Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

Vypisuju posledných 30 článkov.

20.6.Coffee Sheep Halftime | Kadák zaútočil na všetkých troch frontochastnHráči prvého mužstva dostali trikrát dvanásť sekúnd, aby vymenovali čo najväčší počet tímov Fortuna ligy, spoluhráčov a členov realizačného tímu. Jakub Kadák bojoval s tlakom tikajúcej časomiery vynikajúco a na prvé miesto zaútočil na všetkých troch frontoch.
18.6.ASTV | Prvý tréning letnej prípravy objektívom kamery klubovej televízieastnASTV vám prináša pohľad na prvý tréning letnej prípravy objektívom kamery klubovej televízie.
17.6.Fortuna liga | Sezónu odštartujeme televíznym zápasom v piatok 23. júlaastnNadchádzajúci ročník Fortuna ligy odštartuje televízny zápas zo Štadióna Sihoť. V piatok 23. júla privítame na domácom trávniku piaty tím uplynulej sezóny FC ViOn Zlaté Moravce. Zápas prinesie naživo športový kanál Nova Sport.
17.6.Coffee Sheep Halftime | Rozbehnutý Križan sa zasekol na realizačnom tímeastnASTV pripravila v závere minulého roka dve série krátkych videí o nefutbalových zákutiach futbalového života. Po programe s názvom „Jedna otázka“ vám v najbližších týždňoch prinesieme v „Halftime“ sériu „3 x 12 sekúnd“. Hráči prvého mužstva dostali trikrát dvanásť sekúnd, aby vymenovali čo najväčší počet tímov Fortuna ligy, spoluhráčov a členov realizačného tímu. Richard Križan bojoval s tlakom tikajúcej časomiery veľmi dobre až do momentu, keď prišlo na mená členov realizačného tímu.
16.6.ASTV | Hlinka, Kadák a Križan pred prvým tréningom letnej prípravyastv, foto: tasrASTV vám prináša záznamy z rozhovorov trénera Petra Hlinku, Jakuba Kadáka a Richarda Križana pred prvým tréningom letnej prípravy.
16.6.A-tím | Odštartovali sme prípravu na novú sezónuastn, foto: tasrFortunaligový tím AS Trenčín odštartoval stredajším tréningom prípravu na nový ročník najvyššej domácej súťaže. Trénerovi Petrovi Hlinkovi chýbali z necelej tridsiatky hráčov nigérijská trojica Abdul Zubairu, Ahmad Ghali, Kingsley Madu a Jakub Kadák.
15.6.A-tím | Od stredy príprava, štyrikrát proti českým ligistomastnV stredu odštartuje príprava na novú sezónu. Tím vedený Petrom Hlinkom čaká päť zápasov. Po štyroch stretnutiach proti účastníkom najvyššej českej súťaže čaká mužstvo domáca generálka, v ktorej privítame na domácom štadióne druholigový MŠK Púchov.
13.6.Čatakovič | Za štyri roky do historickej desiatky strelcovastvBosniansky kanonier Hamza Čatakovič odohral v drese AS Trenčín štyri sezóny. Napriek tak krátkemu času sa zásluhou 39 ligových zásahov zaradil medzi nezabudnuteľných zakončovateľov spod Čákovho hradu. Úspešnejšími sú iba nezmazateľné legendy ako Pavol Benc, Vojtech Masný a Martin Fabuš. Čatakovič nastúpil dohromady na 124 zápasov v lige, domácom pohári a európskych súťažiach. Jeho konečná bilancia sa uzavrela na 45 zásahoch. ASTV vám pripravila desiatku najkrajších gólov v podaní „Čakiho“. Ktorý bol podľa vás ten najkrajší?
12.6.Coffee Sheep Halftime | Gajdoš zaútočil na celkové prvenstvoastnASTV pripravila v závere minulého roka dve série krátkych videí o nefutbalových zákutiach futbalového života. Po programe s názvom „Jedna otázka“ vám v najbližších týždňoch prinesieme v „Halftime“ sériu „3 x 12 sekúnd“. Hráči prvého mužstva dostali trikrát dvanásť sekúnd, aby vymenovali čo najväčší počet tímov Fortuna ligy, spoluhráčov a členov realizačného tímu. Artur Gajdoš bojoval s tlakom tikajúcej časomiery statočne a skvelým výkonom zaútočil na celkové prvenstvo.
11.6.Fortuna liga | Nový ročník začneme doma, čoskoro predaj permanentiekastnNasledujúci ročník Fortuna ligy odštartujeme domácim zápasom proti FC ViOn Zlaté Moravce. Prvým hracím dňom novej sezóny najvyššej domácej súťaže je 24. júl.
11.6.A-tím | Kukučka sa upísal klubu na ďalšie tri rokyastnOdchovancov This is my sen Academy Michal Kukučka podpísal trojročný kontrakt s AS Trenčín. V októbri minulého roka uzavrel s klubom zmluvu, ktorú dnes predĺžil na nasledujúce tri sezóny.
9.6.A-tím | Ramón aj v budúcej sezóne v drese AS TrenčínastnSkúsený obranca Ramón Rodrígues da Silva podpísal nový ročný kontrakt s AS Trenčín. Dres nášho klubu tak bude obliekať aj v nastávajúcom ročníku Fortuna ligy.
8.6.Coffee Sheep Halftime | Ikoba dva body za predbežným lídromastnASTV pripravila v závere minulého roka dve série krátkych videí o nefutbalových zákutiach futbalového života. Po programe s názvom „Jedna otázka“ vám v najbližších týždňoch prinesieme v „Halftime“ sériu „3 x 12 sekúnd“. Hráči prvého mužstva dostali trikrát dvanásť sekúnd, aby vymenovali čo najväčší počet tímov Fortuna ligy, spoluhráčov a členov realizačného tímu. Eduvie Ikoba bojoval s tlakom tikajúcej časomiery statočne, ale priebežného lídra nepokoril.
2.6.ASTV | Tréner Hlinka po prvý raz pred kamerou klubovej televízieastvASTV vám prináša premiérový rozhovor nového trénera fortunaligového tímu AS Trenčín Petra Hlinku pre klubovú televíziu.
2.6.Klub | Peter Hlinka trénerom AS TrenčínastnNovým trénerom AS Trenčín sa stal Peter Hlinka. Bývalý slovenský reprezentant podpísal ročný kontrakt.
31.5.TiMS | Nábor potvrdil opätovný nárast záujmu o futbalastnNábor dievčat a chlapcov do prípraviek AS Trenčín sa po minuloročnom poklese opäť stretol s veľkým záujmom. Do najmladších družstiev nášho klubu sa zapísalo takmer osemdesiat detí. V prípade, že sa vám nepodarilo prísť na nábor, alebo ušiel vašej pozornosti, kontaktujte šéftrénera prípraviek Miroslava Karasa na telefóne 0918 701 204.
28.5.Coffee Sheep Halftime | Tučný si spomenul na jedenástich spoluhráčov a preskočil SlávikaastnASTV pripravila v závere minulého roka dve série krátkych videí o nefutbalových zákutiach futbalového života. Po programe s názvom „Jedna otázka“ vám v najbližších týždňoch prinesieme v „Halftime“ sériu „3 x 12 sekúnd“. Hráči prvého mužstva dostali trikrát dvanásť sekúnd, aby vymenovali čo najväčší počet tímov Fortuna ligy, spoluhráčov a členov realizačného tímu. Adam Tučný sa s tlakom tikajúcej časomiery popasoval skutočne slušne. O koľko bodov nechal za sebou Adriána Slávika?
26.5.A-tím | Zmluvy končia osmičke hráčovastnOsmičke hráčov zo súčasného kádra prvoligového tímu AS Trenčín skončí v posledný júnový deň aktuálne platný kontrakt. Klub dnes na základe vlastného rozhodnutia alebo po vzájomnej dohode neuvažuje v ani jednom prípade o predĺžení zmluvy.
26.5.ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Zlatým MoravciamastvASTV vám prináša zostrih zo stretnutia semifinále play-off Fortuna ligy 2020/2021 proti FC ViOn Zlaté Moravce (0:2).
26.5.Križan | Chýbala nám väčšia túžba po góleastnTretí štart nášho klubu v play-off o účasť v pohárovej Európe sa skončil rovnako ako pred rokov v semifinále. V minulom ročníku sme neprešli cez Spartak Trnava, tentoraz nás zastavil FC ViOn Zlaté Moravce. Aktuálny ročník sa tak pre náš klub definitívne skončil.
26.5.ASTV | Tlačová konferencia po zápase Fortuna ligy proti Zlatým MoravciamZMO - TRE 2:0, 33.kolo | astvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase semifinále play-off Fortuna ligy proti FC ViOn Zlaté Moravce (0:2).
26.5.FL | Finále play-off rovnako ako pred rokom bez nášho tímuZMO - TRE 2:0, 33.kolo | tasrTím Juraja Ančica prehral v semifinále play-off o účasť v Európskej konferenčnej lige UEFA na ihrisku FC ViOn Zlaté Moravce 0:2 (0:0). Sezóna sa tak pre náš klub skončila.
25.5.FATK | Klub vstúpil do projektu regionálnej akadémieastnTrenčiansky samosprávny kraj, Stredná športová škola, Slovenský futbalový zväz a novovytvorená Futbalová akadémia Trenčianskeho kraja (FATK) podpísali v utorok memorandum o vzájomnej spolupráci. Akadémia je prvou svojho druhu na Slovensku.
24.5.El Mahdioui | Pred nami je dôležitý zápas nielen pre nás, ale aj pre klubZMO - TRE 2:0, 33.kolo | astnNaši futbalisti majú v utorok pred sebou jedno z najdôležitejších stretnutí aktuálneho ligového ročníka. Sezónu si predlžujeme semifinálovým play-off zápasom o účasť v Európskej konferenčnej lige UEFA, v ktorom sa v Zlatých Moravciach postavíme proti domácemu ViOnu. Výkop tohto duelu je naplánovaný na 19.00 h.
23.5.Lavrinčík | Ešte môžeme túto sezónu zvrátiť k šťastnému koncuastnNadstavbu aktuálneho ročníka Fortuna ligy sme uzavreli prehrou na ihrisku majstrovského Slovana Bratislava. Hoci sme boli aktívnejším tímom, opäť sa nám nepodarilo pretaviť našu prevahu do podoby skóre. Náš tím na dovolenky ešte neodchádza. Už v utorok ho čaká semifinále play-off o postup do Európskej konferenčnej ligy UEFA.
23.5.ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Slovanu BratislavaastvASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 10. kola nadstavby Fortuna ligy 2020/2021 proti ŠK Slovan Bratislava (1:2).
23.5.ASTV | Tlačová konferencia po zápase Fortuna ligy proti Slovanu BratislavaSLO - TRE 2:1, 32.kolo | astvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti ŠK Slovan Bratislava (1:2).
22.5.FL | Po ospalom úvode a nepremenených šanciach prehra na ihrisku majstraSLO - TRE 2:1, 32.kolo | astnTím Juraja Ančica prehral v záverečnom kole nadstavby Fortuna ligy na ihrisku majstrovského Slovana Bratislava 1:2 (0:2). Náš jediný gól strelil Eduvie Ikoba.
21.5.Šulek | Slovan má tridsaťčlenný káder, môže postaviť dve jedenástkySLO - TRE 2:1, 32.kolo | astnNadstavbovú časť Fortuna ligy uzavrú naši futbalisti zápasom na Tehelnom poli, kde nás privíta úradujúci majster a víťaz pohára ŠK Slovan Bratislava. Stretnutie má svoj oficiálny začiatok v sobotu o 19.00 h popoludní a z pozície hlavného arbitra ho povedie Michal Očenáš.
21.5.A-tím | Sezóna sa nekončí, pokračuje bojom o EurópuastnVíťazstvo Slovana Bratislava vo finále Slovnaft Cupu znamená, že záverečným kolom nadstavby Fortuna ligy sa naša sezóna nekončí. Kvarteto mužstiev na štvrtom až siedmom mieste čaká počas budúceho týždňa play-off o účasť v novovytvorenej Európskej konferenčnej lige.
orion tip  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  aarsleff  mattoni  termomont  monolit  jaaa betonic  terajsok