Archív článkov

20072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

Vypisuju posledných 30 článkov.

9.12.Kozlovský | Chýbajú nám góly a pokoj pri zakončeníDST - TRE, 17.kolo | astnNáš tím pod taktovkou trénera Iliju Stolicu čaká ďalšie stretnutie na súperovej pôde. V 17. kole vycestujeme na Žitný ostrov, kde nás vyzve domáci FC DAC 1904 Dunajská Streda. Úvodný výkop stretnutia, ktoré povedie z pozície hlavného arbitra Michal Smolák, je naplánovaný na nedeľu o 17.30. Priamy prenos prinesie TV Dajto.
8.12.Komunita | Víťazstvo z MikulAS Cupu po siedmykrát pre Hodžovú astnAS Trenčín pripravil pre žiakov prvého stupňa základných škôl už jedenásty ročník mikulášskeho futbalového turnaja. V mestskej športovej hale na Sihoti sa stretlo sedem školských výberov z Trenčína a okolia. Víťazstvo z tradičného MikulAS Cupu putovalo už po siedmykrát do rúk základnej školy Hodžova, ktorá v dramatickom finále zdolala základnú školu Bezručova 4:3. Bronzovú priečku obsadila základná škola Novomeského.
7.12.Gól mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších gólov za mesiac novemberastnASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Gól mesiaca v ročníku 2023/2024. Pozrite si päť najkrajších gólov za november v podaní strelcov AS Trenčín. V nominácii sú Oliver Rakovan (U15), Timotej Gavenda (U16), Teodor Skoršepa (U17), Tadeáš Hájovský (U19) a Elisa Kunková (ženy). O víťazovi rozhodnú vaše hlasy na klubovom profile na Facebooku. Z hlasujúcich vyberieme jedného z fanúšikov našej hlavnej sociálnej siete, ktorý získa dve vstupenky na zápas Niké ligy.
7.12.Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších zákrokov mesiaca novemberastnASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Zákrok mesiaca. Pozrite si päť najkrajších zákrokov za november v podaní brankárov AS Trenčín. V nominácii sú Tobias Weldl (U12), Dominik Doktor (U13), Marek Jurák (U15), Alex Húdok (U19) a Michal Kukučka (A-tím). Hlasovať môžete na klubovom facebookovom profile. Z hlasujúcich vyberieme jedného z fanúšikov našej hlavnej sociálnej siete, ktorý získa dve vstupenky na zápas Niké ligy.
5.12.ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti MFK Dukla Banská Bystrica astvASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti MFK Dukla Banská Bystrica.
5.12.Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FK Železiarne PodbrezováastnFotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 16. kola Niké ligy proti FK Železiarne Podbrezová (1:2).
3.12.ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti FK Železiarne PodbrezováastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Niké ligy proti FK Železiarne Podbrezová.
3.12.Bariš | Bol to pre nás ťažký zápas, hrali sme o veľaastnTím okolo kapitána Damiána Bariša odohral ďalší zápas bez plného bodového zisku. Na domácom trávniku sme vyzvali v nepriaznivých podmienkach FK Železiarne Podbrezová, ktorým sme napokon podľahli tesne 1:2. Bojovný výkon z druhého polčasu však nestačil na výhru, na čo apeloval aj kapitán Damián Bariš.
3.12.ASTV | Tlačová konferencia po šestnástom zápase Niké ligy proti FK Železiarne PodbrezováTRE - POB 1:2, 16.kolo | astnASTV vám prináša tlačovú konferenciu po šestnástom zápase Niké ligy proti FK Železiarne Podbrezová.
2.12.Niké liga | Prehra na domácom ihrisku proti PodbrezovejTRE - POB 1:2, 16.kolo | astnZverenci trénera Iliju Stolicu prehrali v zápase 16. kola Niké ligy doma proti FK Železiarne Podbrezová 1:2 (0:2). Náš gól strelil Hilary Gong.
1.12.Ibrahim | Máme pred sebou veľmi kvalitný zápasTRE - POB 1:2, 16.kolo | astnNaše mužstvo spod Čákovho hradu čaká už tento víkend ďalšie domáce stretnutie. V 16. kole Niké ligy privítame na štadióne Sihoť tím FK Železiarne Podbrezová. Úvodný výkop stretnutia je naplánovaný na sobotu o 15.00 h. Z pozície hlavného arbitra ho povedie Peter Ziemba.
30.11.Akadémia | Gatorade hráčom mesiaca Šimon Huboňa astnGatorade hráčom mesiaca mládežníckej akadémie AS Trenčín sa stal Šimon Huboňa z tímu do pätnásť rokov. Nádejný obranca si rovnako ako všetci jeho predchodcovia vyskúšal tréningovú jednotku s prvým tímom AS Trenčín. V úspešnom projekte sme ocenili už takmer stovku hráčov a hráčok z našej This is my sen Academy.
29.11.ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FK Pohronie astvASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FK Pohronie.
25.11.ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK RužomberokastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Ružomberok.
25.11.Kukučka | Vedeli sme, že nás čaká bojovný zápasastnV bráne nášho mužstva sa po dlhšom čase predstavil Michal Kukučka. Stále len dvadsaťjeden ročný brankár čelil niekoľkým nebezpečným strelám a šanciam domáceho celku. Napokon inkasoval len raz, avšak aj tento jediný presný zásah stačil k výhre domáceho Ružomberka.
25.11.Bariš | Nemáme šťastie v zakončení astnTím okolo kapitána Damiána Bariša odohral ďalší zápas bez plného bodového zisku. Táto negatívna séria sa natiahla už na šesť zápasov v rade. Naše mužstvo aj napriek prevahe na lopte a niekoľkým gólovým šanciam opäť pohorelo v zakončení. Do konca tejto časti sezóny ostávajú ešte tri stretnutia, body z nich budú dôležité, na čo apeloval aj náš kapitán.
25.11.ASTV | Tlačová konferencia po pätnástom zápase Niké ligy proti MFK RužomberokRUZ - TRE 1:0, 15.kolo | astnASTV vám prináša tlačovú konferenciu po pätnástom zápase Niké ligy proti MFK Ružomberok.
24.11.Niké liga | Tretí zápas v rade bez gólu, tentoraz aj bez boduRUZ - TRE 1:0, 15.kolo | astnZverenci trénera Iliju Stolicu zaznamenali v 15. kole Niké ligy prehru proti MFK Ružomberok. Tretí zápas v rade sme zostali bez streleného gólu a po dvoch remízach aj bez bodu.
23.11.Bondarenko | Sme pripravení na najbližšie stretnutie a zároveň pripravení zvíťaziťRUZ - TRE 1:0, 15.kolo | astnTím pod taktovkou trénera Iliju Stolicu čaká po reprezentačnej prestávke návrat do ligového kolotoča. V 15. kole Niké ligy vycestujeme pod Čebrať, kde nás privíta domáci MFK Ružomberok. Stretnutie, ktoré má svoj oficiálny začiatok naplánovaný na piatok o 17.30 h, povedie z pozície hlavného arbitra Ivan Kružliak. Priamy prenos prinesie Nova Sport 1.
23.11.Akadémia | Otvorený brankársky tréning s trénermi AS TrenčínastnAS Trenčín pripravil v polovici novembra ďalší otvorený tréning pre všetkých mladých brankárov nepatriacich pod krídla našej akadémie. Na ihrisku This is my sen Academy sa uskutočnila špeciálna brankárska tréningová jednotka. Zúčastnených nádejných brankárov viedli tréneri našej This is my sen Academy Ondrej Bednár, Michal Chrenka a Erik Feriančik. Tento brankársky event nebol prvým a ani posledným projektom našej AS Trenčín Goalkeeper Academy.
17.11.A-tím | Samuel Bagín s novým kontraktom astnĎalším hráčom, ktorý sa rozhodol spojiť svoju budúcnosť s AS Trenčín, sa stal Samuel Bagín. Odchovanec našej This is my sen Academy podpísal nový 3 a pol ročný kontrakt. Stále len devätnásťročný obranca by mal tvoriť torzo nášho mladého tímu.
16.11.Komunita | Hviezdy deťom priniesli viac ako 30 000 €, prekročili sme hranicu 300 000 €astnPätnásty ročník charitatívneho podujatia Hviezdy deťom priniesol výťažok vo výške 30 200 €. Stal sa tak jedným z najúspešnejších v histórii. Klub AS Trenčín vďaka podpore partnerov, mnohých osobností športového a spoločenského života venoval prostredníctvom tohto projektu na charitatívne účely už 316 691 €.
15.11.Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších zákrokov mesiaca októberastnASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Zákrok mesiaca. Pozrite si päť najkrajších zákrokov za október v podaní brankárov AS Trenčín. V nominácii sú Tobias Weldl (U12), MArek Jurák (U15), Michal Viktorín (U17), Alex Húdok (U19) a Vozinha (A-tím). Hlasovať môžete na klubovom facebookovom profile. Z hlasujúcich vyberieme jedného z fanúšikov našej hlavnej sociálnej siete, ktorý získa dve vstupenky na zápas Niké ligy.
15.11.Gól mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších gólov za mesiac októberastnASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Gól mesiaca v ročníku 2023/2024. Pozrite si päť najkrajších gólov za október v podaní strelcov AS Trenčín. V nominácii sú Timotej Gavenda (U16), Teodor Skoršepa (U17), Nikolas Brandis (U19), Sára Straková (ženy) a Eynel Soares (A-tím). O víťazovi rozhodnú vaše hlasy na klubovom profile na Facebooku. Z hlasujúcich vyberieme jedného z fanúšikov našej hlavnej sociálnej siete, ktorý získa dve vstupenky na zápas Niké ligy.
14.11.Fanúšikovia | Vstupenky na Podbrezovú v predajiastnUž dnes si môžete kúpiť vstupenky na ďalší domáci zápas AS Trenčín v Niké lige. Náš tím privíta na Štadióne Sihoť FK Železiarne Podbrezová. So železiarmi sme sa stretli v 5. kole aktuálneho ročníka. Zo Zelpo arény sme si napokon odniesli bod po remíze 2:2, ktorá bola prvou v ligovom ročníku 2023/2024. Veríme, že náš tím s diváckou podporou na tribúnach získa po dlhšej sérií zakopnutí na domácej pôde opäť tri body. Výkop odvetného zápasu je naplánovaný na sobotu 2. decembra o 15.00 h.
13.11.Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti MŠK ŽilinaastnFotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 14. kola Niké ligy proti MŠK Žilina (0:0).
13.11.Akadémia | Čaká nás ďalší otvorený tréning s trénermi a brankármi AS TrenčínastnAS Trenčín pripravil pre všetkých mladých brankárov nepatriacich pod krídla našej akadémie ďalší zo série otvorených tréningov. Uskutoční sa vo štvrtok 16. novembra na ihrisku This is my sen Academy.
11.11.ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti MŠK ŽilinaastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Niké ligy proti MŠK Žilina.
11.11.Hollý | Výsledok nás netešíastnNáš tím sa v 14. kole Niké ligy predstavil na domácom trávniku. V Považskom derby sme zaznamenali bezgólovú remízu s celkom MŠK Žilina. Do zápasu zasiahol po striedaní v prvom polčase Dominik Hollý. Jeho prvá obrovská príležitosť prišla okamžite po nástupe na ihrisko. Naše gólové tutovky však ostali aj v tomto stretnutí opäť nepremenené.
11.11.ASTV | Tlačová konferencia po štrnástom zápase Niké ligy proti MŠK ŽilinaTRE - ZIL 0:0, 14.kolo | astnASTV vám prináša tlačovú konferenciu po štrnástom zápase Niké ligy proti MŠK Žilina.
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco
×
Dnes v 17:30 |
DAC 1904 Dunajská Streda
AS Trenčín