posledných 30

V auguste 2024 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
123>>
30.8.Fotogaléria | 2. kolo ligy U19 proti ŠK Slovan BratislavaastnFotogaléria z 2. kola Ligy staršieho dorastu AS Trenčin U19 - ŠK Slovan Bratislava (1:0).
29.8.ASTV | Zostrih zo stretnutia 2. kola Slovnaft cupu FK Košeca - AS TrenčínastvASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 2. kola Slovnaft cupu FK Košeca - AS Trenčín (0:9).
29.8.Fotogaléria | 2. kolo Slovnaft Cupu proti FK KošecaastnFotogaléria z 2. kola Slovnaft Cupu FK Košeca - AS Trenčín (0:9).
29.8.Adamkovič | Som šťastný za moju premiéru v A-tímeastnDo Slovnaft cupu pri výhre proti Košeci zasiahlo niekoľko mladých talentov aj z našej This is my sen Academy. Svoju premiéru v A-tíme AS Trenčín si odkrútil Denis Adamkovič. Stále len sedemnásťročný hráč odohral viac ako 30 minút.
29.8.Bagín | Chceli sme byť dominantníastnV 2. kole slovenského pohára sme zdolali tím FK Košeca vysoko 9:0. Po zranení sa do kádra postupne vrátil aj Samuel Bagín. Ten vo včerajšom zápase Slovnaft Cupu odohral plných 90 minút a prispel k vysokej výhre.
28.8.Slovnaft Cup | Víťazný vstup do pohárovej súťaže aj vďaka štvorgólovému DonkoroviKSC - TRE 0:9, 2.kolo | astnTím pod vedením trénera Iliju Stolicu vstúpil do pohárovej súťaže výhrou na trávniku FK Košeca. Celku zo šiestej ligy sme uštedrili deväť gólov, až štyri z nich vsietil Bright Donkor.
27.8.ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti ŠK Slovan BratislavaastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti ŠK Slovan Bratislava (1:0).
27.8.Slovnaft Cup | Domáci pohár odštartujeme v stredu v KošeciKSC - TRE 0:9, 2.kolo | astn Foto: FK Košeca Mužstvo spod Čákovho hradu vycestuje za druhým kolom Slovnaft Cupu už túto stredu na trávnik šiestoligistu FK Košeca. Zápas s naplánovaným úvodným hvizdom o 17.00 h povedie z pozície hlavného rozhodcu Peter Kraľovič.
26.8.Gajdoš | Mohol to byť úplne iný zápas...astnTím trénera Iliju Stolicu zaznamenal na ihrisku pod Dubňom druhú prehru v sezóne. Vývoj zápasu proti MŠK Žilina významne ovplyvnila udalosť z 38. minúty. Artur Gajdoš zasiahol do tváre Adriána Kaprálika a rozhodca po niekoľkých minútach nášho tvorcu hry vylúčil.
25.8.ASTV | Zostrih z 5. kola Niké ligy proti MŠK ŽilinaastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu 5. kola Niké ligy proti MŠK Žilina (1:4).
25.8.Bariš | Výsledok je hroznýastnZo Žiliny si náš tím neodniesol ani bod. Najskôr sme v zápase viedli, no červená karta všetko zmenila. Ihneď po nej prišiel vyrovnávajúci gól domácich. V druhom polčase nám Žilinčania pridali ešte tri góly a tak sme na Štadióne pod Dubňom zaznamenali prehru 1:4.
25.8.ASTV | Tlačová konferencia po 5. kole Niké ligy proti MŠK ŽilinaZIL - TRE 4:1, 5.kolo | astnASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Niké ligy proti MŠK Žilina (1:4).
24.8.Niké liga | Po červenej karte odcházame zo Žiliny bez boduZIL - TRE 4:1, 5.kolo | astnTím okolo kapitána Damiána Bariša zaznamenal v 5. kole Niké ligy prehru 1:4. Na Štadióne pod Dubňom nám bola už v prvom polčase udelená červená karta. Následne sme náš gólový náskok stratili a zo Žiliny napokon odchádzame bez bodu.
23.8.Emeka | Čaká nás kvalitný súper s dobrými hráčmiZIL - TRE 4:1, 5.kolo | astnV 5. kole našej najvyššej futbalovej súťaže sa predstavíme na Hornom Považí. Na Štadióne pod Dubňom nás vyzve domáci tím MŠK Žilina. Stretnutie, ktoré bude rozhodovať hlavný arbiter Igor Valent, je naplánované na sobotu o 20.30 h. Priamy prenos prinesie TV Dajto.
23.8.Klub | Spomienka na nielen historický zápas, ale aj boj za sloboduastnFutbalový klub AS Trenčín sa rozhodol počas nasledujúceho týždňa pripomenúť zápas histórie Slovákov. Tento boj sa však nestŕhal na trávnikoch s cieľom získať futbalovú prestíž. Boli to dni odvahy, zjednotenia a boja za slobodu našej krajiny.
22.8.Fanúšikovia | Vstupenky na zápas v Žiline k dispozícii pred vstupom na štadiónastn foto: MŠK ŽilinaKlub AS Trenčín vám prináša informácie o vstupenkách na Považské derby. Stretnutie 5. kola Niké ligy proti MŠK Žilina je naplánované na sobotu o 20.30 h na Štadióne pod Dubňom.
21.8.Fotogaléria | 4. kolo Niké ligy proti MFK Dukla Banská BystricaastnFotogaléria zo 4. kola Niké ligy proti MFK Dukla Banská Bystrica (2:2).
21.8.Fotogaléria | 1. kolo ligy U19 proti FK PopradastnFotogaléria z 1. kola Ligy staršieho dorastu AS Trenčin U19 - FK Poprad U19 (6:0).
21.8.ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FK PopradastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FK Poprad (6:0).
20.8.Uchegbu | Gól ma teší, musíme pokračovať v našej hreastnDevätnásťročný nigérijský krídelník Emmanuel Uchegbu sa stal v úvode novej sezóny Niké ligy jedným z najväčších prekvapení nášho mužstva. Dva výstavné gólové kúsky v štyroch zápasoch hovoria za všetko.