Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V septembri 2017 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
12>>
1.9.Čögley by sa mal stať príkladom pre spoluhráčovastnStaronovou tvárou v kabíne AS Trenčín sa stal skúsený pravý obranca Peter Čögley. Dvadsaťdeväťročný odchovanec sa pod Čákov hrad vrátil po krátkom pôsobení v Bohemians 1905 Praha a Spartaku Trnava. Klubu sa upísal do konca aktuálneho ročníka.
2.9.Vysoké víťazstvo v treťom kole Slovnaft CupuLHR - TRE 0:8, 3.kolo | astnZverenci trénera Martina Ševelu postúpili do 4. kola Slovnaft Cupu, keď na ihrisku ŠKM Liptovský Hrádok vyhrali 8:0 (4:0). K jednému vlastnému gólu súpera pridal tri zásahy Ricky van Haaren, dva Rangelo Janga a po jednom Desley Ubbink a Jakub Paur. Ďalšie kolo národnej pohárovej súťaže je na pláne 27. septembra. Našim súperom bude víťaz zo zápasu FC 98 Hajnáčka – MFK Tatran Liptovský Mikuláš.
3.9.ASTV: Zostrih zo zápasu Slovnaft Cupu proti Liptovskému HrádkuastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu 3. kola Slovnaft Cupu ŠKM Liptovský Hrádok - AS Trenčín (0:8).
6.9.Laginová mládežníckou hráčkou mesiaca AS TrenčínastnMládežníckou hráčkou AS Trenčín za mesiac apríl sa stala Angelika Laginová z tímu žiačok. V úspešnom projekte, ktorý sme odštartovali pred viac ako piatimi rokmi a je vzorom aj pre iné slovenské kluby, pokračujeme po kratšej pauze. Doposiaľ sme ocenili viac ako päťdesiat hráčov a hráčok z našej mládežníckej základne.
8.9.Sobota prinesie Miss, Hviezdy deťom a projekt Man of the MatchastnZápas proti ŠK Slovan Bratislava prinesie nielen atraktívny a emóciami nabitý futbal. Pre fanúšikov sme pripravili viaceré aktivity štartujúce už dve hodiny pred výkopom, ktorý je o 17.00 h.
9.9.ASTV: Tlačová konferencia po zápase proti Slovanu BratislavaTRE - SLO 2:2, 7.kolo | astvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava (2:2).
9.9.Po nepremenených šanciach domáca remíza proti SlovanuTRE - SLO 2:2, 7.kolo | tasrZverenci trénera Martina Ševelu remizovali v zápase 7. kola Fortuna ligy na domácom trávniku proti ŠK Slovan Bratislava 2:2 (1:1). Góly AS zaznamenali Giorgi Beridze a Peter Kleščík.
9.9.ASTV: Peter Kleščík a Peter Čögley pred zápasom proti Slovanu BratislavaTRE - SLO 2:2, 7.kolo | astvASTV vám prináša rozhovory s Petrom Kleščíkom a Petrom Čögleyom pred zápasom 7. kola Fortuna ligy proti ŠK SLovan Bratislava (sobota, 9. septembra, 17.00 h).
10.9.ASTV: Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Slovanu BratislavaastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava (2:2).
11.9.Fotogaléria zo zápasu proti Slovanu BratislavaastnFotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 7. kola Fortuna ligy proti ŠK Slovan Bratislava.
12.9.Ševela skončil ako tréner AS Trenčínastn, foto: tasrVedenie klubu AS Trenčín sa rozhodlo odvolať Martina Ševelu z pozície hlavného trénera prvého mužstva. Jeho nástupcom sa stane dvojica Roman Marčok – Vladimír Cifranič. Prvý menovaný bude mať na starosti technickú a taktickú časť prípravy, druhý hernú fázu a koučing mužstva. V pozícii oficiálneho hlavného trénera bude vystupovať Roman Marčok. V realizačnom tíme zostávajú Gideon van der Wee a tréner brankárov Marek Dobiáš. Klub ešte zvažuje posilnenie realizačného tímu z vlastných zdrojov.
12.9.Mali sme viac z hry, stratili dva body, skonštatoval PaurTRE - SLO 2:2, 7.kolo | mjAni štvrtý domáci zápas nepriniesol tímu Martina Ševelu trojbodový zápis. Duel proti Slovanu Bratislava (2:2) ponúkol krásne futbalové momenty. Hru, ktorá dvíhala divákov zo sedačiek. Chýbal iba trojbodový zápis.
13.9.Tréningová morálka, tvrdá ruka a stopercentná disciplína, zhrnul CifraničmgPo odchode trénera Martina Ševelu sa ujali vedenia prvého tímu AS Trenčín doterajší asistent Vladimír Cifranič a Roman Marčok. Prvý menovaný bude mať na starosti tréningový proces a koučovanie, druhý technickú, kondičnú a najmä taktickú stránku príprav a fungovania mužstva. Členom realizačného tímu zostávajú Gideon van der Wee a tréner brankárov Marek Dobiáš. K mužstvu sa pripojil aj tréner našej „sedemnástky“ Juraj Ančic.
14.9.Ďakujeme pán tréner za deväť rokov v AS TrenčínastvKaždá z dôležitých osobností opúšťajúca klub AS Trenčín dostáva ako poďakovanie aj krátke video s prierezom svojho pôsobenia pod Čákovým hradom. Výnimkou nie je ani tréner Martin Ševela. Prajeme veľa úspechov v ďalšej kariére.
16.9.Nezaslúžene vysoká prehra na ihrisku MŠK ŽilinaZIL - TRE 5:1, 8.kolo | tasrZverenci trénerov Romana Marčoka a Vladimíra Cifraniča prehrali v zápase 8. kola Fortuna ligy na ihrisku MŠK Žilina 1:5 (1:3). Jediný gól AS zaznamenal Antonio Mance.
16.9.ASTV: Lukáš Skovajsa pred zápasom proti ŽilineZIL - TRE 5:1, 8.kolo | astvASTV vám prináša rozhovor s Lukášom Skovajsom pred zápasom 8. kola Fortuna ligy proti MŠK Žilina (sobota, 16. septembra, 19.30 h).
17.9.ASTV: Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti ŽilineastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy MŠK Žilina - AS Trenčín (5:1).
17.9.ASTV: Tlačová konferencia po zápase proti ŽilineZIL - TRE 5:1, 8.kolo | astvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy MŠK Žilina - AS Trenčín (5:1).
19.9.Zahraj si medzi prvými FIFA 18 a získaj miestenku na turnaj proti hráčom AS TrenčínastnAS Trenčín v spolupráci s PlayStation pripravil pre fanúšikov futbalu turnaj FIFA 18. Zahrajte si medzi prvými na svete novú „FIFu“, ktorá uzrie svetlo sveta 29. septembra. Hrať sa bude v priestoroch Sokolovňa pubu v stredu 27. septembra od 15.30 h.
20.9.ASTV: Rozhodnite o tom, kto strelil gól za mesiac augustastvASTV vám prináša prvú edíciu ankety o najkrajší gól za uplynulý mesiac v ročníku 2017/2018 v podaní strelcov AS Trenčín. Rovnako ako v predchádzajúcich prípadoch, aj ten augustový určíte svojimi hlasmi vy. Najkrajším gólom za piaty mesiac v tomto roku sa na základe hlasov fanúšikov stal presný zásah Richarda Žákecha v drese tímu do 14 rokov.
Ďalšie stránky
12>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa