Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

Vypisuju posledných 30 článkov.

24.6.Komunita | Máme za sebou 16. ročník charitatívneho podujatia Hviezdy deťomastnNajväčšie charitatívne podujatie svojho druhu na Slovensku "Hviezdy deťom" má za sebou ďalší úspešný ročník. Aj vďaka výťažku z aktuálneho roka budeme atakovať hranicu 350 000 €.
21.6.Hviezdy deťom | Hviezdy deťom s Chárom, Regendom, Farkašovou a ďalšímiastnPočas nasledujúceho víkendu nás čaká už šestnásty ročník charitatívneho podujatia Hviezdy deťom. Trenčín sa tak opäť rozžiari v znamení dobra a detského smiechu! Nedeľňajší štart obstará opäť beh so začiatkom o 11.00 h. Bežecká trať povedie od Štadióna Sihoť k Zimnému štadiónu Pavla Demitru cez Ul. M. Rázusa až späť k futbalovému stánku. V nasledujúcich riadkoch nájdete kompletný program a celý menoslov účastníkov podujatia. Nielen oni, ale aj vy ako návštevníci dávate akcii skutočný zmysel. Tešíme sa na vás!
20.6.A-tím | Media day pred štartom letnej prípravy astnPrípravu na nadchádzajúcu sezónu 2024/2025 odštartoval dnešným dňom aj náš tím. Prvý deň prípravy predstúpili pred kamery generálny manažér Róbert Rybníček, tréner Ilija Stolica, kapitán Damián Bariš a staronová tvár tímu Jakub Holúbek. Viac na klubovej ASTV.
20.6.A-tím | Prvý tím odštartoval prípravu na novú sezónuastnAS Trenčín odštartoval prípravu na nadchádzajúci ročník Niké ligy 2024/2025. Realizačnému tímu pod vedením trénera Iliju Stolicu sa na prvom tréningu hlásilo dvadsaťtri hráčov.
18.6.Klub | Ponúkame pracovnú pozíciu mládežníckeho fyzioterapeutaastnFutbalový klub AS Trenčín hľadá do svojho tímu skúseného a zapáleného fyzioterapeuta/fyzioterapeutku, ktorý sa bude venovať starostlivosti o našich mladých futbalistov.
17.6.A-tím | Mičuda odchádza do druhej českej najvyššej súťaže astnOdchovanec AS Trenčín Šimon Mičuda zamieril do druhej českej najvyššej súťaže.
16.6.A-tím | Tréner Stolica o predchádzajúcej sezóneastnTréner AS Trenčín Ilija Stolica prebral mužstvo po náročnej záchranárskej sezóne. Jeho úlohou bolo opäť vštiepiť Trenčínu ofenzívny a dominantný prejav, ktorý ho počas minulosti zdobil. V sezóne 2023/2024 s tímom zažil vrcholy i pády. Dnes je v polovici svojej cesty. Ako videl prvý rok svojho pôsobenia v AS Trenčín sa dočítate v nasledujúcich odstavcoch.
15.6.Hviezdy deťom | Pripravte sa na víkend plný zábavy, športu a dobraastnUž o necelý týždeň sa Trenčín rozžiari v znamení dobra a detského smiechu! V nedeľu 23. júna sa uskutoční už šestnásty ročník charitatívneho podujatia Hviezdy deťom, ktoré má za cieľ pomôcť tým, ktorí to najviac potrebujú. Nedeľňajší štart obstará beh so začiatkom o 11.00 h.
13.6.A-tím | Sláviček ostáva i naďalej pod Čákovým hradom astnOdchovanec našej This is my sen Academy a brankár nášho A-tímu Matúš Sláviček ostáva aj naďalej pod Čákovým hradom. S klubom sa dohodol na ročnej zmluve. "Som veľmi šťastný, že sme sa s klubom dohodli na pokračovaní," povedal po podpise stále len dvadsaťročný brankár.
12.6.ASTV | Zostrih z finálového zápasu československého poháraastvASTV vám prináša zostrih z finálového zápasu Československého pohára proti AC Sparta Praha (2:3).
8.6.Klub | Generálny manažér Rybníček o výmene trávnikaastnProces výmeny hracej plochy Štadióna Sihoť odštartoval v priebehu tohto týždňa. Počas nasledujúcich mesiacov nahradí dožívajúcu "umelku" nová prírodná tráva. Klub tak naplní licenčné podmienky pre štart v nadchádzajúcom ročníku našej najvyššej futbalovej súťaže.
5.6.Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších zákrokov mesiaca aprílastnASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Zákrok mesiaca. Pozrite si päť najkrajších zákrokov za apríl v podaní brankárov AS Trenčín. V nominácii sú Marek Jurák (U15), Thomas Minárech (U16), Oliver Ďurík (U17), Alex Húdok (U19) a Vozinha (A-tím). Hlasovať môžete na klubovom facebookovom profile. Z hlasujúcich vyberieme jedného z fanúšikov našej hlavnej sociálnej siete, ktorý získa dve vstupenky na zápas Niké ligy.
5.6.Gól mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších gólov mesiaca aprílastnASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety gól mesiaca. Pozrite si päť najkrajších gólov mesiaca apríl v podaní hráčov a hráčok AS Trenčín. V nominácii sú Oliver Rakovan (U15), Peter Beňadik (U17), Tobias Čulen (U19), Sára Straková (ženy) a Njegoš Kupusovič (A-tím). Hlasovať môžete na klubovom facebookovom profile. Z hlasujúcich vyberieme jedného z fanúšikov našej hlavnej sociálnej siete, ktorý získa dve vstupenky na zápas Niké ligy.
5.6.Hviezdy deťom | Urobme svet detí o niečo krajší, prihlasovanie na charitatívny beh spustenéastnNajväčšie charitatívne podujatie svojho druhu na Slovensku "Hviezdy deťom" sa uskutoční aj v tomto roku. Tentokrát sa však vráti na miesto, kde celá táto myšlienka odštartovala, na Štadión Sihoť. Vidíme sa 23. júna.
4.6.ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FK Pohronie astvASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FK Pohronie (2:0).
4.6.Akadémia | Bronzová priečka U14 na medzinárodnom turnajiastnNáš tím do štrnásť rokov sa koncom mája predstavil na kvalitne obsadenom medzinárodnom turnaji v Kroměříži. Spomedzi dvadsaťštyri tímov obsadili výbornú bronzovú priečku. "Som hrdý na tento tím, ako sa v tieto dni prezentoval. Ukázal, že je tu potenciál, kvalita, tímová chémia ale aj rodičovský záujem a podpora," povedal tréner Švajka.
3.6.Komunita | Futbal v meste sa uskutoční 8. júna v Trenčíne astnNiké liga pokračuje aj tento rok s akciou Futbal v meste. Semifinálové turnaje sa uskutočnia v ôsmich slovenských mestách, ku ktorým patrí aj Trenčín. Naše mesto bude túto akciu organizovať v spolupráci s hlavnými partnermi podujatia v sobotu 8. júna priamo na Mierovom námestí. Predchádzajúci ročník ovládli práve naši "Trenčianski Avengers".
1.6.A-tím | Ďalší mládežník s prvou zmluvou v AS Trenčín astnOdchovanec akadémie AS Trenčín Daniel Prekop podpísal svoj premiérový profesionálny kontrakt. Svojmu materskému klubu sa upísal na tri roky. This is my sen Academy vychovala už množstvo hráčov, ktorí prešli mládežníckymi kategóriami až do prvého mužstva. Prekop tak doplní mená ako Artur Gajdoš, Lukáš Skovajsa, Damián Bariš alebo Tadeáš Hájovský.
31.5.A-tím | Holúbek sa vracia pod Čákov hradastnOdchovanec klubovej akadémie Jakub Holúbek sa vracia do AS Trenčín. Tridsaťtriročný univerzál prichádza so skúsenosťami z najvyššej poľskej a slovenskej súťaže. Klubu sa upísal na jeden rok s opciou.
30.5.Sieň slávy | Zomrel člen SSTnF Dušan ČikelastnVo veku 94 rokov zomrel 25. mája člen Siene slávy trenčianskeho futbalu Dušan Čikel, ktorý svoj nesporný športový talent začal rozvíjať na futbalovom ihrisku v Beckove. Po absolvovaní strednej školy viedli jeho kroky do Slovenských bavlnárskych závodov v Trenčíne, kde popri práci účtovníka strieľal góly za Sokol SBZ, Danubius Trenčín a Zlatovce.
30.5.A-tím | Kapitán Bariš zostáva naďalej v drese AS TrenčínastnJedným z lídrov AS Trenčín v nadchádzajúcej sezóne Niké ligy bude aj aktuálny kapitán mužstva Damián Bariš. Dvadsaťdeväťročný odchovanec klubovej akadémie podpísal nový ročný kontrakt. Defenzívny stredopoliar bol v minulej sezóne jedným z najvyťaženejších ligových futbalistov. Zásluhou 2719 odohraných minút sa zaradil na záver prvej desiatky štatistického hodnotenia najvyššej domácej súťaže.
29.5.A-tím | Húdok s novým dvojročným kontraktomastnĎalším odchovancom našej This is my sen Academy, ktorý spojil svoju budúcnosť s AS Trenčín sa stal Alex Húdok. Talentovaný brankár uzavrel s klubom kontrakt do konca sezóny 2025/2026. Jeden z najtalentovanejších brankárov je dlhodobo členom mládežníckej reprezentácie Slovenska. Osemnásťročný mladík si na svoje konto v aktuálnom ročníku pripísal majstrovský titul v kategórií U19 a na jeseň ho čaká premiéra v mládežníckej Lige majstrov.
28.5.Hviezdy deťom | 16. ročník podujatia s návratom na Štadión SihoťastnNajväčšie charitatívne podujatie svojho druhu na Slovensku "Hviezdy deťom" sa uskutoční aj v tomto roku. Tentokrát sa však vráti na miesto, kde celá táto myšlienka odštartovala, na Štadión Sihoť. Súčasťou šestnásteho ročníka bude opäť charitatívny beh s osobnosťami. Chceš dať gól Samuelovi Hlavajovi, či zabehať si s Arturom Gajdošom a Pavlom Regendom? Tak si na 23. jún zapíš Hviezdy deťom!
28.5.ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti MFK Zemplín Michalovce astvASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti MFK Zemplín Michalovce (6:1).
27.5.Klub | Štartuje proces výmeny hracej plochy Štadióna SihoťastnProces výmeny hracej plochy Štadióna Sihoť sa dostáva do realizačnej fázy. Počas nasledujúcich mesiacov nahradí dožívajúci umelý trávnik nová prírodná tráva. Klub tak naplní licenčné podmienky pre štart v nadchádzajúcom ročníku Niké ligy.
25.5.A-tím | Pätica hráčov končí v AS TrenčínastnPred štartom prípravy na nový ročník najvyššej slovenskej súťaže nastávajú v tíme trénera Iliju Stolicu viaceré zmeny. Už dnes je známy odchod pätice hráčov. V budúcej sezóne nebudú obliekať dres nášho klubu Michal Kukučka, Lucas Demitra, Njegoš Kupusovič, Alden Šuvalija a Jesse Akila. Všetkým piatim hráčom vypršal kontrakt s klubom.
22.5.A-tím | Skovajsa s novým dvojročným kontraktomastnLukáš Skovajsa si pod Čákovým hradom prešiel všetkými mládežníckymi kategóriami. Rodák zo Zamaroviec bol ako hráč prítomný pri oboch ligových tituloch i pohárových triumfoch AS Trenčín. Po trojročnej anabáze v zahraničí sa do svojho materského klubu pred sezónou 2023/2024 vrátil. Tridsaťročný defenzívny univerzál si v červenobielych farbách pripísal 185 ligových štartov, ku ktorým pridal 19 zápasov v Slovenskom pohári. Dnes je zrejmé, že tieto čísla nebudú jeho konečné. Skovajsa predĺžil spoluprácu s našim tímom o ďalšie dva roky.
22.5.Niké liga | Kmeť a Bondarenko lídrami ligy v minutáži a presnosti prihrávokastnUplynulá sezóna priniesla nielen zvrat v športovej výkonnosti prvého mužstva AS Trenčín. Hoci tím postihla výsledková kríza, ktorá nás stála miestenku v prvej šestke, viacero individualít sa dostalo medzi najlepších hráčov Niké ligy.
21.5.ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC DAC 1904 Dunajská StredaastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC DAC 1904 Dunajská Streda (7:1).
19.5.Akadémia | Devätnástka s majstrovským titulomastnNáš tím do devätnásť rokov sa stal Majstrom Slovenska v sezóne 2023/2024. Zverenci trénera Mareka Ďanovského si svoj majstrovský triumf zabezpečili už tri kolá pred vyvrcholením ligy staršieho dorastu. Náš klub tak po dvoch rokoch opäť okúsi Mládežnícku ligu majstrov.
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa