A-tím 31.3.2023

Kmeť | Sériu prehier chceme pretrhnúť

AS Trenčín čaká po reprezentačnej prestávke návrat do fortunaligového kolotoča. Prvýkrát sa predstavíme pod vedením nového trénera Františka Straku v Poprade, kde nás hostí MFK Tatran Liptovský Mikuláš. Úvodný hvizd stretnutia zaznie z píšťalky hlavného rozhodcu Borisa Marhefku v sobotu o 18.00h.

Tím spod Tatier prežíva nepriaznivú sezónu, keď sa so ziskom desiatich bodov krčí na poslednej priečke tabuľky. Zverenci trénera Ondreja Desiatnika v aktuálnom ročníku zvíťazili iba raz, sedemkrát remizovali a pripísali si až šestnásť prehier. Svoje jediné víťazstvo zaznamenali ešte v 13. kole, keď uspeli v Michalovciach. Odvtedy Liptáci ťahajú šnúru jedenástich zápasov bez plného bodového zisku. Zároveň majú najhoršiu ofenzívu i defenzívu v celej súťaži.

Náš tím sa aktuálne nachádza na nelichotivom jedenástom mieste s dvanásť bodovým náskokom práve pred našim najbližším súperom. Zvyšok tabuľky je veľmi vyrovnaný a od ôsmeho miesta nás delí iba päť bodov. S Liptovským Mikulášom sme sa v tejto sezóne konfrontovali dvakrát. Na domácom štadióne sme zvíťazili 2:1, no na popradskom trávniku sme remizovali 1:1. Naše mužstvo však v desiatich ligových zápasoch za sebou nepoznalo chuť víťazstva. Pokiaľ sa chceme odlepiť z barážovej priečky, musíme v Poprade minimálne bodovať. 

Autor: astn
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 25.5.2024

A-tím | Pätica hráčov končí v AS Trenčín

Pred štartom prípravy na nový ročník najvyššej slovenskej súťaže nastávajú v tíme trénera Iliju...

A-tím 22.5.2024

A-tím | Skovajsa s novým dvojročným kontraktom

Lukáš Skovajsa si pod Čákovým hradom prešiel všetkými mládežníckymi kategóriami. Rodák zo...

A-tím 22.5.2024

Niké liga | Kmeť a Bondarenko lídrami ligy v minutáži a presnosti prihrávok

Uplynulá sezóna priniesla nielen zvrat v športovej výkonnosti...

ASTV 21.5.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC DAC 1904 Dunajská Streda

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC DAC 1904...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  casspennant  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa