Archív článkov

2007200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

Vypisuju posledných 30 článkov.

18.5.Fanúšikovia | Návod ako naložiť s kreditom vo vernostnom programe po skončení sezónyastnUž počas nasledujúceho víkendu odohráme posledný domáci zápas aktuálneho ročníka Fortuna ligy. Preto by sme vás radi upozornili na možnosti, ktoré máte pri dočerpaní vášho kreditu na karte pre bezhotovostné platby v bufetoch, automatoch a vo fanshope Štadióna Sihoť.
16.5.Fanúšikovia | Vstupenky na Michalovce v predajiastnPrinášame vám informácie o predaji vstupeniek na posledný zápas nadstavby Fortuna ligy proti MFK Zemplín Michalovce. Stretnutie 10. kola druhej časti najvyššej slovenskej súťaže odohráme v sobotu 21. mája na domácom Štadióne Sihoť s výkopom o 17.00 h.
15.5.Tučný | Cieľom však bolo dobre sa pripraviť na barážastnUž pred úvodným hvizdom zápasu na ihrisku skúšaného FK Senica bolo rozhodnuté, že tím Juraja Ančica bude hrať play-off o účasť v Európskej konferenčnej lige UEFA. Napriek tomu sme nič nenechali na náhodu a mladý domáci tím sme trpezlivou hrou v závere prvého polčasu zlomili. Výraznou mierou k tomu pomohol gólom a prihrávkou Adam Tučný.
15.5.ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti FK SenicaastvASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 9. kola skupiny o udržanie sa vo Fortuna lige proti FK Senica (3:0).
14.5.FL | Účasť v play-off potvrdená víťazstvom proti SeniciSEN - TRE 0:3, 31.kolo | tasrZverenci trénera Juraja Ančica vyhrali v predposlednom kole nadstavby Fortuna ligy na ihrisku FK Senica 3:0 (3:0). Naše góly strelili Adam Tučný, Njegoš Kupusovič a Philip Azango. Už pred zápasom bolo rozhodnuté, že náš tíme sa na záver sezóny predstaví v play-off o postup do Európskej konferenčnej ligy UEFA.
12.5.Iliev | Každý vie, aké úlohy musí plniťSEN - TRE 0:3, 31.kolo | astnZverencov trénera Juraja Ančica čaká predposledné kolo fortunaligovej sezóny. V ňom sa predstavíme na pôde desiateho tímu tabuľky skupiny o udržanie sa v najvyššej súťaži FK Senica. Úvodný hvizd stretnutia zaznie z píšťalky hlavného rozhodcu Lukáša Dzivjaka o 17.00 h.
10.5.Florbal | Naši žiaci ovládli skvele obsadený Prague Floorball CupastnFlorbalisti AS Trenčín sa vôbec ako prvý slovenský tím stali víťazom skvele obsadeného turnaja Prague Floorball Cup. Zverenci trénerov Petra Klapitu a Patrika Meliša ovládli chlapčenskú kategóriu hráčov ročník narodenia 2008 a mladší. V dramatickom finálovom zápase zdolali rovesníkov z jednej z najúspešnejších českých akadémií Tatran Střešovice.
10.5.Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť marcových zákrokov mesiacaastnASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety „Zákrok mesiaca“. Pozrite si päť najkrajších zákrokov za marec v podaní brankárov AS Trenčín. V nominácii sú Michal Viktorín, Milan Géci, Oliver Lapoš, a dvakrát Michal Kukučka. Hlasovať môžete na klubovom facebookovom profile.
9.5.Coffee Sheep Halftime | Pirinen uzavrel Národný kvíz útokom na prvú priečkuastnASTV uzatvára tretiu sériu krátkych videí s nefutbalovou tematikou. Po programoch „Jedna otázka“ a „3x12 sekúnd“ finišuje „Národný kvíz“. Desať hráčov z kabíny prvého mužstva odpovedalo na desať otázok. Ako posledný zaútočil na celkové víťazstvo Juha Pirinen reprezentujúci Fínsko. Na víťaza Lazara Stojsavljeviča však stratil v konečnom účtovaní jeden bod a spoločne so Samuelom Lavrinčíkom obsadil druhú priečku. Halftime vám prinášame vďaka podpore prvej trenčianskej pražiarne kávy Coffee Sheep.
5.5.Bedminton | Skvelý koniec a začiatok mesiaca mladých bedmintonistovastnBedmintonisti AS Trenčín majú za sebou vydarený záver uplynulého mesiaca. Júlia Vojtíšková získala striebornú medailu v mixe na kvalifikácii U15 v Púchove, Ján Ďurik bronzovú vo štvorhre na Grand Prix U11 kategórie A v Dolnom Kubíne a Matyáš Šulek zlatú vo štvorhre na Grand Prix U15 kategórie A v Prešove.
5.5.Gól mesiaca | Matúš Kmeť strelcom gólu mesiaca marecastnTradične reprezentatívne zložená komisia rozhodla o marcovom víťazovi ankety „This is my sen Gól mesiaca“. Mládežnícky tréner Martin Fabuš, Michal Kukučka, Peter Čögley, Gino van Kessel, finalistka Miss Slovensko 2015 a športová moderátorka Simona Leskovská rozdelili svoje hlasy tak, že trofej získal hráč prvého tímu Matúš Kmeť.
4.5.TiMS | Nábor do prípraviek AS Trenčín objektívom kamery ASTVastnASTV vám prináša návrat k náboru dievčat a chlapcov do prípraviek AS Trenčín. Po poklese spred dvoch rokov opäť rastie. Pokiaľ pred rokom prišlo na nábor do najmladších družstiev nášho klubu takmer osemdesiat detí, tento rok sme prekročili hranicu deväťdesiat detí. V prípade, že sa vám nepodarilo prísť na nábor, alebo ušiel vašej pozornosti, kontaktujte šéftrénera prípraviek Miroslava Karasa (0918 701 204).
2.5.Tučný | Dúfam, že do konca sezóny tímu ešte pomôžemastnPo dlhšom čase si miesto v zostave nášho fortunaligového tímu našiel Adam Tučný. V ostatných dvoch stretnutiach odohral vždy aspoň šesťdesiat minút a prejavilo sa to aj na jeho produktivite.
2.5.Fotogaléria | Zápas Fortuna ligy proti MFK Tatran Liptovský MikulášastnFotogaléria zo zápasu 8. kola nadstavby Fortuna ligy proti MFK Tatran Liptovský Mikuláš (5:2).
1.5.Kupusovič | Dostal som príležitosť a som za to rádastnŠesť víťazstiev a jedna remíza je bilancia tímu Juraja Ančica v uplynulých siedmich ligových kolách. K bodovému zisku sa pripája aj skvelá strelecká potencia s priemerom tri góly na zápas. Najaktívnejším zakončovateľom za toto obdobie je Njegoš Kupusovič, ktorý sa zásluhou sobotného hetriku dostal na métu piatich presných zásahov.
1.5.ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti MFK Tatran Liptovský MikulášastvASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 8. kola skupiny o udržanie sa vo Fortuna lige proti MFK Tatran Liptovský Mikuláš (5:2).
30.4.ASTV | Tlačová konferencia po zápase Fortuna ligy proti MFK Tatran Liptovský MikulášTRE - TLM 5:2, 30.kolo | astvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti MFK Tatran Liptovský Mikuláš (5:2).
30.4.FL | Tím potiahol hetrikom KupusovičTRE - TLM 5:2, 30.kolo | tasrZverenci trénera Juraja Ančica vyhrali v zápase ôsmeho kola nadstavby nad MFK Tatran Liptovský Mikuláš 5:2 (2:1). Tri góly strelil Njegoš Kupusovič, jeden pridali Adam Tučný a Eynel Soares.
29.4.TiMS | Nábor potvrdil opätovný nárast záujmu o futbalastnNábor dievčat a chlapcov do prípraviek AS Trenčín po poklese spred dvoch rokov opäť rastie. Zvýšený záujem nezastavil ani dážď a chladnejšie počasie. Pokiaľ pred rokom prišlo na nábor do najmladších družstiev nášho klubu takmer osemdesiat detí, tento rok sme prekročili hranicu deväťdesiat detí. V prípade, že sa vám nepodarilo prísť na nábor, alebo ušiel vašej pozornosti, kontaktujte šéftrénera prípraviek Miroslava Karasa (0918 701 204).
28.4.Fanúšikovia | Vstupenky na Liptovský Mikuláš v predajiastnPrinášame vám informácie o predaji vstupeniek na nadchádzajúci zápas Fortuna ligy proti MFK Tatran Liptovský Mikuláš. Stretnutie 8. kola nadstavby odohráme v sobotu 30. apríla na domácom Štadióne Sihoť s výkopom o 18.00 h.
28.4.Coffee Sheep Halftime | Stojsavljevič prevalcoval konkurenciuastnASTV vám prináša už tretiu sériu krátkych videí s nefutbalovou tematikou. Po programoch „Jedna otázka“ a „3x12 sekúnd“ tu je „Národný kvíz“. Desať hráčov z kabíny prvého mužstva odpovedalo na desať otázok. Ako predposledný sa do horúceho kresla posadil Lazar Stojsavljevič reprezentujúci Srbsko a konkurenciu doslova prevalcoval. Koľko mal napokon správnych odpovedí? Halftime vám prinášame vďaka podpore prvej trenčianskej pražiarne kávy Coffee Sheep.
27.4.Azango | Bol to úžasný pocitastnPhilip Azango sa dvoma gólmi do siete Zlatých Moraviec posunul na métu deviatich ligových zásahov. V tabuľke kanonierov sa zaradil hneď za lídra, ktorým je Jakub Kadák. Oba góly v utorňajšej ligovej dohrávke boli exportné. Navyše, druhý presný zásah prinášajúci tri body prišiel v závere nadstaveného času.
27.4.Fotogaléria | Zápas Fortuna ligy proti FC ViOn Zlaté MoravceastnFotogaléria zo zápasu 5. kola nadstavby Fortuna ligy proti FC ViOn Zlaté Moravce (4:3).
27.4.ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti FC ViOn Zlaté MoravceastvASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 5. kola skupiny o udržanie sa vo Fortuna lige proti FC ViOn Zlaté Moravce (4:3).
27.4.ASTV | Tlačová konferencia po zápase Fortuna ligy proti FC ViOn Zlaté MoravceTRE - ZMO 4:3, 27.kolo | astvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti FC ViOn Zlaté Moravce (4:3).
26.4.FL | Skvelé gólové predstavenie s exportnou koncovkou AzangaTRE - ZMO 4:3, 27.kolo | tasrZverenci trénera Juraja Ančica vyhrali v dohrávke piateho kola nadstavby Fortuna ligy proti FC ViOn Zlaté Moravce 4:3 (2:1). Dva góly strelil Philip Azango. Po jednom pridali Dominik Hollý a Samuel Lavrinčík.
25.4.Gajdoš | Chceme zopakovať víťazstvo zo Zlatých MoraviecTRE - ZMO 4:3, 27.kolo | astnZverencov trénera Juraja Ančica čaká v utorok dohrávka stretnutia 5. kola nadstavbovej časti Fortuna ligy. Na našom domácom trávniku Štadióna Sihoť privítame FC ViOn Zlaté Moravce. Úvodný hvizd stretnutia zaznie z píšťalky hlavného rozhodcu Ivana Kružliaka o 18.00 h.
24.4.Hollý | Ja som bol už len na správnom miesteastnDôležitou súčasťou kabíny AS Trenčín sa počas aktuálnej sezóny stal iba osemnásťročný stredopoliar Dominik Hollý. K svojim futbalovým danostiam pripája obrovskú bojovnosť. Obrazne povedané. Do súboja, z ktorého mnohí odtiahnu nohu, on strčí hlavu. Príkladom bol aj gól vo víkendovom zápase na ihrisku FC ViOn Zlaté Moravce. Úspech slávila práve dravosť mladíka zo Šípkova
24.4.Fanúšikovia | Vstupenky na Zlaté Moravce v predajiastnPrinášame vám informácie o predaji vstupeniek na nadchádzajúci zápas Fortuna ligy proti FC ViOn Zlaté Moravce. Dohrávané stretnutie 5. kola nadstavby odohráme v utorok 26. apríla na domácom Štadióne Sihoť s výkopom o 18.00 h.
24.4.ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti FC ViOn Zlaté MoravceastvASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 7. kola skupiny o udržanie sa vo Fortuna lige proti FC ViOn Zlaté Moravce (2:0).
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa higa  agel