Aktuality - archiv 16.8.2010

Kapitán považuje remízu za spravodlivú

Martin Ševela: "V prestávke sme sa povzbudzovali a motivovali"

Trenčania stratili počas uplynulého víkendu vôbec prvé body v aktuálnom ročníku I. ligy. Stalo sa tak až v piatom stretnutí, navyše na ihrisku súpera. Tímom, ktorý zastavil víťaznú sériu AS, je LAFC Lučenec.

Proti tomuto súperovi sa Trenčanom v minulosti vôbec nedarilo. „Vlani sme im nedali dokonca ani jeden gól,“ pamätá si dobre Martin Ševela. „Hoci sme v sobotu nevyhrali, aspoň sme skórovali. Naše súboje s Lučencom sú tak trošku paradoxné. Vlani sme si v každom zápase proti LAFC vypracovali množstvo šancí. Napriek tomu sme Michalíka nedokázali prekonať. Robili sme z neho hviezdu. V poslednom zápase sme mali šancí oveľa menej a gól sme dosiahli,“ zamyslel sa nad poslednými konfrontáciami víkendových rivalov kapitán mužstva.

„Úvod zápasu sme nezachytili tak, ako to bolo v predchádzajúcich štyroch kolách. Pred gólom sme stratili loptu v strede ihriska. Jeden zo súperových hráčov sa dotkol lopty rukou, čakali sme, že rozhodca preruší hru, ale situáciu posúdil ako nastrelenú ruku. Tento moment nás na okamih vyviedol z koncentrácie. Potom som vystupoval proti hráčovi vedúcemu loptu, ten ale vyslal kolmicu na Slančíka, ktorý presnou strelou otvoril skóre,“ popísal najdôležitejší okamih úvodného dejstva Ševela.

Po prestávke nastúpili zverenci Adriána Guľu v oveľa lepšej fazóne, čoho vyústením bol aj vyrovnávajúci zásah Depetrisa. „Nie, v kabíne nebolo dusno. Naopak. Povzbudzovali sme sa a motivovali jeden druhého. Vedeli sme, že na to máme. Musím objektívne priznať, že remízový výsledok je absolútne spravodlivý,“ uznáva kvality posledného súpera najskúsenejší hráč AS.

Autor: astn
Rozpis zápasov
0:0 Dunajská Streda
NIKÉ LIGA, 17. kolo, 10.12.2023
DAC 1904 Dunajská Streda - AS Trenčín
15:00 Štadión Sihoť
NIKÉ LIGA, 18. kolo, 16.12.2023
AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 10.12.2023

Niké liga | Cenný bod z Dunajskej Stredy, škoda nevyužitej presilovky

Zverenci trénera Iliju Stolicu zaznamenali v zápase 17. kola Niké ligy...

ASTV 9.12.2023

Kozlovský | Chýbajú nám góly a pokoj pri zakončení

Náš tím pod taktovkou trénera Iliju Stolicu čaká ďalšie stretnutie na súperovej pôde. V...

ASTV 8.12.2023

Komunita | Víťazstvo z MikulAS Cupu po siedmykrát pre Hodžovú

AS Trenčín pripravil pre žiakov prvého stupňa základných škôl už jedenásty...

ASTV 7.12.2023

Gól mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších gólov za mesiac november

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Gól mesiaca v ročníku...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco
×
Odohrané v 17:30 |
DAC 1904 Dunajská Streda
AS Trenčín