Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V júli 2015 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
1234>>
31.7.Súperovi chceme vnútiť náš štýl, plánuje ŠemrinecZMO - TRE 0:1, 3.kolo | mjPo úvodných dvoch zápasov novej fortunaligovej sezóny majú zverenci trénera Martina Ševelu na svojom konte plný počet bodov. Naviac, neinkasovali ani jediný gól. V podobnom duchu by radi pokračovali aj naďalej. Sériu pozitívnych výsledkov môžu predĺžiť proti ViOnu Zlaté Moravce. Sobotňajší zápas na ihrisku súpera má výkop o 19.00 h.
31.7.ASTV: Piatok pred zápasom proti Zlatým MoravciamastvDávid Guba a Milan Rundič objektívom kamery ASTV pred zápasom proti FC Vion Zlaté Moravce.
31.7.ASTV: Hráči AS Trenčín zamierili na "Junior Cigáň Cup 2015"astvFutbalový klub AS Trenčín podporil počas uplynulého týždňa vyvrcholenie letnej mládežníckej miniligy neregistrovaných futbalistov „Junior Cigáň Cup 2015“, ktorému meno dalo ihrisko „Nad cigáňom“ v Ľuborči. Našim spoločným mottom je slogan „Bav sa hrou“. ASTV vám prináša krátku reportáž.
31.7.ASTV: Zostrih z odvetného zápasu proti FC Steaua BukurešťastvASTV vám prináša zostrih z odvetného zápasu druhého predkola Ligy majstrov FC Steaua Bukurešť - AS Trenčín (2:3).
30.7.Slovnaft Cup odštartujeme v stredu 12. augustaastnCestu za obhajobou triumfu v májovom finále Slovnaft Cupu odštartujeme zápasom druhého kola.
30.7.Spustená registrácia do oficiálneho fanklubu Légia Laugariciooz llObčianske združenie Légia Laugaricio fungujúce od roku 2014 ako prvý oficiálny fanklub futbalového klubu AS Trenčín spustilo registráciu členov pre sezónu 2015/2016. Združenie zoskupujúce fanúšikov, podporovateľov a všetkých, ktorí svoje bielo-červené sympatie prejavujú klubu pod hradom Matúša Čáka vám aj touto cestou prináša viac informácií.
29.7.Malec na tréningu AS, jeho osud zatiaľ nejasnýmgStredajší tréningový program pod vedením Martina Ševelu absolvoval aj bývalý hráč Rosenborgu Trondheim Tomáš Malec. Odchovanec AS Trenčín sa na Slovensko vrátil po roku strávenom v nórskom veľkoklube.
29.7.Vyhlásenie klubu k udalostiam súvisiacich s prvým zápasom proti SteaueastnVyhlásenie klubu AS Trenčín k udalostiam súvisiacim s prvým zápasom druhého predkola Ligy majstrov AS Trenčín – FC Steaua Bukurešť v Žiline.
28.7.Informácie o vstupenkách na zápas v MyjaveastnFutbalový klub AS Trenčín požiadal Spartak Myjava o vstupenky pre svojich fanúšikov na najbližší zápas nášho klubu na ihrisku tohto súpera.
28.7.ASTV: Už nie sme iba futbal, sme Asociácia športovastvASTV vám prináša video predstavujúce vznik Asociácie športov Trenčín.
28.7.ASTV: Tlačová beseda Asociácie športov v Refinery GallerymgASTV vám prináša tlačovú besedu Asociácie športov Trenčín v bratislavskej Refinery Gallery.
28.7.Futbal, hádzaná a footgolf vytvorili Asociáciu športovmgAS Trenčín dal po najúspešnejšej sezóne v histórii futbalu pod Čákovým hradom nový význam klubovej značke. Počas nedávnej predsezónnej tlačovej konferencie v bratislavskej Refinery Gallery sme po prvý raz predstavili vznikajúcu Asociáciu športov Trenčín – AS Trenčín. Pod záštitou futbalového AS bude v novej trenčianskej športovej rodine fungovať s novým menom aj hádzanársky ženský klub (HK Štart Trenčín) a nový footgolfový klub.
27.7.ASTV: Zostrih zo zápasu FL proti PodbrezovejastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy ŽP Šport Podbrezová - AS Trenčín (0:2).
27.7.Prvý polčas dobrý, v druhom prišlo chvíľkové poľaveniePOB - TRE 0:2, 2.kolo | mgLen tri dni po skvelom výkone na ihrisku rumunského šampióna sme sa vrátili do ligového kolotoča. Zverenci trénera Martina Ševelu po triumfe na ihrisku nováčika z Michaloviec zvíťazili aj v sobotu proti Podbrezovej (2:0). Najmä v prvom polčase to bol z našej strany dominantný výkon.
26.7.ASTV: Tlačová beseda po zápase proti PodbrezovejastvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy ŽP Šport Podbrezová - AS Trenčín (0:2).
25.7.Víťazstvo aj v druhom zápase nového ročníka ligyPOB - TRE 0:2, 2.kolo | tasrZverenci trénera Martina Ševelu vyhrali aj v druhom zápase nového ročníka Fortuna ligy. Na trávniku v Brezne zdolali ŽP Šport Podbrezová 2:0 (1:0). O góly AS sa postarali Matúš Bero a Gino van Kessel.
25.7.Zlé veci musíme odstrániť, upozorňuje GubaPOB - TRE 0:2, 2.kolo | mjPo troch dňoch od nešťastného vypadnutia v Lige majstrov nastúpia zverenci trénera Martina Ševelu na druhý zápas v domácej lige. Duel v Brezne proti Podbrezovej sa začína dnes o 17.00 h.
24.7.ASTV: Piatok pred zápasom proti PodbrezovejastvIgor Šemrinec a Matúš Bero objektívom kamery ASTV pred zápasom proti ŽP Šport Podbrezová.
24.7.Veľmi ma to mrzí, povedal BeromgSmutným hrdinom odvety druhého predkola Ligy majstrov na ihrisku FC Steaua Bukurešť bol Matúš Bero. Stále iba devätnásťročný mladík dal náš druhý gól, čím zmazal manko z prvého zápasu. Neúnavne rozbíjal obranné múry Steauy a tesne pred záverečným hvizdom hradby slávneho rumunského veľkoklubu padli. Steaua však nepadla. Svätyňu niekdajšieho víťaza Európskeho pohára majstrov spasil jej posledný strážca.
24.7.Nekončíme, povedal po vypadnutí ŠemrinecSTB - TRE 2:3, 0.kolo | mgSo slzami v očiach, ale so vztýčenou hlavou. Tak odchádzali z ihriska v stredu neskoro večer zverenci trénera Martina Ševelu po odvete proti FC Steaua Bukurešť. Hoci slávny rumunský veľkoklub na jeho trávniku zdolali (3:2), na postup to nestačilo.
Ďalšie stránky
1234>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  casspennant  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa