ASTV 9.12.2023

Kozlovský | Chýbajú nám góly a pokoj pri zakončení

Náš tím pod taktovkou trénera Iliju Stolicu čaká ďalšie stretnutie na súperovej pôde. V 17. kole vycestujeme na Žitný ostrov, kde nás vyzve domáci FC DAC 1904 Dunajská Streda. Úvodný výkop stretnutia, ktoré povedie z pozície hlavného arbitra Michal Smolák, je naplánovaný na nedeľu o 17.30. Priamy prenos prinesie TV Dajto.

Dunajskostredčania sa aktuálne nachádzajú na piatej priečke tabuľky s 28 bodmi na konte. V šestnástich odohratých kolách zaznamenali osem výhier, štyri prehry a rovnaký počet remíz. Mužstvo pod vedením nového trénera Munoza ťahá päťzápasovú šnúru bez prehry. Naposledy odišlo bodovo naprázdno ešte v 11. kole Niké ligy, kedy na štadióne pod Dubňom podľahlo Žiline 1:5. Tím zo Žitného ostrova je na domácej pôde veľmi silný, keď v MOL aréne získal až 16 bodov. Okrem toho sa môže pýšiť aj treťou najpevnejšou defenzívou súťaže, ktorá inkasovala iba 17 gólov.

Mužstvo okolo kapitána Damiána Bariša sa nachádza na siedmom mieste tabuľky s dvadsiatimi piatimi bodmi. Aktuálne ťaháme nelichotivú šnúru siedmich zápasov bez výhry. Na nášho najbližšieho soka strácame tri body. V aktuálnom ligovom ročníku sme sa s Dunajskou Stredou stretli v 6. kole. Na štadióne Sihoť sme vyhrali 1:0 po góle Matúša Kmeťa. Pri našej poslednej návšteve Žitného ostrova sme si z MOL Areny odniesli všetky tri body. O našom triumfe 2:1 rozhodol dvoma presnými zásahmi v priebehu troch minút Filip Bainovič.

Autor: astn
Rozpis zápasov
NIKÉ LIGA, 22. kolo, 2.3.2024
MFK Skalica - AS Trenčín
15:00
NIKÉ LIGA, 23. kolo, 9.3.2024
FC Košice - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 3.3.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Skalica

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu 22. kola základnej časti Niké ligy proti MFK...

ASTV 3.3.2024

Bariš | Sme sklamaní, budeme sa snažiť vyhrať spodnú šestku

Bezgólová remíza nám napokon k postupu do prvej šestky nestačila. Do gólového...

ASTV 3.3.2024

Kmeť | Celú sezónu sme podávali dobré výkony, no zlyhali sme v koncovke

V poslednom zápase základnej časti Niké ligy zaznamenal náš tím...

ASTV 3.3.2024

ASTV | Tlačová konferencia po zápase Niké ligy proti MFK Skalica

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase 22. kola základnej časti...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus