Aktuality - archiv 30.6.2010

V príprave v Třinci nerozhodne

FK Fotbal Třinec – AS Trenčín 1:1

V ďalšom prípravnom zápase nastúpili futbalisti AS Trenčín proti Třincu. Tím Adriána Guľu nadviazal na výborný výkon zo zápasu proti Senici najmä v druhom polčase. V domovskom stánku súpera uhrali Trenčania remízu, ktorú napriek viacerým šanciam ratoval Hlohovský až v hodine dvanástej. 

V prvom polčase sa oba celky rozbiehali. Do veľkej príležitosti sa dostal Mazán, trafil iba nohy brankára Lipčáka. V zaujímavej príležitosti sa citol aj Depetris. Hrotový hráč AS výborne čítal hru súpera, vystihol jeho rozohrávku, pri pokuse o lob ponad brankára mieril však tesne nad brvno. Efektívnejší boli domáci. V 39. min rozohrali výbornú štandardnú situáciu po ktorej otvorili skóre – 1:0.

Druhý polčas bol z oboch strán oveľa živší. Hlohovský zaujal prudkou strelou, ktorá zatriasla brvnom bránky Třinca. Vo výbornej šanci sa ocitol Adi. Mieril ale iba priamo na Lipčáka. Ofenzívne chúťky prejavil aj Mišák. Húštinou obrancov sa preštrikoval až do pokutového územia, kde bol skolený na zem. Rozhodca tento okamih prehliadol. Po rohu skákal na hlavičku Peciar, ani on však neskóroval. Na opačnej strane sa predviedol dvoma komfortnými zákrokmi Volešák. Keď už sa zdalo, že futbalisti AS poputujú z Moravy s prázdnymi "kapsami", vyslal Vanák center do pokutového územia Třinca. Defenzíva ho odvrátila iba ku Kleščíkovi a stopér AS našiel Hlohovského, ktorý neváhal a prudkou strelou k žrdi vyrovnal.

FK Fotbal Třinec – AS Trenčín 1:1 (1:0)

Góly: 39. Bednarek - 90. Hlohovský

Domáci: Lipčák - Malíř (46. Joukl), Chlebek (46. Buzek), Kuděla (46. Hupka), Bednarek (46. Cihlář) - Surynek (55. Malíř), Železník (55. Chlebek), Przyczko (46. Hanus), Pištěk (46. Ceplák) - Onuchukwu (55. Doležal), Doležal (46. Kajfosz)

Hostia: Volešák (63. Šemrinec) – Čögley (67. Marušinec), Kleščík, Ševela (53. Peciar), Valla (63. Vanák) – Mazán (63. Mondek), Báez (53. Horváth), Štefánik (45. Ďuriš), Holúbek (53. Mišák) – Depetris (53. Hlohovský) – Malec (53. Adi)

Autor: astn
Rozpis zápasov
10:30
Prípravný, 24.6.2023
MŠK Púchov - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 9.6.2023

A-tím | V príprave proti izraelskému vicemajstrovi a Sigme Olomouc

Pred štartom nového ročníka najvyššej domácej súťaže odohrá náš...

A-tím 8.6.2023

A-tím | Realizačný tím má definitívnu podobu

Nový tréner AS Trenčín Ilija Stolica uzavrel v uplynulých dňoch realizačný tím, s ktorým bude...

ASTV 7.6.2023

Gól mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších gólov za mesiac apríl

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Gól mesiaca v ročníku...

ASTV 6.6.2023

Coffee Sheep Halftime | Zimen a Kleščík sa ukázali ako znalci kávy

ASTV otvorila štvrtú sériu krátkych videí s nefutbalovou tematikou. Po...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.avetec.org  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa aarsleff  msport  laugaricio