Marketing 12.9.2023

Klub | AS Trenčín bude naďalej obliekať Macron

AS Trenčín a generálny dodávateľ športového výstroja spoločnosť Macron sa dohodli na spolupráci na ďalšie dva roky.

"Pokračujeme v spolupráci s dodávateľom, ktorý spĺňa nielen predstavy o obchodnej spolupráci a kvalite produktov, ale je dostatočne flexibilný k potrebám klubu. Preto sme privítali záujem spoločnosti Macron o predĺženie vzájomného partnerstva. Veľmi si vážime toto rozhodnutie a dôveru v náš klub," povedal riaditeľ marketingu a komunikácie klubu Igor Schlesinger.

"Sme veľmi radi, že sa nám podarilo predĺžiť spoluprácu s klubom s tradíciou a taktiež zaujímavou budúcnosťou. Slovenský trh je pre našu spoločnosť veľmi dôležitý a my chceme vďaka kvalite a dizajnu našich produktov pokračovať v raste," povedal regionálny manažér Macronu pre Slovensko Alberto Ianes.

Talianska spoločnosť špecializujúca sa na splnenie individuálnych potrieb aj v prípade menších klubov. Potvrdením je aj doterajšie partnerstvo s AS Trenčín, ktorého výsledkom je unikátna domáca podoba dresov vyrobená špeciálne pre náš klub. Embosované prvky hradného nápisu a baranček z mestského erbu dopĺňa zlaté podšitie rukávov vzdávajúce hold slávne ére Jednoty Trenčín.

"Do novej sezóny sme spoločne pripravili novú sadu dresov na zápasy na súperových ihriskách, ktorá je v elegantnom čiernom prevedení. Veríme, že si nájdu veľa priaznivcov medzi našimi fanúšikmi. V predaji sú už aj v klubovom fanshope," dodal Schlesinger.

Fanúšikom prinášame najobľúbenejšie kusy z produkcie spoločnosti Macron, ktoré si obliekajú aj hráči prvého mužstva AS Trenčín, v oficiálnom fanshope. Taliansky producent je dodávateľom vybavenia aj pre všetky tímy klubovej akadémie – This is my sen Academy.

Autor: astn
Rozpis zápasov
4:0 Praha
Prípravný, 14.7.2024
Bohemians 1905 Praha - AS Trenčín
19:30 Linz
Prípravný, 18.7.2024
Galatasaray SK - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fotogalérie 15.7.2024

Fotogaléria | Stretnutie prípravy proti Bohemians Praha 1905

Fotogaléria z prípravného zápasu proti Bohemians Praha 1905.

ASTV 15.7.2024

ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti Bohemias Praha 1905

ASTV vám prináša zostrih z prípravného stretnutia proti Bohemians Praha 1905...

A-tím 14.7.2024

Kmeť | Prehrali sme po vlastných chybách

V zápase s českým prvoligistom Bohemians 1905 Praha sme zaznamenali vysokú prehru 0:4. Náš tím...

A-tím 14.7.2024

Príprava | Vysoká prehra bez vsieteného gólu s pražskými Bohemians

Náš tím zaznamenal v prípravnom zápase v rámci letného sústredenia...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa