Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

Vypisuju posledných 30 článkov.

20.7.Fotogaléria | Stretnutie prípravy proti Galatasaray SKastnFotogaléria z prípravného zápasu proti Galatasaray SK.
19.7.ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti Galatasaray SKastvASTV vám prináša zostrih z prípravného stretnutia proti Galatasaray SK (1:4).
19.7.Gajdoš | Prvý polčas sme boli viac ako vyrovnaným tímomastnS tureckým Galatasaray SK zaznamenal náš tím prehru 1:4. Aj napriek sile súpera sme však boli konkurencieschopným súperom a pravidelne sme dostávali súpera pod tlak. Ten však vyustil len do jedného gólu nášho celku.
19.7.Bariš | Predvedená hra nás tešíastnV generálke pred blížiacou sa sezónou sme si zmerali sily s aktuálnym tureckým majstrom Galatasaray SK. Aj napriek niekoľkým príležitostiam a dobrému výkonu sme podľahli klubu z krajiny polmesiaca 1:4. Predvedený výkon zo stretnutia však priniesol pozitívum pred blížiacou sa sezónou.
18.7.Príprava | V generálke prehra s tureckým GalatasarayomGAL - TRE 4:1, 0.kolo | astnNáš tím spod Čákovho hradu zaznamenal v generálke pred blížiacou sa sezónou prehru s Galatasaray SK 1:4. Niekoľko výrazných príležitostí ostalo nepremenených. Jediný náš gól vsietil pred záverom zápasu Uchegbu.
16.7.A-tím | V generálke proti tureckému velikánoviGAL - TRE 4:1, 0.kolo | astn foto: Galatasaray SKNáš tím čaká už vo štvrtok vyvrcholenie letnej prípravy. V rámci letného sústredenia v Linz vyzveme majstra tureckej Super lig Galatasaray SK. Zápas, ktorý má svoj úvodný výkop naplánovaný na 19.30 h môžete sledovať naživo na STVR2. Toto stretnutie bude oficiálne súčasťou podujatia „Summer Series Upper Austria“, ktoré organizuje LASK Linz na svojom štadióne – Raiffeisen Arena v Linzi v Hornom Rakúsku. Vstupenky sú dostupné v online obchode LASK Linz. Jeden z najväčších zápasov v histórií nášho klubu sa uskutoční aj vďaka spolupráci so spoločnosťou Danubia Football Institute.
15.7.Fotogaléria | Stretnutie prípravy proti Bohemians Praha 1905astnFotogaléria z prípravného zápasu proti Bohemians Praha 1905.
15.7.ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti Bohemias Praha 1905astvASTV vám prináša zostrih z prípravného stretnutia proti Bohemians Praha 1905 (0:4).
14.7.Kmeť | Prehrali sme po vlastných chybáchastnV zápase s českým prvoligistom Bohemians 1905 Praha sme zaznamenali vysokú prehru 0:4. Náš tím pritom gól vsietil, no ofsajdová pozícia napokon rozhodla o neuznaní Kmeťovho vyrovnávajúceho zásahu.
14.7.Príprava | Vysoká prehra bez vsieteného gólu s pražskými BohemiansBOH - TRE 4:0, 0.kolo | astnNáš tím zaznamenal v prípravnom zápase v rámci letného sústredenia prehru, keď podľahol Bohemians Praha 1905 vysoko 0:4.
14.7.ASTV | Záznam z prípravného zápasu proti Bohemians Praha 1905astvASTV vám prináša záznam z prípravného zápasu proti Bohemians Praha 1905 (0:4).
13.7.A-tím | AS Trenčín vstupuje do záverečnej fázy prípravy astnAS Trenčín čaká po troch prípravných stretnutiach letné sústredenie v Hornom Rakúsku. Tím vedený trénerom Ilijom Stolicom čaká ešte medzizástavka v Českej republike, kde si zmeria sily s českým prvoligistom Bohemians 1905 Praha. Vyvrcholením sústredenia bude zápas s tureckým veľkoklubom Galatasaray Instanbul.
13.7.A-tím | V nedeľu proti pražským BohemiansBOH - TRE 4:0, 0.kolo | astn foto: BohemiansNáš tím čaká už v nedeľu prvé prípravné stretnutie v rámci letného sústredenia. O 16.00 h vyzveme na Štadióne Ďolíček českého prvoligistu Bohemians Praha. Priamy prenos prinesie ASTV.
12.7.Klub | ŠKF Sereď farmou AS TrenčínastnKlub ŠKF Sereď bude v nasledujúcom ligovom ročníku pôsobiť ako farma AS Trenčín. Treťoligista bude mať na základe dohody o striedavom štarte možnosť využiť služby hráčov spod Čákovho hradu. V každom súťažnom zápase môžu piati hráči z tímu nikéligového mužstva AS Trenčín nastúpiť v drese treťoligového klubu z Podunajskej nížiny.
11.7.Fotogaléria | Tretie stretnutie prípravy proti FC ViOn Zlaté MoravceastnFotogaléria z prípravného zápasu proti FC ViOn Zlaté Moravce.
11.7.ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti FC ViOn Zlaté MoravceastvASTV vám prináša zostrih z prípravného stretnutia proti FC ViOn Zlaté Moravce (1:1).
11.7.A-tím | Gong odchádza spod Čákovho hraduastnHilary Gong opúšťa po roku AS Trenčín. Jeho kroky povedú do najvyššej poľskej Ekstraklasy, kde bude pôsobiť v tíme Widzew Lodž spoločne so Samuelom Kozlovským.
11.7.Fiala | Výsledok by mohol byť úplne inýastnV treťom prípravnom stretnutí sme zaznamenali remízu 1:1 s FC ViOn Zlaté Moravce. V zápase sa predstavilo mnoho nových mladých nádejí z našej This is my sen Academy. Medzi nimi aj Adrián Fiala, ktorý asistoval Ibrahimovi na jediný gól nášho tímu.
10.7.Hájovský | Musíme byť pokojnejší zakončeníastnNáš tím má za sebou už tretí zápas letnej prípravy, keď zaznamenal remízu s FC ViOn Zlaté Moravce 1:1. Najväčšiu hraciu minutáž dostal stále len osemnásťročný Tadeáš Hájovský. Ten počas zápasu ukázal silu v útoku, ale i pred vlastnou bránou.
10.7.Príprava | Remíza s druholigovým VionomTRE - ZMO 1:1, 0.kolo | astnNáš tím sa v ďalšom prípravnom stretnutí rozišiel zmierne s FC ViOn Zlaté Moravce po remíze 1:1. O jediný gól nášho tímu sa postaral Rahim Ibrahim.
10.7.ASTV | Záznam z prípravného zápasu proti FC ViOn Zlaté MoravceastvASTV vám prináša záznam z prípravného zápasu proti FC ViOn Zlaté Moravce (1:1).
9.7.A-tím | V Bánovciach vyzveme FC Vion Zlaté MoravceTRE - ZMO 1:1, 0.kolo | astnTím pod vedením trénera Iliju Stolicu čaká posledný zápas prípravy pred blížiacim sa letným sústredením. V stredu vycestujeme do neďalekých Bánoviec nad Bebravou, kde na mestskom štadióne vyzveme FC ViOn Zlaté Moravce. Zápas je naplánovaný na 18.00 h. Priamy prenos prinesie ASTV.
8.7.Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších zákrokov mesiaca májastnASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Zákrok mesiaca. Pozrite si päť najkrajších zákrokov za máj v podaní brankárov AS Trenčín. V nominácii sú Tobias Weldl (U12), Michal Viktorín (U17), Oliver Ďurík (U17), Alex Húdok (U19) a Vozinha (A-tím). Hlasovať môžete na klubovom facebookovom profile. Z hlasujúcich vyberieme jedného z fanúšikov našej hlavnej sociálnej siete, ktorý získa dve vstupenky na zápas Niké ligy.
8.7.Gól mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších gólov mesiaca májastnASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety gól mesiaca. Pozrite si päť najkrajších gólov mesiaca máj v podaní hráčov a hráčok AS Trenčín. V nominácii sú Alex Konečný (U14), Adam Hrušovský (U14), Rocco Baravelli (U16), Aliyu Adam (U19) a Sára Straková (ženy). Hlasovať môžete na klubovom facebookovom profile. Z hlasujúcich vyberieme jedného z fanúšikov našej hlavnej sociálnej siete, ktorý získa dve vstupenky na zápas Niké ligy.
6.7.Fanúšikovia | Začal sa predaj permanentiek, nová sezóna, nové benefityastnAS Trenčín spustil predaj permanentiek na novú sezónu 2024/2025. Tá bude pre náš klub a fanúšikov opäť o niečo výnimočnejšia. Po minuloročnom otvorení a skolaudovaní novej hlavnej tribúny, ktorú sme pokrstili víťazstvom v zápase proti MFK Dukla Banská Bystrica čaká náš klub ďalší míľnik. Na Štadióne Sihoť po roku opäť prebieha rekonštrukcia, avšak tentokrát pri výmene umelého trávnika za živý. Už teraz však vieme, že úvodné domáce stretnutia nebudeme môcť odohrať na našom štadióne a presunieme sa tak opäť do azylu. Futbal sa pod Čákov hrad opäť vráti až v septembri. Sezóna však stále bude pre klub výnimočná. Po niekoľkých rokoch sa už tradičná trenčianska „umelka“ zmení na živý trávnik, na ktorom nás čakajú ligové či pohárové stretnutia. Avšak, po dvoch rokoch sa na Štadión Sihoť opäť vráti aj Mládežnícka liga majstrov.
5.7.Klub | Úvodné kolá odohráme v azyle astnZ dôvodu zmeny licenčných podmienok pre štart v nasledujúcom ročníku Niké ligy odštartovali na Štadióne Sihoť práce na výmene umelej trávnatej plochy za prírodnú trávu. Rekonštrukcia hracej plochy odštartovala začiatkom júna a do prvého ligového kola nebude ihrisko k dispozícii. Z tohto dôvodu klub využije s najväčšou pravdepodobnosťou opäť raz zázemie štadióna v Myjave, kde odohrá prvé dve domáce ligové stretnutia.
4.7.Klub | Niké ligu čaká vzrušujúca jazda s Cuprou a TodosomastnDo novej sezóny 2024/2025 vstúpi Niké liga s novým automobilovým partnerom. Spolupráca Niké ligy so spoločnosťami CUPRA a Todos zahŕňa najbližšie 3 sezóny.
4.7.A-tím | Novou tvárou srbský brankár KatićastnNovým hráčom v kabíne prvého mužstva AS Trenčín sa stal srbský brankár Andrija Katič. Dvadsaťdvaročný srbský rodák sa upísal nášmu tímu na tri roky: "Pocity po podpise sú výborné, videl som práve štadión a už sa neviem dočkať na túto novú skúsenosť," povedal po podpise Katič.
4.7.Fotogaléria | Druhý zápas prípravy proti SK Sigma OlomoucastnFotogaléria z prípravného zápasu proti SK Sigma Olomouc (0:3).
4.7.ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti SK Sigma OlomoucastvASTV vám prináša zostrih z prípravného stretnutia proti SK Sigma Olomouc (0:3).
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa