Archív článkov

2007200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

Vypisuju posledných 30 článkov.

21.1.TiMS | Gatorade hráčom mesiaca Rocco Baravelliastn„Gatorade Mládežnícky hráč mesiaca“ sa stal Rocco Baravelli. V úspešnom projekte sme odmenili už takmer stovku hráčov a hráčok z našej This is my sen Academy. Vďaka podpore partnerov Pepsi a ES Sports pokračujeme v oceňovaní najtalentovanejších a najpracovitejších futbalistov a futbalistiek aj počas sezóny 2021/2022.
20.1.Fanúšikovia | Kedy a kde si môžete prevziať benefity z očkovacej kampaneastnV poslednom mesiaci minulého roka sa klub AS Trenčín prihlásil k podpore očkovania a boju s pandémiou koronavírusu. Oslovili sme najzraniteľnejšiu skupinu a časť aktivity sme spoločne s našimi partnermi zamerali na lekárov, ktorí sú už dlho pod veľkým tlakom.
20.1.Coffee Sheep Halftime | Kukučka pri jednej z otázok dostal pod tlakastnASTV vám na prelome rokov prináša už tretiu sériu krátkych videí s nefutbalovou tématikou. Po programoch „Jedna otázka“ a „3x12 sekúnd“ tu je „Národný kvíz“. Desať hráčov z kabíny prvého mužstva odpovedalo na desať otázok. Ako piaty sa do horúceho kresla posadil Michal Kukučka reprezentujúci Slovensko. Podarilo sa mu zosadiť Eduvieho Ikobu z prvej priečky? Pri ktorej z otázok sa dostal pod tlak? Halftime vám prinášame vďaka podpore prvej trenčianskej pražiarne kávy Coffee Sheep.
19.1.Pirinen | Náročná zimná príprava nás neospravedlňujeastvPo víťazstve proti Sigme Olomouc čakali naši fanúšikovia trojbodový zápis aj v druhom vystúpení tímu Juraja Ančica v rámci zimnej Tipsport ligy. V zápase proti MFK Vyškov sa však zrodila remíza (1:1). Na našom mužstve bolo cítiť nielen náročný zápas proti Hanákom, ale aj dvojfázový tréning, ktorý mali hráči naordinovaní deň pred zápasom.
19.1.Fotogaléria | Zápas Tipsport ligy proti VyškovuastnFotogaléria zo zápasu zimnej Tipsport ligy proti MFK Vyškov (1:1).
19.1.ASTV | Zostrih zo zápasu Tipsport ligy proti VyškovuastvASTV vám prináša zostrih zo stretnutia zimnej Tipsport ligy 2022 proti MFK Vyškov (1:1), zdroj Tipsport TV.
18.1.Ančic | Našej hre chýbalo väčšie tempoTRE - VYS 1:1, 0.kolo | astvASTV vám prináša rozhovor s trénerom Jurajom Ančicom po zápase zimnej Tipsport ligy proti MFK Vyškov (1:1).
18.1.Príprava | V druhom zápase Tipsport ligy remíza proti VyškovuTRE - VYS 1:1, 0.kolo | astnZverenci trénera Juraja Ančica remizovali v zápase zimnej Tipsport ligy s českým druholigovým MFK Vyškov 1:1 (0:0). Náš gól strelil Ahmad Ghali.
18.1.Príprava | Dnes doma proti Vyškovu v druhom zápase Tipsport ligyTRE - VYS 1:1, 0.kolo | astnZverencov trénera Juraja Ančica čaká druhé vystúpenie v rámci zimnej Tipsport ligy. Po trojbodovom zápise proti Sigme Olomouc privítame na domácom trávniku Štadióna Sihoť druholigový MFK Vyškov. Výkop zápasu je naplánovaný na 18.00 h. Sledovať ho môžete naživo na štadióne alebo v priamom prenose Tipsport TV.
17.1.Coffee Sheep Halftime | Madu vie koľko ľudí žije v Trenčíne, ale Pelého civilné meno nespoznalastnASTV vám na prelome rokov prináša už tretiu sériu krátkych videí s nefutbalovou tématikou. Po programoch „Jedna otázka“ a „3x12 sekúnd“ tu je „Národný kvíz“. Desať hráčov z kabíny prvého mužstva odpovedalo na desať otázok. Ako štvrtý sa do horúceho kresla posadil Kingsley Madu reprezentujúci Nigériu. Podarilo sa mu zosadiť Eduvieho Ikobu z prvej priečky? Halftime vám prinášame vďaka podpore prvej trenčianskej pražiarne kávy Coffee Sheep.
15.1.Fotogaléria | Zápas Tipsport ligy proti OlomoucuastnFotogaléria zo zápasu zimnej Tipsport ligy proti SK Sigma Olomouc (1:0).
14.1.ASTV | Tréner Ančic, Jendrišek a Mičuda po zápase Tipsport ligy proti Sigme OlomoucTRE - OLO 1:0, 0.kolo | astvASTV vám prináša rozhovory s trénerom Jurajom Ančicom, strelcom gólu Erikom Jendrišekom a nádejným obrancom Šimonom Mičudom po zápase zimnej Tipsport ligy proti Sigme Olomouc (1:0).
14.1.ASTV | Zostrih zo zápasu Tipsport ligy proti OlomoucuastvASTV vám prináša zostrih zo stretnutia zimnej Tipsport ligy 2022 proti SK Sigma Olomouc (1:0), zdroj o2sport.cz.
14.1.Príprava | Na úvod prípravy sme zdolali Sigmu OlomoucTRE - OLO 1:0, 0.kolo | astnZverenci trénera Juraja Ančica vstúpili do zimnej prípravy víťazstvom. V úvodnom zápase zimnej Tipsport ligy zdolali na domácom trávniku Sigmu Olomouc 1:0 (1:0). Jediný gól zápasu strelil z pokutového kopu Erik Jendrišek.
13.1.Ančic | Čaká nás súper, ktorý bude vysoko napadaťTRE - OLO 1:0, 0.kolo | astnZverenci trénera Juraja Ančica odštartujú piatkovým zápasom zimnej Tipsport ligy hernú časť prípravy na jar aktuálneho ročníka. Na domácom Štadióne Sihoť privítame desiaty tím jesene najvyššej českej súťaže Sigmu Olomouc. Výkop zápasu je naplánovaný na 15.00 h. Sledovať ho môžete naživo na našom štadióne alebo v priamom prenose výhradne na Tipsport TV. Viac nám pred stretnutím povedal tréner tímu Juraj Ančic.
13.1.Príprava | Informácie pre fanúšikov pred zápasom proti OlomoucuastnFortunaligový tím AS Trenčín odštartuje v piatok prípravu na jarnú časť najvyššej súťaže. Na Štadióne Sihoť privítame v zápase Tipsport ligy účastníka najvyššej českej súťaže Sigmu Olomouc. Výkop zápasu je naplánovaný na 15.00 h. Po zmene pandemických opatrení opäť otvárame brány štadióna. Tribúny s kapacitou 4000 divákov môžeme využiť na 25%. Všetky potrebné informácie nájdete v nasledujúcich riadkoch.
11.1.Coffee Sheep Halftime | Ramón zabojoval v kvíze o popredné umiestnenieastnASTV vám na prelome rokov prináša už tretiu sériu krátkych videí s nefutbalovou tématikou. Po programoch „Jedna otázka“ a „3x12 sekúnd“ tu je „Národný kvíz“. Desať hráčov z kabíny prvého mužstva odpovedalo na desať otázok. Ako tretí sa do horúceho kresla posadil Ramón reprezentujúci Brazíliu. Podarilo sa mu zosadiť Eduvieho Ikobu z prvej priečky? Halftime vám prinášame vďaka podpore prvej trenčianskej pražiarne kávy Coffee Sheep.
10.1.Klub | Galád opäť v AS Trenčín, Ančic hlavným tréneromastnAS Trenčín sa vracia k pozícii poradcu pre realizačný tím prvého mužstva. Stal sa ním skúsený tréner Ivan Galád, ktorý bude jedným z najbližších spolupracovníkov Juraja Ančica. Ten povedie tím počas najbližšieho polroka v pozícii hlavného trénera. V minulosti pôsobili ako konzultanti našich mladých trénerov úspešní holandskí odborníci Leo van Veen a Peter Huistra.
7.1.A-tím | Odštartovali sme zimnú prípravuastnFortunaligový tím AS Trenčín vstúpil do zimnej prípravy na druhú polovicu aktuálneho ročníka. Mužstvo povedie Juraj Ančic, ktorý sedel na lavičke v pozícii hlavného trénera na záver jesene. Vedenie klubu zatiaľ definitívne nepotvrdilo jeho zotrvanie v tejto pozícii počas priebehu jari. Viac nájdete na klubovej ASTV. Pred kamery predstúpili generálny manažér Róbert Rybníček, tréner Juraj Ančic a Erik Jendrišek.
4.1.Komunita | Hviezdy deťom priniesli na charitu opäť viac ako 20 000 eurastnTrinásty ročník charitatívneho podujatia Hviezdy deťom priniesol výťažok vo výške 21 680 €. Klub AS Trenčín vďaka podpore partnerov a mnohých osobností športového a spoločenského života smeroval prostredníctvom tohto projektu na charitatívne účely už viac ako 260 000 €.
3.1.A-tím | Fryšták odchádza do SlováckaastnTomáš Fryšták uzavrel svoje pôsobenie v drese AS Trenčín. Skúsený český brankár odchádza do materského 1.FC Slovácko.
2.1.Coffee Sheep Halftime | Fryšták zabojoval, na Ikobu to však nestačiloastnASTV vám na prelome rokov prináša už tretiu sériu krátkych videí s nefutbalovou tématikou. Po programoch s názvami „Jedna otázka“ a „3x12 sekúnd“ prichádza „Národný kvíz“. Desať hráčov z kabíny prvého mužstva odpovedá na desať otázok. Ako druhý sa do horúceho kresla posadil Tomáš Fryšták reprezentujúci Česko. Hoci bojoval, na Eduvieho Ikobu to nestačilo. Kde stratil môžete vidieť vo videu. Halftime vám prinášame vďaka podpore prvej trenčianskej pražiarne kávy Coffee Sheep.
31.12.ASTN | Pokojný, šťastný a úspešný rok 2022 + bonusastnPokojný, šťastný a úspešný rok 2022 vám praje AS Trenčín. Tešíme sa na ďalšie stretnutia na štadióne. 🤍❤️ Iba pre vás sme opäť zostrihali všetko, čo ste v ASTV doposiaľ nevideli. Užite si trochu zábavy!
30.12.A-tím | Súčasťou prípravy Tipsport liga a zápas proti Rapidu ViedeňastnZimnú prípravu absolvujeme rovnako ako pred rokom v domácich podmienkach. Jej súčasťou bude sedem zápasov. Tri odohráme v rámci tradičnej Tipsport ligy. Prvý tréning je naplánovaný na 7. januára.
29.12.Coffee Sheep Halftime | Národný kvíz odštartoval Ikoba, latku nastavil vysokoastnASTV vám na prelome rokov prináša už tretiu sériu krátkych videí s nefutbalovou tématikou. Po programoch s názvami „Jedna otázka“ a „3x12 sekúnd“ prichádza „Národný kvíz“. Desať hráčov z kabíny prvého mužstva odpovedá na desať otázok. Ako prvý sa do horúceho kresla posadil Eduvie Ikoba reprezentujúci USA. Latku nastavil poriadne vysoko, keď správne odpovedal na sedem z desiatich otázok. Halftime vám prinášame vďaka podpore prvej trenčianskej pražiarne kávy Coffee Sheep.
27.12.Klub | Vianoce veterána realizačného tímu a našich hráčovastnASTV vám prináša všetkých jedenásť vianočných videí z kabíny AS Trenčín. Našli sa aj viacerí nádejní speváci.
24.12.Klub | Šťastné a pokojné prežitie vianočných sviatkovastnPríjemné, šťastné a pokojné prežitie vianočných sviatkov vám praje AS Trenčín- Wishing you a Merry Christmas. Vrolijk Kefeest.
21.12.Klub | Ďalší sedemnásťročný odchovanec podpísal profi kontraktastnNádejný stopér Samuel Bagín podpísal svoj prvý profesionálny kontrakt s AS Trenčín. Sedemnásťročný mladík je ďalším z odchovancov klubu, ktorý dostane šancu presadiť sa v prvom mužstve. S klubom podpísal zmluvu na tri roky.
20.12.Jendrišek | Ťažko sa hľadajú slováastnZávere jesennej časti Fortuna ligy zastihol náš tím pod ťažkou dekou. Výsledkovo to potvrdilo aj posledné kolo na ihrisku FK Senica. Napriek držaniu lopty na úrovni sedemdesiat percent a dvadsiatim streleckým pokusom sme opäť nebodovali a do jarnej časti vstúpi so sériou piatich prehier.
19.12.ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti SeniciastvASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 19. kola základnej časti Fortuna ligy 2021/2022 proti FK Senica (0:1).
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa higa