Archív článkov

2007200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

Vypisuju posledných 30 článkov.

23.5.Kadák | Dúfam, že potešíme našich fanúšikovastnUž tento utorok čaká náš tím prvý zápas v play-off o postup do Európskej konferenčnej ligy UEFA. Zverenci trénera Juraja Ančica sa predstavia na ihrisku MŠK Žilina. Výkop stretnutia je naplánovaný na o 18.00 h a z pozície hlavného rozhodcu ho povedie Michal Smolák.
23.5.A-tím | Kadák a Azango medzi osobnosťami Fortuna ligyastnJakub Kadák a Philip Azango sa zaradili medzi najväčšie osobnosti aktuálneho ročníka Fortuna ligy. Najmä náš odchovanec bol jednou z ústredných postáv slávnostného večera, ktorý tradične nesie pomenovanie Jedenástka sezóny Fortuna ligy.
23.5.Lavrinčík | Inkasovali sme zo štandardnej situácie, čo by sa nemalo stávaťastnTím Juraja Ančica sa s nadstavbou Fortuna ligy rozlúčil remízou proti Michalovciam (2:2). Hoci nezískal vytúžené tri body, natiahol sériu bez prehry na deväť stretnutí. Po strate bodov v úvodnom kole práve skončenej časti sezóny ďalších sedem zápasov vyhrali a dva remizovali. Už v utorok ho čaká prvé kolo play-off o postup do Európskej konferenčnej ligy UEFA.
22.5.Fotogaléria | Zápas Fortuna ligy proti MFK Zemplín MichalovceastnFotogaléria zo zápasu 10. kola nadstavby Fortuna ligy proti MFK Zemplín Michalovce (2:2).
22.5.ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti MFK Zemplín MichalovceastvASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 10. kola skupiny o udržanie sa vo Fortuna lige proti MFK Zemplín Michalovce (2:2).
22.5.ASTV | Tlačová konferencia po zápase Fortuna ligy proti MFK Zemplín MichalovceTRE - MIC 2:2, 32.kolo | astvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti MFK Zemplín Michalovce (2:2).
21.5.FL | Na záver nadstavby remíza proti MichalovciamTRE - MIC 2:2, 32.kolo | tasrZverenci trénera Juraja Ančica remizovali v zápase záverečného kola nadstavby Fortuna ligy doma proti MFK Zemplín Michalovce 2:2. Naše góly strelili Njegoš Kupusovič a Eynel Soares. Po prehre v úvodnom kole nadstavby sme ďalších sedem zápasov vyhrali a dva remizovali.
21.5.Fanúšikovia | Najaktívnejších z vernostného programu My sme Trenčania ocenímeastnUž dnes odohráme posledný domáci zápas aktuálneho ročníka Fortuna ligy. Preto sme vás už dávnejšie upozornili na možnosti, ktoré máte pri dočerpaní vášho kreditu na karte vernostného programu pre bezhotovostné platby v bufetoch, v automatoch a vo fanshope Štadióna Sihoť.
20.5.Lavrinčík | Zápas proti Michalovciam nemôžeme podceniťastnNáš tím spod Čákovho hradu čaká už túto sobotu posledný zápas nadstavbovej časti Fortuna ligy. Na domácom trávniku Štadióna Sihoť privítame MFK Zemplín Michalovce. Úvodný hvizd stretnutia zaznie z píšťalky hlavného arbitra Igora Valenta o 17.00 h.
20.5.Fanúšikovia | Zaži play-off proti Žiline za 3 €astnV utorok čaká náš tím prvý zápas v play-off o postup do Európskej konferenčnej ligy UEFA. Zverenci trénera Juraja Ančica sa predstavia na ihrisku MŠK Žilina. Výkop stretnutia je o 18.00 h. Klub AS Trenčín zorganizoval výjazd pre fanúšikov na tento dôležitý zápas.
20.5.Fanúšikovia | Na zápase proti Michalovciam bude Wolt fanzónaastnPočas záverečného domáceho zápasu aktuálneho ročníka Fortuna ligy vám s podporou spoločnosti Wolt prinesieme fanzónu. Nájdete ju pri klubovom fanshope za Južnou tribúnou Štadióna Sihoť. Začíname o 15.00 h. Čo všetko vás čaká?
19.5.Fanúšikovia | V pondelok sa začal predaj permanentiek na novú sezónuastnAS Trenčín odštartoval v pondelok 23. mája predaj permanentných vstupeniek na sezónu 2022/2023. Všetky potrebné informácie nájdete v nasledujúcich riadkoch.
18.5.TiMS | Máme za sebou ďalší vydarený otvorený tréning pre mladých brankárovastnAS Trenčín pripravil pre všetkých mladých brankárov nepatriacich pod krídla našej akadémie otvorený tréning. Uskutočnil sa na hlavnom ihrisku Štadióna Sihoť.
18.5.Fanúšikovia | Návod ako naložiť s kreditom vo vernostnom programe po skončení sezónyastnUž počas nasledujúceho víkendu odohráme posledný domáci zápas aktuálneho ročníka Fortuna ligy. Preto by sme vás radi upozornili na možnosti, ktoré máte pri dočerpaní vášho kreditu na karte pre bezhotovostné platby v bufetoch, automatoch a vo fanshope Štadióna Sihoť.
16.5.Fanúšikovia | Vstupenky na Michalovce v predajiastnPrinášame vám informácie o predaji vstupeniek na posledný zápas nadstavby Fortuna ligy proti MFK Zemplín Michalovce. Stretnutie 10. kola druhej časti najvyššej slovenskej súťaže odohráme v sobotu 21. mája na domácom Štadióne Sihoť s výkopom o 17.00 h.
15.5.Tučný | Cieľom však bolo dobre sa pripraviť na barážastnUž pred úvodným hvizdom zápasu na ihrisku skúšaného FK Senica bolo rozhodnuté, že tím Juraja Ančica bude hrať play-off o účasť v Európskej konferenčnej lige UEFA. Napriek tomu sme nič nenechali na náhodu a mladý domáci tím sme trpezlivou hrou v závere prvého polčasu zlomili. Výraznou mierou k tomu pomohol gólom a prihrávkou Adam Tučný.
15.5.ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti FK SenicaastvASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 9. kola skupiny o udržanie sa vo Fortuna lige proti FK Senica (3:0).
14.5.ASTV | Tlačová konferencia po zápase Fortuna ligy proti FK SenicaSEN - TRE 0:3, 31.kolo | astvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti FK Senica (3:0).
14.5.FL | Účasť v play-off potvrdená víťazstvom proti SeniciSEN - TRE 0:3, 31.kolo | tasrZverenci trénera Juraja Ančica vyhrali v predposlednom kole nadstavby Fortuna ligy na ihrisku FK Senica 3:0 (3:0). Naše góly strelili Adam Tučný, Njegoš Kupusovič a Philip Azango. Už pred zápasom bolo rozhodnuté, že náš tíme sa na záver sezóny predstaví v play-off o postup do Európskej konferenčnej ligy UEFA.
12.5.Iliev | Každý vie, aké úlohy musí plniťSEN - TRE 0:3, 31.kolo | astnZverencov trénera Juraja Ančica čaká predposledné kolo fortunaligovej sezóny. V ňom sa predstavíme na pôde desiateho tímu tabuľky skupiny o udržanie sa v najvyššej súťaži FK Senica. Úvodný hvizd stretnutia zaznie z píšťalky hlavného rozhodcu Lukáša Dzivjaka o 17.00 h.
10.5.Florbal | Naši žiaci ovládli skvele obsadený Prague Floorball CupastnFlorbalisti AS Trenčín sa vôbec ako prvý slovenský tím stali víťazom skvele obsadeného turnaja Prague Floorball Cup. Zverenci trénerov Petra Klapitu a Patrika Meliša ovládli chlapčenskú kategóriu hráčov ročník narodenia 2008 a mladší. V dramatickom finálovom zápase zdolali rovesníkov z jednej z najúspešnejších českých akadémií Tatran Střešovice.
10.5.Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť marcových zákrokov mesiacaastnASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety „Zákrok mesiaca“. Pozrite si päť najkrajších zákrokov za marec v podaní brankárov AS Trenčín. V nominácii sú Michal Viktorín, Milan Géci, Oliver Lapoš, a dvakrát Michal Kukučka. Hlasovať môžete na klubovom facebookovom profile.
9.5.Coffee Sheep Halftime | Pirinen uzavrel Národný kvíz útokom na prvú priečkuastnASTV uzatvára tretiu sériu krátkych videí s nefutbalovou tematikou. Po programoch „Jedna otázka“ a „3x12 sekúnd“ finišuje „Národný kvíz“. Desať hráčov z kabíny prvého mužstva odpovedalo na desať otázok. Ako posledný zaútočil na celkové víťazstvo Juha Pirinen reprezentujúci Fínsko. Na víťaza Lazara Stojsavljeviča však stratil v konečnom účtovaní jeden bod a spoločne so Samuelom Lavrinčíkom obsadil druhú priečku. Halftime vám prinášame vďaka podpore prvej trenčianskej pražiarne kávy Coffee Sheep.
5.5.Bedminton | Skvelý koniec a začiatok mesiaca mladých bedmintonistovastnBedmintonisti AS Trenčín majú za sebou vydarený záver uplynulého mesiaca. Júlia Vojtíšková získala striebornú medailu v mixe na kvalifikácii U15 v Púchove, Ján Ďurik bronzovú vo štvorhre na Grand Prix U11 kategórie A v Dolnom Kubíne a Matyáš Šulek zlatú vo štvorhre na Grand Prix U15 kategórie A v Prešove.
5.5.Gól mesiaca | Matúš Kmeť strelcom gólu mesiaca marecastnTradične reprezentatívne zložená komisia rozhodla o marcovom víťazovi ankety „This is my sen Gól mesiaca“. Mládežnícky tréner Martin Fabuš, Michal Kukučka, Peter Čögley, Gino van Kessel, finalistka Miss Slovensko 2015 a športová moderátorka Simona Leskovská rozdelili svoje hlasy tak, že trofej získal hráč prvého tímu Matúš Kmeť.
4.5.TiMS | Nábor do prípraviek AS Trenčín objektívom kamery ASTVastnASTV vám prináša návrat k náboru dievčat a chlapcov do prípraviek AS Trenčín. Po poklese spred dvoch rokov opäť rastie. Pokiaľ pred rokom prišlo na nábor do najmladších družstiev nášho klubu takmer osemdesiat detí, tento rok sme prekročili hranicu deväťdesiat detí. V prípade, že sa vám nepodarilo prísť na nábor, alebo ušiel vašej pozornosti, kontaktujte šéftrénera prípraviek Miroslava Karasa (0918 701 204).
2.5.Tučný | Dúfam, že do konca sezóny tímu ešte pomôžemastnPo dlhšom čase si miesto v zostave nášho fortunaligového tímu našiel Adam Tučný. V ostatných dvoch stretnutiach odohral vždy aspoň šesťdesiat minút a prejavilo sa to aj na jeho produktivite.
2.5.Fotogaléria | Zápas Fortuna ligy proti MFK Tatran Liptovský MikulášastnFotogaléria zo zápasu 8. kola nadstavby Fortuna ligy proti MFK Tatran Liptovský Mikuláš (5:2).
1.5.Kupusovič | Dostal som príležitosť a som za to rádastnŠesť víťazstiev a jedna remíza je bilancia tímu Juraja Ančica v uplynulých siedmich ligových kolách. K bodovému zisku sa pripája aj skvelá strelecká potencia s priemerom tri góly na zápas. Najaktívnejším zakončovateľom za toto obdobie je Njegoš Kupusovič, ktorý sa zásluhou sobotného hetriku dostal na métu piatich presných zásahov.
1.5.ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti MFK Tatran Liptovský MikulášastvASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 8. kola skupiny o udržanie sa vo Fortuna lige proti MFK Tatran Liptovský Mikuláš (5:2).
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa higa  agel