Fanúšikovia 28.8.2023

Klub | Rybníček oznámil termín otvorenia novej hlavnej tribúny

Vážení fanúšikovia a partneri AS Trenčín. Touto cestou vám chcem poďakovať za doterajšiu podporu klubu v časoch úspechu, ale aj počas komplikovaných rokov ovplyvnených nielen ekonomicky náročnou výstavbou nového štadióna.

Hoci si dnes oveľa viac uvedomujem, že nás nečaká nič jednoduchého, s veľkou radosťou vám môžeme oznámiť blížiaci sa termín otvorenia novej hlavnej tribúny Štadióna Sihoť. Blížime sa k dlho očakávanému spusteniu Východnej tribúny, ktorá je hlavným krokom k sfunkčneniu nášho a vášho Štadióna Sihoť.

V posledných mesiacoch sme robili všetko preto, aby sme otvorili štadión v kapacite necelých 7000 divákov počas nadchádzajúceho septembra. Dnes to môžeme potvrdiť.

Veľmi smelou ambíciou bolo pripraviť všetko tak, aby sme už na začiatku mesiaca privítali v novom šate súpera z Dunajskej Stredy. Tento šibeničný termín sa nám nepodarí naplniť. Napriek tomu bude mať tento zápas svoju špecifickú atmosféru. Po viac ako päťdesiatich rokoch prestane stará tribúna slúžiť svojmu doterajšiemu účelu. Prestane byť hlavným zázemím ligového futbalu v našom meste.

Na začiatku septembra nás čaká rozlúčka so starou tribúnou a koncom mesiaca otvoríme nové srdce štadióna. Stretnutie proti Banskej Bystrici bude prvým pre prevádzku nového zázemia. Veríme, že pred plným hľadiskom nás všetkých čaká výnimočný večer.

Niečo viac ako mesiac nám zostáva na dokončenie zázemia pre fanúšikov, priestory VIP, sfinalizovať zariadenie šatní pre hráčov, rozhodcov a delegátov.

Definitívnemu skolaudovaniu chýba už len meranie splodín vypúšťaných do životného prostredia komínovým systémom, ktoré sa vďaka vysokým teplotám v letných dňoch nedalo uskutočniť a presunulo sa na polovicu septembra.

Pre náš klub je dnes veľmi dôležitý športový rast klubu, ktorý v posledných rokoch nebol podľa našich predstáv. Sme veľmi radi, že mužstvo a celý realizačný tím dávajú tú najlepšiu pozvánku na ďalšie domáce zápasy. Čaká nás ešte dlhá cesta a ak budete po našom boku, pre tím to bude v ťažkých zápasoch stále kvalitnejšej ligy o niečo jednoduchšie.

Na zaver ešte raz veľká vďaka všetkým za vieru, trpezlivosť, oddanosť a lojalitu k nášmu klubu. Tešíme sa na vás na Štadióne Sihoť.

Róbert Rybníček, generálny manažér AS Trenčín

Autor: astn
Rozpis zápasov
Slovnaft Cup, Slovnaft Cup, 27.9.2023
OK Častkovce - AS Trenčín
18:00 Štadión Sihoť
NIKÉ LIGA, 9. kolo, 30.9.2023
AS Trenčín - MFK Dukla Banská Bystrica
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 28.9.2023

ASTV | Zostrih zo zápasu Slovnaft cupu proti OK Častkovce

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu Slovnaft cupu proti OK Častkovce.

ASTV 28.9.2023

Skovajsa | Záver stretnutia sme si skomplikovali inkasovaným gólom

Náš tím zvíťazil v 3. kole slovenského pohára na trávniku OK Častkovce...

A-tím 27.9.2023

SC | Napriek dramatickému záveru zápas v Častkovciach pod kontrolou

Zverenci trénera Iliju Stolicu postúpili do ďalšieho kola Slovnaft Cupu....

A-tím 27.9.2023

NAŽIVO | Záznam zápasu Slovnaft Cupu proti OK Častkovce

Futbalnet TV vám prináša záznam zápasu Slovnaft Cupu proti OK Častkovce (2:1).

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.avetec.org  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa aarsleff  msport  laugaricio