kapitán mužstva Juraj Matejka.
23.4.Florbal | AS Trenčín majstrom SlovenskaastnFlorbalisti FBK AS Trenčín sa stali majstrami Slovenska. V dramatickom finále zdolali minuloročného majstra Tsunami Záhorská Bystrica. O majstrovi rozhodli samostatné nájazdy záverečného piateho zápasu série.
23.4.Nábor a výber do futbalovej akadémie 29. apríla o 17.00 hastnAS Trenčín pripravil na pondelok 29. apríla nábor a dodatočný výber do prípraviek a športových tried klubovej akadémie – This is my sen Academyv (TiMS Academy). Uskutoční sa na hlavnom ihrisku štadióna na Sihoti so začiatkom o 17.00 h.
22.4.ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti PodbrezovejastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy Železiarne Podbrezová - AS Trenčín (0:0).
22.4.ASTV | Tlačová konferencia po zápase proti PodbrezovejPOB - TRE 0:0, 27.kolo | astvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy Železiarne Podbrezová - AS Trenčín (0:0).
20.4.FL | Druhý zápas s nulou v rade stačil tentoraz na remízuPOB - TRE 0:0, 27.kolo | astnZverenci trénera Matthiasa Kohlera remizovali v piatom kole nadstavby na ihrisku Železiarní Podbrezová 0:0.
19.4.This is my raňajky | Kebabizňa novým partnerom mládežeastvReštaurácie s rýchlym občerstvením Kebabizňa sa stali novým partnerom mládeže AS Trenčín a This is my sen Academy. Spoločne vám prinášame nové raňajkové menu This is my raňajky, ktoré nájdete v prevádzkach. Už čoskoro vám predstavíme ďalší spoločný projekt nášho klubu a Kebabizne.
19.4.7DAYS | Sedem dní v AS Trenčín objektívom kamery ASTVPOB - TRE 0:0, 27.kolo | astvASTV vám prináša ďalšie tohtoročné vydanie magazínu, ktorý mapuje týždeň v AS Trenčín. Je tak aj vďaka podpore značky 7DAYS.
18.4.TiMS | Trojdňový This is my sen 2019 za 118 sekúndastvASTV vám prináša trojdňový turnaj This is my sen 2019 v timelapse videu dlhom 118 sekúnd.
18.4.ASTV | Reportáž z turnaja This is my sen 2019astvASTV vám prináša reportáž z turnaja This is my sen 2019. V reportáži môžete počuť nielen trénera AS Trenčín U11 Michala Vereša, ale aj pochvalné slová zástupcov Fenerbahce, West Ham United a SSC Neapol.
17.4.Florbal | V piatok a sobotu hostíme finálovú sériu extraligyastnDomovská hala FBK AS Trenčín hostí v piatok a sobotu tretí a štvrtý zápas finálovej série extraligy florbalistov. Po prvých dvoch stretnutiach hraných na palubovke Tsunami Záhorská Bystrica je stav vyrovnaný 1:1. Oba veľkonočné zápasy hrané v hale M-Šport majú úvodné vhadzovanie naplánované na 18.00 h.
Ďalšie stránky
123>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa