ASTV 7.2.2023

A-tím | Rybníček, Zimen, Bainovič a Gajdoš pred štartom ligovej jari

V úvode ligovej jari nás čaká boj o prienik do prvej šestky Fortuna ligy, ktorá sa pobije v druhej časti súťaže o majstrovský titul. Ešte pred piatkovým štartom druhej časti aktuálneho ročníka na ihrisku Dukly Banská Bystrica predstúpili generálny manažér Róbert Rybníček, tréner Marián Zimen, kapitán Filip Bainovič a Artur Gajdoš pred médiá v rámci oficiálnej tlačovej konferencie.

„S prípravou som maximálne spokojný. Na Malte sme sa pripravovali vo výborných podmienkach, mali sme možnosť odohrať zápasy s dobrými súpermi. Potom sme pokračovali v domácich podmienkach, na ktoré sme zvyknutí,“ uviedol tréner Marián Zimen na tlačovej konferencii.

Tréner má k dispozícii káder takmer totožný s tým, ktorý sa predstavil na jeseň vo Fortuna lige. „Z nových hráčov máme k dispozícii Holanďana aj Dos Santosa, no jeho príchod sa ešte uzatvára. Potom našich mladých odchovancov,“ komentoval Zimen. Holandský stredopoliar má na konte vyše 130 stretnutí v holandskej Eredivisie a prešiel si všetkými mládežníckymi reprezentačnými kategóriami. U nás chce nájsť novú chuť do futbalu.

Po pauze nás čaká neľahká úloha, ktorou je prienik do prvej šestky. Na šiestu Žilinu strácame len dva body. „Pokiaľ žije šanca, budeme o ňu bojovať. Pobijeme sa o najlepší možný výsledok,“ uzavrel Zimen.

Autor: astn, foto: tasr
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Hviezdy deťom 21.6.2024

Hviezdy deťom | Hviezdy deťom s Chárom, Regendom, Farkašovou a ďalšími

Počas nasledujúceho víkendu nás čaká už šestnásty ročník...

A-tím 20.6.2024

A-tím | Media day pred štartom letnej prípravy

Prípravu na nadchádzajúcu sezónu 2024/2025 odštartoval dnešným dňom aj náš tím. Prvý deň...

A-tím 20.6.2024

A-tím | Prvý tím odštartoval prípravu na novú sezónu

AS Trenčín odštartoval prípravu na nadchádzajúci ročník Niké ligy 2024/2025....

Aktuálne 18.6.2024

Klub | Ponúkame pracovnú pozíciu mládežníckeho fyzioterapeuta

Futbalový klub AS Trenčín hľadá do svojho tímu skúseného a zapáleného...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa